עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » פתיחת מייל עסקי עם סיומת הדומיין ב-Gmail ובחינם

פתיחת מייל עסקי עם סיומת הדומיין ב-Gmail ובחינם

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו24 תגובות

פתיחת מייל עסקי עם סיומת הדומיין היא פעולה הכרחית לכל בעל עסק, מהקטן ביותר ועד הגדול ביותר. השליחה של אימייל עם הסיומת של כתובת האתר תשדר רצינות ומקצועיות בקרב הלקוחות של העסק שלכם.

במדריך זה נתחיל מלהסביר לכם איך לפתוח חשבון מייל בחינם עם סיומת הדומיין באמצעות שרת האחסון ולאחר מכן נסביר איך לקשר ולהוסיף את המייל העסקי שפתחתם לחשבון ה-Gmail בחינם.

שימו לב: פתיחת חשבון מייל עסקי הוא לא שירות שאנחנו מציעים ב-YYDevelopment. אם יש לכם שאלות הקשורות לנושא ניתן להשאיר אותם בתגובות שבתחתית העמוד. פניות ישירות בנושאים של יצירת מייל לעסקים לא יקבלו מענה.

ניתן גם לצפות בסרטון הדרכה הבא המסביר כיצד ליצור מייל עסקי ב-Gmail

פתיחת מייל עסקי עם כתובת הדומיין ב-Gmail בחינם

הרשמה לרשימת תפוצה:

פתיחת מייל עסקי בשרת האחסון

חשוב לציין שעל מנת שתוכלו לפתוח מייל עסקי אתם צריכים דומיין ושרת אחסון ובנוסף לכך הדומיין צריך להיות מקושר לאחסון. אם אין לכם עדיין ואתם רוצים לשנות זאת אז אנחנו מציעים שירותי בניית אתרים בוורדפרס ואם זה משהו שיכול לעניין אתכם צרו קשר.

אם יש לכם אתר לעסק וגישה לשרת האחסון של האתר אז זה אומר שתוכלו ליצור חשבון אימייל עם סיומת הדומיין. כך שאם כתובת האתר היא yydevelopment.co.il האימייל שניתן ליצור יהיה name@yydevelopment.co.il וה-name שמופיע במודגש יהיה ניתן לשינוי לפי בחירתכם איך ניתן להשתמש רק בשמות באנגלית ובמספרים.

במרבית חברות האחסון תוכלו לפתוח אימיילים עם סיומת הדומיין בחינם וללא הגבלה. בשרתי אחסון מסוימים (כאשר מדובר בחבילה זולה) לעיתים יש הגבלה לכמות האימיילים שניתן ליצור ולעיתים צריך לשלם תשלום סמלי בשביל לפתוח אימייל עסקי (נדיר מאוד שלא תוכלו ליצור לפחות אימייל אחד בחינם).

השלב הראשון שצריך לבצע לעשות על מנת ליצור מייל עסקי הוא לפתוח חשבון מייל דרך שרת האחסון. על מנת לעשות זאת כנסו לשרת האחסון של האתר שלכם (cPanel) ובתוך שרת האחסון תבחרו באפשרות של “Email Accounts”.

בעמוד של Email Account תהיה לכם האפשרות לנהל את חשבונות המיילים הקיימים וליצור את המייל החדש עם סיומת האתר.

כניסה לאימיילים בשרת האחסון

בתיבה של Email תוכלו לבחור את השם שיופיע בדומיין name@domain.com.

בשדה של ה-Domain וודאו שהדומיין שאתם רוצים ליצור לו את חשבון המייל מסומן (אם יש לכם יותר מאתר אחד יהיו לכם אפשרויות בחירה לסיומות השונות של האתרים).

ב-Password תגדירו את הסיסמא של המייל ותשמרו אותה מאחר ותצטרכו אותה להמשך המדריך.

השדה של Mailbox Quota מסמל את המכסה של גודל החשבון. לדוגמא: אם תסמנו את הערך 500mb ברגע שכמות האימיילים שתקבלו ותשלחו יעברו את המשקל של 500 מגה אז לא תוכלו לקבל אימיילים נוספים עד שתמחקו מיילים קיימים ותפנו מקום. אם קיימת אפשרות של Unlimited (ללא הגבלה) תבחרו באפשרות הזאת ואם היא לא קיימת תבחרו את הערך הכי גבוה שאתם יכולים.

