תיק עבודות

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי בניית אתרים ושירותי עיצוב גרפי. במשך השנים הצלחנו לבנות תיק עבודות מגוון ורחב של עבודות עיצוב גרפי ובניית אתרים. בעמוד זה תוכלו לראות ולהתרשם מכמות מזערית מכלל העבודות שעשינו בעבר. תוכלו לראות דוגמאות לאתרי אינטרנט, דוגמאות לדפי נחיתה, דוגמאות ללוגואים, דוגמאות לבאנרים, דוגמאות לעיצובים למדיה החברתית, דוגמאות לעיצובים לדפוס, דוגמאות למוצרים דיגיטליים ועוד… אם אהבתם את תיק העבודות שלנו ואתם מעוניינים באחד משירותינו צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לאתרי אינטרנט שפיתחנו עבור לקוחותינו בעבר. בין הדוגמאות יש אתרי אינטרנט הבנויים ב-HTML ואתרי אינטרנט בעלי מערכת ניהול תוכן של וורדפרס.  האתרים שבנינו הם אתרים רספונסיביים המשנים את התצוגה לפי הרזולוציה של המסך ולכן כל האתרים המוצגים מותאמים לסמארטפונים ולטאבלטים. בקרו בעמוד שירותי בניית אתרים למידע נוסף בנוגע לשירותי בניית אתרים שאנו מציעים.

דוגמא לאתר של לימוד בניית אתרים
בניית אתר לעורך דין להגשת תביעות אונליין
דוגמא לאתר לחנות וירטואלית למוצרי קוסמטיקה
בניית אתר של סוכן ביטוח
בניית אתר למעצבת פנים
בניית אתר לחברת פרסום
בניית אתר ביטקוין וקריפטו
אתר ללימוד HTML
דוגמא לאתר לחברת צביעה

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצוב לוגואים שעשינו עבור לקוחותינו. לוגו מוצלח הוא כזה המעביר את המסר בפשטות. כל העיצובים מתחת עוצבו בפורמט וקטורי על מנת לאפשר ללקוחותינו להשתמש בעיצוב לכל מטרותיהם לרבות עבדות לדפוס. צפו בעמוד שירותי עיצוב לוגו למידע נוסף.

לוגו לדוגמא לאלברט יועץ גז
דוגמא ללוגו עבור YYDevelopment
דוגמא של לוגו למכון שיזוף
לוגו לאתר Start A Job Today
לוגו לדוגמא עבור חברה המציעה חלקי חילוף לרכבים
דוגמא ללוגו עבור חנות מוצרים למתחתנים
לוגו לדוגמא עבור סוכן נדלן
לוגו לדוגמא לקוסמטיקאית
לוגו לדוגמא לאתר Work Desk

ניתן לראות מתחת דוגמאות לחבילות מיתוג שעשינו לעסקים חדשים. חבילת המיתוג שאנחנו מציעים לעסקים חדשים היא חבילה משתלמת מאוד עבור עסקים חדשים המעוניינים להתחיל את העסק עם המיתוג הנכון. החבילה שלנו כוללת עיצוב לוגו לעסק, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב באנר לפייסבוק, עיצוב נייר מכתבים, עיצוב מעטפה ועיצוב חתימה למייל. למידע נוסף על חבילת המיתוג שלנו בקרו בעמוד חבילת מיתוג לעסקים חדשים.

דוגמא למיתוג עסק של ייעוץ משכנתא
דוגמא לחבילת מיתוג לאלונה For You
מיתוג לדוגמא לחברת ניקיון
דוגמא לחבילת מיתוג לעורך דין

ניתן לראות מתחת דוגמאות לדפי נחיתה שבנינו עבור לקוחותינו בעבר. גם בשירות זה אנו מציעים לבנות את דף הנחיתה ב-HTML או לבנות אותו על מערכת ניהול של וורדפרס. דפי הנחיתה יהיו רספונסיביים וישנו את התצוגה שלהם לפי הרזולוציה של המסך ולכן כל דפי הנחיתה יהיו מותאמים לסמארטפונים ולטאבלטים.

בניית אתר לעורך דין להגשת תביעות אונליין
דף נחיתה לדוגמא בנושא ייעוץ וגישור
דוגמא לדף נחיתה שמסביר איך להרוויח כסף
בניית דף נחיתה למעצבת פנים
בניית עמוד נחיתה ביטקוין וקריפטו
בניית דף נחיתה לחברת פרסום
דף נחיתה לדוגמא לחברת השקעות
דוגמא לדף נחיתה לעיצוב לוגואים
דף נחיתה לדוגמא לחברת צמיגים לרכב

ניתן לראות מתחת דוגמאות למודעות לפייסבוק. כל המודעות לפייסבוק שאנחנו יוצרים עומדות בכל התנאים שיש לפייסבוק. המודעות שאנחנו מעצבים מכילות מתחת ל-20% טקסט מה שמאפשר לפרסם את המודעה תוך כדי עמידה בתקנון של פרסום מודעות בפייסבוק. למידע נוסף על השירות בקרו בעמוד של עיצוב מודעות לפייסבוק.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לחבילות פרסום לעסק שעשינו בעבר. חבילות הפרסום שלנו מיועדות לעסקים שרוצים לפרסם את השירותים שלהם באופן ממומן באינטרנט. החבילה שאנחנו מציעים כוללת עיצוב ובנייה של דף נחיתה ועיצוב באנרים לגוגל ופייסבוק. למידע נוסף על חבילות הפרסום שלנו בקרו בעמוד חבילת פרסום לעסק.

פרסום לעסק לדוגמא לייעוץ וגישור
דוגמא של פרסום עסק בגוגל באופן ממומן

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצובים שעשינו עבור אתרי המדיה החברתית. אתרים כמו: פייסבוק, טוויטר, גוגל+ ויוטיוב הם רק חלק קטן מאתרי המדיה החברתית שאנו עובדים איתם.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצובים של מוצרים דיגיטליים. בין שירותי העיצוב למוצרים דיגיטליים שאנו מציעים ניתן למצוא עיצובים של ספר דיגיטלי, תוכנה דיגיטלית, דיסק דיגיטלי, די.וי.די דיגיטלי וכרטיס ביקור בתלת מימד.

דוגמא לספר דיגיטלי בנושא מוטיבציה
דוגמא לספר דיגיטלי עץ הכסף
דוגמא של ספר דיגיטלי לדיאטה וכושר
דיסק לדוגמא דיגיטלי עבור וורדפרס למתחילים
דיסק לדוגמא להורדה במשקל
דיסק לדוגמא לקידום ב-BING

ניתן לראות מתחת דוגמאות לשירותים אחרים שאנו מציעים כמו: עיצוב ניוזלטר, חתימה למייל, בניית כרטיס ביקור דיגיטלי וסמל לאתר (Favicon). במידה ולא מצאתם דוגמאות לשירותים הנדרשים באף אחת מהקטגוריות הנ"ל צרו קשר ונשמח לנסות לסייע לכם.

דוגמא לחתימה למייל עבור רואת חשבון
דוגמא לחתימה למייל עבור יוחאי
חתימה למייל לדוגמא לקוסמטיקאית
חתימה למייל לדוגמא עבור רחל
דוגמא של חתימה למייל עבור Kami
דוגמא לחתימה דיגיטלית למייל של YYYDevelopment