עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » עיצוב חתימה למייל » הוספת חתימה למייל ב-Gmail

הוספת חתימה למייל ב-Gmail

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו45 תגובות

באמצעות עיצוב חתימה למייל תוכלו למתג את העסק על ידי שליחת אימיילים עם פרטי העסק ללקוחות. החתימה בדרך כלל תציג את לוגו ופרטי השולח: שם, טלפון, אתר אינטרנט, כתובת, כו’… במדריך זה נלמד אתכם איך ליצור חתימה בג’ימייל (Gmail). נסביר מה גודל החתימה המומלץ, איך להוסיף את החתימה למייל, איך להוסיף קישור לאתר שלכם ואיך להוסיף תמונה עם עיצוב לוגו לחתימה.

צפו בסרטון הבא על מנת ללמוד איך להוסיף חתימה ב-Gmail

איך עושים חתימה במייל - הדרכת וידאו

הרשמה לרשימת תפוצה:

גודל חתימה למייל ב-Gmail

בעידן הטלפונים הניידים הרזולוציה של המסך הולכת וקטנה, כתוצאה מכך גם גודל החתימה קטן. כאשר אתם מעלים חתימה למייל מומלץ לא לעבור את הרוחב של 320 פיקסלים. במידה ותעלו חתימה ברוחב גדול מזה בחלק מספקי המיילים התמונה תיחתך כאשר יצפו בה בסמארטפונים. חשוב לציין שעדיף לא לעבור את הרוחב גם בחתימה שהיא תמונה וגם בחתימה שהיא חתימה של טקסט.

בנוסף נציין גם שאין הגבלה לגובה החתימה אלה רק לרוחב שלה אבל עדיף לא להשתמש בחתימה שתופסת יותר מדי נפח עמוד.

מתחת תוכלו לראות דוגמאות לחתימות למייל שלא עוברות את הרוחב של 320 פיקסלים. גודל חתימה למייל מומלץ יהיה בדרך כלל דומה לגדלים המוצגים בדוגמאות מתחת. מומלץ לא לעשות שימוש בחתימה גדולה מידי על מנת שהיא לא תיקח פוקס מההודעה עצמה.

גודל חתימה בג'ימייל  גודל חתימה ב-Gmail

יצירת חתימה ב-Gmail

מתחת תוכלו לראות את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להוסיף חתימה בג’ימייל. תוכלו לראות איך להוסיף חתימת טקסט, איך להוסיף קישורים לחתימה ואיך להוסיף תמונות.

איך להוסיף חתימה לג’ימייל

על מנת להיכנס לעמוד שבו תוכלו לערוך את החתימה ב-Gmail עליכם ללחוץ על האייקון של גלגל השיניים ולבחור באפשרות של הגדרות.

כניסה לעמוד הגדרות ב-Gmail

בעמוד שיפתח וודאו שאתם נמצאים בלשונית של כללי ותרדו למטה עד שתראו את האפשרות של חתימה.

אזור עריכת החתימה בג'ימייל

בתוך תיבת הטקסט של חתימה כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הטקסט שאתם רוצים שיופיע בתוך החתימה. שימו לב גם שהאפשרות של החתימה מסומנת במקום האפשרות של “ללא חתימה”.

ואנחנו שוב מזכירים להשאיר את רוחב החתימה קצר על מנת שכל החתימה תוצג גם בתצוגת המובייל.

יצירת חתימה ב-Gmail

הוספת תמונה לחתימה בגימייל

אם יש לכם חתימה מעוצבת למייל או תמונה של לוגו העסק שאתם רוצים להעלות תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה על האייקון של הוספת תמונה כפי שניתן לראות בתמונה מתחת:

הוספת תמונה לחתימה ב-Gmail

בחלון שיפתח תבחרו באפשרות של “העלה” ולאחר מכן תלחצו על הכפתור של “בחר קובץ מהמחשב שלך”.

העלאת תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

לאחר שתעשו זאת תוכלו לראות את התמונה שהוספתם בחתימה ובמידת הצורך תוכלו לסמן את תמונת החתימה ולהוסיף גם לה קישור כפי שציינו לעיל. אם יש לכם אתר אינטרנט אז תוכלו להכניס קישור אליו ובמידה ולא אנחנו אולי הגיע הזמן, ואם אתם צריכים סיוע בנושא אנחנו מציעים שירותי בניית אתרים בוורדפרס ברמה גבוהה ובמחיר משתלם.