יצירת מייל עם סיומת הדומיין ב-Cpaenl

לאחר שתלחצו על “Create Account” חשבון המייל שהגדרתם יהפוך לפעיל ותוכלו גם להשתמש בו בשרת האחסון אם תרצו בכך. הרבה יותר נוח להשתמש בחשבון  באמצעות גימייל ואם תמשיכו לקרוא את המדריך נסביר איך לעשות זאת.

מתחת תוכלו לראות איך יופיע חשבון המייל בשרת האחסון שלכם לאחר שהוספתם אותו לאחסון.

מייל עסקי של האחסון שנוצר ב-Cpael

איך להגדיר מייל עם סיומת הדומיין ב-Gmail

גוגל מאפשרים ליצור חשבון אימייל עסקי בג’ימייל גם על ידי G Suite וזאת באמצעות תהליך קצר יותר ועם אפשרויות נוספות שכדאי לבדוק. החיסרון בשירות זה הוא שהוא בתשלום חודשי קבוע.

לאלו מכם שרוצים להימנע מהתשלום הקבוע ומהשימוש ב-G Suite נסביר איך לקשר את החשבון העסקי שיצרנו בשרת האחסון לחשבון Gmail קיים בחינם, תהליך זה יותר מורכב והוא מוגבל ל-5 כתובת מייל לחשבון אחד.

כאשר יש לכם כמות עובדים גדולה אז התהליך החינמי כנראה פחות יתאים ורצוי מאוד שיהיה מייל עסקי עבור כל אחד מהעובדים בחברה. זה חשוב מאוד כאשר אנחנו מסתכלים על מיתוג לעסק וההשפעה שיש לדברים הקטנים על הלקוחות שלנו.

התהליך החינמי מתבצע על ידי ייבוא של האימיילים מתוך המייל שיצרנו ל-Gmail. כמובן שתוכלו לקבל מיילים ותוכלו לשלוח מיילים כמעט באותה צורה שבה אתם משתמשים בחשבון הקיים.

מציאת הגדרות המייל העסקי שיצרנו בשרת האחסון

על מנת שנוכל לייבא את חשבון המייל העסקי שיצרנו בג’ימייל נצטרך תחילה למצוא את הגדרות התצורה של חשבון המייל. בשביל למצוא את המידע הרצוי נלחץ על הכפתור “More” ונבחר באפשרות של “Configure Email Client” במייל החדש שיצרנו.

כניסה להגדרות נוספות בחשבון המייל

בעמוד שיפתח נוכל לצפות בהגדרות המייל ונעשה בהם שימוש בשלב הבא כאשר אנחנו מייבאים את החשבון לתוך Gmail.

הגדרות התצורה של חשבון המייל

הוספת חשבון מייל עם סיומת הדומיין ב-Gmail

בשביל להוסיף את דומיין המייל בחינם ל-Gmail נצטרך לייבא את ההודעות של החשבון משרת האחסון אל תוך המייל ב-Gmail. אם עוד אין לכם חשבון מייל ב-Gmail תצטרכו ליצור אחד על מנת לבצע את השלב הבא בתהליך.

בשביל לייבא הודעות לחשבון Gmail תלחצו על האייקון של גלגל השיניים שמופיע בראש העמוד ותבחרו באפשרות של “הגדרות”.

כניסה לעמוד ההגדרות בגימייל

בחלון שיפתח תבחרו בלשונית של “חשבונות וייבוא” ותלחצו על הכפתור של “הוסף חשבון אימייל”.

ייבוא חשבון מייל עסקי ב-Gmail

בחלון הבא שיפתח תכניסו את כתובת המייל שיצרתם בשרת האחסון ותלחצו על הכפתור של הבא.

הגדרת שם חשבון המייל לייבוא

בחלון הבא שיופיע תוודאו שהאפשרות המסומנת היא “יבא הודעות אימייל מהחשבון האחר שלי (POP3)” ותלחצו על הכפתור “הבא”.

ייבוא הודעות אימייל מחשבון אחר באמצעות POP3

בחלון הבא שיפתח תצטרכו להגדיר את ההגדרות של המייל מתוך ההגדרות של שרת האחסון.

תוכלו להיעזר בתמונות מתחת על מנת שתוכלו להגדיר את המייל בצורה נכונה. שימו לב שההגדרות והפורטים יכולים להשתנות משרת אחסון אחד לאחר ככה שהפרטים שאתם תצטרכו להכניס בשרת האחסון שלכם יכולים להיות מעט שונים.

הגדרות תצורה למייל בחשבון האחסון

על מנת לייבא את חשבון המייל החדש עם סיומת הדומיין תעתיקו את המידע המופיע בתמונה למעלה (הפרטים משרת האחסון שלכם) לחלון ב-Gmail שמופיע מתחת.

הגדרות תצורה למייל בגימייל

תלחצו על הוספת חשבון ובחלון הבא שיפתח יתחיל התהליך של הגדרת האפשרות לשלוח אימיילים בתור המייל העסקי.

שליחת אימיילים מהחשבון דומיין מייל באמצעות Gmail

לאחר שביצעתם את השלב הקודם שהגדיר ייבוא של אימיילים מהחשבון העסקי כעת מה שנשאר לעשות הוא להגדיר את האפשרות של שליחת אימיילים עם כתובת המייל העסקי מתוך Gmail.

אחרי שלחצתם על “הוספת חשבון” בשלב הקודם יופיע החלון הבא. תבחרו באפשרות של “אני מעוניין לשלוח דואר בתור…” ותלחצו על הבא.

שליחת מיילים בתור החשבון העסקי ב-Gmail

בחלון הבא שיפתח תוכלו להגדיר את השם/כינוי של חשבון המייל שלכם. בדרך כלל נהוג להכניס את שם העסק אך תוכלו לבחור בכל שם שאתם רוצים ולאחר מכן תלחצו על הכפתור הבא.

בחירת כינוי למייל העסקי

בחלון הבא תצטרכו להגדיר את הפרטים של שרת הדואר היוצא. את הפרטים תוכלו להעתיק משרת האחסון כפי שניתן לראות בתמונה מתחת והשדות שתצטרכו הם השדות שמסומנים באדום.

הגדרות דואר יוצא בשרת האחסון

את נתוני הדואר היוצא בתמונה מעל תעתיקו לחלון ב-Gmail כפי שניתן לראות בתמונה מתחת.

הגדרות דואר יוצא ב-Gmail

אימות חשבון המייל ב-Gmail

אחרי שסיימתם את השלב של הוספת פרטי הדואר היוצא הגעתם בהצלחה לשלב האחרון בתהליך. בחלון הבא שיפתח תופיע לכם הודעה שאומרת שאתם צריכים לאמת את כתובת המייל על מנת שתוכלו לשלוח הודעות באמצעות המייל העסקי

על מנת שתוכלו לאמת את המייל תצטרכו לחכות (זה יכול לקחת עד כ-60 דקות ולעיתים גם יותר) עד שתקבלו מייל מ-Gmail עם קוד האישור וקישור שמאפשר לאמת את החשבון.

תוכלו להכניס את קוד הקישור ולאחר לחיצה על אימות תוכלו גם להתחיל ולשלוח הודעות באמצעות המייל החדש שלכם.

אימות חשבון Gmail

שליחת הודעות מהמייל העסקי באמצעות Gmail

שליחת הודעות עם המייל של הדומיין משפרת את התהליך של מיתוג העסק ומוסיפה אווירה של מקצועיות. לאחר שסיימתם את כל התהליך של פתיחת מייל והוספת המייל העסקי לגימייל כפי שהסברנו בשלבים מעל כל מה שנשאר לעשות הוא להתחיל ולשלוח הודעות באמצעות המייל החדש.

על מנת לשלוח הודעה באמצעות האימייל של דומיין תלחצו על הכפתור של “אימייל חדש” ובחלון שיפתח תלחצו על החץ שנמצא בשורה של “מאת” ותבחרו את החשבון שממנו אתם רוצים לשלוח את המייל.

תוכלו לראות שיש לכם את האפשרות לשליחת אימייל באמצעות חשבון ה-Gmail ושקיימת גם אפשרות לשליחת הודעה באמצעות חשבון המייל שהוספת עם הסיומת של האתר. אם אתם מוסיפים יותר מכתובת מייל אחת אז יהיו לכם כמה אפשרויות שונות ותוכלו לשלוח את המייל באמצעות כל אחת מהאפשרויות.

שליחת הודעה במייל עם האימייל של הדומיין

איך להגיב עם האימייל העסקי באופן אוטומטי

כאשר אתם מקבלים הודעה לחשבון המייל המצב ברירת מחדל של Gmail הוא להגיב באמצעות כתובת המייל של Gmail ולא באמצעות המייל העסקי שהוספתם.

ניתן לשנות את המצב ברירת מחדל ולהגיב למיילים שאתם מקבלים באמצעות הכתובת שאליה ההודעה נשלחה. כך שאם המייל נשלח לחשבון ה-Gmail התגובה תהיה באמצעות חשבון ה-Gmail ואם המייל נשלח לחשבון העסקי התגובה תהיה באמצעות החשבון העסקי.

בשביל לאפשר תגובה אוטומטית באמצעות האימייל העסקי כנסו שוב לעמוד הגדרות ותבחרו באפשרות של “חשבונות וייבוא”. תחת הכותרת של “בעת מענה להודעה” תבחרו באופציה של “תשובה תישלח מאותה כתובת שאליה נשלחה ההודעה”.

שליחת תגובה מהמייל העסקי באופן אוטומטי

שלחו לי הודעה למייל ולא קיבלתי אותה, מה לעשות?

בגלל שאנחנו מייבאים את המיילים מהחשבון בשרת האחסון אז לעיתים לוקח יותר זמן מהרגע שהמייל מתקבל בשרת האחסון ועד הרגע שבו הוא מופיע בחשבון ב-Gmaill. גימייל מבצעים בדיקה למיילים חדשים בכל פרק זמן מסוים. הבדיקה יכולה להתבצע בכל כמה דקות ולעיתים היא יכולה לקחת גם יותר משעה מה שאומר שתעבור מעל שעה מהרגע שנשלח המייל ועד שתקבלו אותו.

אם קיבלתם מייל דחוף שאתם חייבים לקרוא עכשיו אז ניתן לבדוק ולייבא דואר חדש גם באופן ידני. בשביל לבצע בדיקה ידנית למיילים חדשים תלחצו על גלגל השיניים ותבחרו בהגדרות.

כניסה לעמוד ההגדרות

בעמוד ההגדרות תבחרו באפשרות של “חשבונות וייבוא” ובאפשרות של “בדוק דואר מחשבונות אחרים” תמצאו את חשבון המייל שאתם רוצים לבדוק האם יש לו הודעות חדשות ותלחצו על הכפתור של “בדיקת דואר כעת”.

בדיקה האם יש אימיילים חדשים ב-Gmail

לאחר לחיצה על כפתור הבדיקה תחזרו לעמוד הראשי בחשבון ה-Gmail שלכם ותוכלו לראות אם יש הודעות חדשות שקיבלתם.

יצירת אימייל לעסק מסקנות לסיום

כעת לאחר שלמדתם איך להוסיף כתובת מייל עם דומיין העסק תוכלו להוסיף חשבונות מייל נוספים עם שמות אחרים. את שמות החשבונות למייל אתם יכולים לבחור לפי מחלקות, לפי עובדים או בכל צורה שאתם רואים לנכון. אם אתם מעוניינים להוסיף ל-Gmail את החשבונות מייל בחינם תוכלו להוסיף עד 5 כתובות אימיילים שונות לכל חשבון מייל קיים.

אם הצרכים שלכם גדולים יותר ממה שהחשבון החינמי מציע או אם אתם רוצים ליצור חשבון שונה לכל עובד בעסק אז שווה לבדוק את גוגל G Suite שמציעים אפשרויות מעניינות לבעלי עסקים.

השלב הבא בתהליך הוא להוסיף גם חתימה למייל שתופיע בכל הודעה שאתם שולחים ללקוחות שלכם ותכיל גם עיצוב לוגו של העסק.

בעבר עשינו מדריך שמסביר איך להוסיף חתימה ב-Gmail ועשינו גם מדריך שמסביר איך להוסיף חתימה ב-Outlook אתם מוזמנים לצפות בהם על מנת ללמוד איך להוסיף חתימה.

לאחר הגדרת אימייל עסקי וחתימה למייל התדמית של העסק שלכם תהפוך למקצועית יותר בעת התכתבויות עם לקוחות במייל. ואם אתם רוצים לקחת את זה צעד קדימה בקרו באתר החדש שלנו MediaMail המציע מגוון פתרונות למייל לעסקים וחברות.

אל תחמיצו אף פוסט

אהבתם את מה שיש לנו להציע? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונדאג לעדכן אתכם על פוסטים חדשים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו
יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

הוספת חתימה למייל ב-Gmail

באמצעות חתימה למייל תוכלו למתג את העסק על ידי שליחת אימיילים ללקוחות עם פרטי העסק והלוגו שלו. במדריך זה נלמד אתכם איך להוסיף חתימה למייל בג'ימייל (Gmail).

הוספת חתימה למייל באאוטלוק

במדריך זה נלמד אתכם שלב אחר שלב איך להוסיף חתימה באאוטלוק (Outlook). נסביר איך להוסיף תוכן לחתימה, איך להוסיף קישורים ואיך להוסיף תמונות ולוגו של העסק.

כלים לשיווק, מיתוג וקידום העסק

מעוניינים לקדם את העסק שלכם אבל אתם לא יודעים איך? במאמר הבא הכולל תמונות ודוגמאות נציג בפניכם 27 כלים שונים לקידום, מיתוג ושיווק העסק שכדאי לכם להכיר.

פתיחת דף פייסבוק עסקי

פתיחת דף עסקי בפייסבוק היא פעולה פשוטה שלא מצריכה מאמץ או השקעה כספית. במדריך זה נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק בצורה נכונה.

פתיחת חשבון וואטסאפ עסקי

המדריך המלא לפתיחת וואטסאפ עסקי (WhatsApp Business). במדריך זה נלמד אתכם איך להגדיר את פרטי העסק, איך ליצור הודעות מהירות, איך לנהל את הלקוחות שלכם וכו'...

מה זה מיתוג עסקי?

מעוניינים להתחיל תהליך של מיתוג עסקי? במאמר הבא תוכלו ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על מיתוג. מה זה מיתוג? איך מתבצע תהליך מיתוג? ומה כולל המיתוג העסקי?

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

24 תגובות

 1. מדריך מצויין תודה רבה!!
  ניסיתי כבר כמה מדריכים שונים ולא הצלחתם דרכם. המדריך שלכם עזר לי מאוד והצלחתי באמצעותו לפתוח מייל לעסק שלי.

  1. היי יחזקאל,
   תודה על התגובה שלך.
   אני שמח לשמוע שמהדריך עזר לך לפתוח את חשבון המייל העסקי.

 2. האם יש אפשרות להגדיר בגימייל חתימה מסוימת שתהיה רק כשאני משיב ככתובת מסוימת?

  1. שלום שמחה,
   במידה ויש לך יותר מכתובת מייל אחת בחשבון הג’ימייל שלך אז את תוכלי להגדיר חתימה שונה לכל אחת מהכתובות שבחשבון.

   בשביל לעשות זאת תיכנסי להגדרות של החשבון ותחת הלשונית של החתימה את תוכלי לראות שיש לך את האפשרות לבחור במייל אחר וליצור חתימה שונה לכל מייל.

   הגדרת חתימה שונה למיילים שונים בג'ימייל

   אם את זקוקה לעזרה גם ביצירת החתימה את יכולה לצפות במדריך הנוסף שלנו של יצירת חתימה למייל ב-Gmail.

 3. אם הבנתי נכון אני יכולה לייבא כמה אימיילים שונים עם סיומת עסקית ולנהל אותם כולם תחת המשתמש החינמי שיש לי כרגע בגימייל???

  1. שלום אילנית
   הבנת נכון, את יכולה לייבא כמה אימיילים שונים ולנהל את כולם תחת משתמש אחד ב-Gmail.
   אבל עד כמה שאני זוכר בחשבון גימייל חינמי יש הגבלה של עד 5 משתמשים שניתן לייבא.

 4. מדריך מעולה ממש. השקעה מדהימה וירידה לפרטים הקטנים שיכולים לסבך כהוגן. תודה ענקית.

  1. תודה על התגובה יהודה, שמח שאהבת את המדריך

 5. היי הוא מבקש smtp בשביל היציאה רק השרת לא נותן לי בכלל קוד יציאה כזה רק Incoming Mail Server: mbox.100ws.com
  IMAP Port: 993
  POP3 Port: 995
  אני די תקוע איזה קוד צריך לשים

  1. שלום חיים,
   אני אצא מנקודת הנחה שלא מדובר כאן באחסון חינמי ואם מדובר באחסון חינמי אז לא בטוח שיש לך את האפשרות לפתוח מייל ולהפנות אותו ל-Gmail. דרך אגב לפעמים גם באחסונים המאוד זולים אין את האופציה לפתיחת מייל.

   לצערי אין לי תשובה בשבילך. תנסה להריץ את הקוד עם 2 הפורטים השונים וכל הקומבינציות השונות ותראה אם אחת האפשרויות עובדות.

   אני מתאר לעצמי שניסית כבר וזה לא עבד ואם זה המצב אני ממליץ שתפנה לתמיכה של האחסון שלך (אם יש תמיכה) ותנסה לבדוק האם יש לך אפשרות לפתוח מייל באחסון ואם כן איך לעשות את זה.

 6. דוקא יש לי שם מייל וניסתי אבל הוא מראה לי בפאנל שזה סגור שרת smtp
  בכל אופן תודה על ההתיחסות המהירה

 7. אם אין לי אתר (רק דפי נחיתה ברב מסר)
  ואני רוצה מייל עם סיומת של שם העסק. איך עושים את זה?

  1. שלום חיה,
   נתחיל מזה שאם את רוצה מייל עסקי עם סיומת העסק את חייבת שיהיה לך קודם כל דומיין (כתובת אתר: website.co.il) ולאחר מכן את תצטרכי שיהיה לך גם אחסון כדי ליצור את המייל לפי המדריך.

   אם כבר יש לך דומיין לדפי הנחיתה אז את יכול לנסות לפנות לרב מסר ולבדוק אם הם מאפשרים ליצור מייל עסקי תחת הפלטפורמה שלהם.

   במידה והתשובה שלהם תהיה שלילית אז את יכולה לנסות לרכוש אחסון ודומיין לפי המדריך בעמוד מתחת:
   https://www.yydevelopment.co.il/?p=3800

   אם את לא מתכוונת להשתמש באחסון לצורך העלאת אתר לאוויר אז האחסון שתשתמשי בו פחות חשוב ואת יכולה ולבחור את האחסון הכי זול שיש שם ולחזור למדריך כאן כדי לראות איך לבצע את השיוך ל-Gmail.

 8. איזה כייף שיש מידע כל כך מפורט וזמין – תודה 🙂

  היכן אני מוצאת הסבר כיצד להקים מייל נוסף לעובדת שלי מתוך הדומיין שלי?

  1. היי עינת, תודה על המחמאות.
   בקשר למייל הנוסף מדובר על אותו תהליך שכבר ביצעת עבור המייל שלך.

   את יוצרת חשבון מייל נוסף בשרת האחסון ואת מבצעת את אותו התהליך של יבוא המייל העסקי אל חשבון המייל (ב-Gmail) של העובדת שלך. אם אין לה מייל קיים בג’ימייל אז את יכולה לפתוח מייל חדש ולתת גישה למייל אחרי שהוספת את המייל העסקי.

 9. מאוד נהניתי,
  אבל אני נתקעתי במייל שרציתי לשלוח ל100 אנשים מייל עם חומר עבודה כולל סרטונים בסך 20 מ”ב
  ולאחר פעמיים ביום כבר לא נתן לי לשלוח רציתי לדעת אם יש לזה פתרון.
  תודה מראש

  1. היי, אני לא חושב שיש מגבלה של שליחת מיילים ל-100 איש.

   עד כמה שאני זוכר המגבלה של שליחת כמות מיילים בגימייל היא עד 500 מיילים לשעה ואני מתאר לעצמי שיש גם כמות שליחת מיילים יומית.

   אני לא יודע אם יש לזה פתרון אבל יכול להיות שהחשבונות מייל העסקיים שלהם ב-G Suite מאפשרים להגדיל את המגבלה אבל בגדול Gmail לא משמשים לשליחת מיילים בכמויות גדולות.

   אם מדובר על שליחה חד פעמית יכול להיות שיהיה יותר קל לחכות ולשלוח את זה בכמה ימים או לשלוח את המייל מכמה חשבונות שונים ולעשות את זה באותו יום.

   אם אתה שולח מייל לרשימת תפוצה גדולה לעיתים קרובות אז עדיף לבדוק את האפשרות של חברות דיוור אלקטרוני. בדרך כלל זה משמש לשליחת ניוזלטרים אבל יכול להיות שזה יספק את הפתרון שאתה צריך.

   אם אתה מחפש אתר מחו”ל תבדוק את Mailchimp (אמור להיות בחינם עד 2,000 אנשים אבל אני לא יודע אם יש מגבלה של גודל הקובץ) ואם אתה מחפש חברה מהארץ תעשה חיפוש בגוגל עבור “דיוור אלקטרוני” ואתה תמצא את האפשרויות השונות.

   1. האמת היא שאני שולח לכמות של 500 איש פעמיים ביום כרגע.
    ואני נתקע אז חלקתי את זה ל10 כתובות וגם פה אני נתקע כי מדי פעם זה כותב לי שהגעתי למגבלת שליחת דואר .
    אבל ככל הנראה לא הבעיה הכמות מיילים אלא הכמות חומר שאני שולח אני שולח 25 מ”ב
    ולכן גם כשפניתי לחברות דיוור הם אמרו לי שזה בעיה ומי שמצאתי הכי הרבה נתנו לי אפשרות של 10 מ”ב אז למי שיש פתרון אני ישמח

    1. אם המגבלה היא גודל הקובץ אז אתה יכול לשלוח את זה בתור קישור במקום בתור קובץ המצורף למייל.

     תנסה להעלות את הקובץ לאתרי העלאת קבצים או לגוגל דרייב וצרף את הקישור להודעה שאתה שולח לנמענים. יש לך מתחת מדריך שמסביר איך להעלות תמונה לגוגל דרייב וזה גם ייתן לך רעיון לאיך להעלות קובץ ואיך להפוך אותו לציבורי (מצריך הרשאות).
     https://www.yydevelopment.co.il/google-drive-images/

     ואם אתה רוצה קצת יותר שליטה ממה שהאתרים האלו מציעים אז האופציה הטובה יותר היא לרכוש אחסון, להעלות לשם את הקבצים ומשם ליצור את הקישור. באמצעות אחסון תהיה לך יותר שליטה על מחיקה ושינוי של הקבצים אם זה משהו שיש בו צורך. אתה יכול לראות מדריך בעמוד מתחת:
     https://www.yydevelopment.co.il/upload-website/

     1. דבר ראשון תודה רבה
      דבר שני אני לא מחפש לשלוח עם קישור אני מחפש אפשרות לשלוח ללא קישור

      1. בכיף, לצערי אין לי פתרון עבורך.
       הפתרון אמור להגיע מחברות דיוור. תנסה לפנות לכמה חברות שונות ואני מאמין מאמין שתצליח למצוא חברה שתסכים לשלוח את הקובץ. אם אתה לא מוצא חברה דיוור בארץ תנסה לחפש חברות מחו”ל.

       תציע לשלם יותר כסף מהחבילות הרגילות ואם הם לא מסכימים תנסה לחפש את החברות הקטנות יותר ואני מאמין שהם יסכימו להיות יותר גמישים כל עוד אתה מוכן לשלם עבור זה.

      2. אני מוכן לשלם אפילו יותר מהמוקבל אבל עד עכשיו לא מצאתי חברה שאמרה לי אוקיי וגם בחו”ל דברתימ עם החברה שרשמתי לי למעלה וגם אמרו לי רק קישורים אז אם אתה יודע על חברה מסוימת שיש לה עזאת אפשרות אני ישמח

      3. אני לא מכיר באופן אישי חברה שעושה את זה. החברה שרשמתי למעלה היא החברה כנראה הכי חזקה בתחום. לחברות הגדולות בדרך כלל יש כללים מסויימים והם לא סוטים מהם ולכן לדעתי יש לך יותר סיכוי להשיג את מה שאתה מחפש בחברות קטנות יותר.

 10. אוקיי תודה רבה רבה

כתיבת תגובה

מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

כלי נגישות