חתימה בגימייל עם תמונה

מה לעשות אם אי אפשר להעלות תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

לחלקכם לא תהיה האפשרות להעלות את התמונה באופן ישיר מהמחשב לחתימה בג’ימייל והחלון של העלאת תמונה יאפשר להעלות את התמונה רק באמצעות “כתובת אינטרנט (כתובת אתר)” כפי שניתן לראות בתמונה מתחת.

לא ניתן להעלות תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

הסיבה לכך שאתם לא יכולים להעלות תמונה לחתימה מהמחשב היא בגלל שג’ימייל מאפשרים העלאה של תמונות מהמחשב רק במידה ומדובר בחשבון ברירת מחדל. במידה ויש לכם כמה חשבונות שונים אז תהיה לכם האפשרות להעלות את התמונה רק באמצעות קישור ולא על ידי העלאת התמונה מהמחשב.

בשביל שתוכלו להעלות את התמונה לחתימה מהמחשב שלכם תוכלו לבצע את אחת האפשרויות הבאות:

 1. האפשרות הראשונה היא לפתוח חלון גלישה בסתר בדפדפן (חלון גלישה בסתר מאפשר פתיחה של הדפדפן ללא שום נתונים שהדפדפן שומר כמו סיסמאות וקבצי מטמון). בחלון גלישה בסתר כנסו לחשבון המייל שאליו אתם רוצים להוסיף את התמונה ותהיה לכם האפשרות להוסיף את תמונת החתימה למייל גם מהמחשב.
 2. האפשרות השנייה היא להתנתק מכל חשבונות ה-Gmail שאליהם אתם מחוברים ולאחר מכן להתחבר רק אל חשבון המייל שאליו אתם רוצים להוסיף את התמונה. כאשר אתם מחוברים רק לחשבון אחד הוא יהיה החשבון הראשי ותוכלו להעלות אליו את התמונה גם מהמחשב.
 3. והאפשרות השלישית היא פשוט להעלות את התמונה של החתימה באמצעות כתובת אינטרנט. אם יש לכם אתר אינטרנט ושרת אחסון הדרך הכי טובה היא להעלות את התמונה לשרת שלכם ולהעתיק את הקישור של התמונה לתיבה של התמונה ב-Gmail. אם עוד אין לכם אתר לעסק תוכלו להעלות את התמונה לאחד מהאתרים שמאפשרים העלאת תמונות ותעתיקו את הקישור של התמונה ל-Gmail.

הצגת החתימה בכל ההודעות שנשלחות

המצב ברירת מחדל של Gmail הוא להציג את החתימה רק בהודעה הראשונה שאתם שולחים ולאחר מכן החתימה לא תוצג בתגובות של שרשור הודעה.

במידה ואתם מעוניינים שהחתימה תוצג בכל הודעה שאתם שולחים ובכל תגובה תצטרכו לסמן את האפשרות של “החתימה הזו תופיע לפי טקסט מצוטט בתשובות בלי הקו “–” שנמצא לפניו”. לאחר שתסמנו את האפשרות ותשמרו שינויים החתימה שלכם תופיע בכל הודעה שאתם כותבים ובכל תגובה.

במידה ואתם מנסים לבנות מותג וחשוב לכם הנושא של מיתוג לעסק מומלץ להציג את החתימה עם הלוגו בכל הודעה שאתם שולחים.

הצגת החתימה בכל ההודעות של Gmail

הוספת חתימה באמצעות קישור לכתובת אתר

באחד העדכונים האחרונים של Gmail הם הסירו את האפשרות להעלות תמונה באופן ישיר מהמחשב. כעת בשביל להעלות חתימת תמונה בגימייל תצטרכו קודם להעלות אותה לאתר אחסון תמונות כמו Up2Me:

http://www.up2me.co.il/

לאחר העלאת התמונה תעתיקו את הקישור של התמונה שנמצא לצד “קישור ישיר לתמונה”.

העלאת חתימה למייל לשרת תמונות

כנסו להגדרות החתימה ב-Gmail ותלחצו על האייקון של הוספת תמונה לחתימה (כפי שציינו בתחילת המדריך). הדביקו לתוך תיבת הטקסט של “כתובת האתר של התמונה” את הקישור של התמונה שהעלאתם לאתר תמונות ותלחצו על אישור.

כתובת האתר של התמונה של חיתמה

לאחר מכן התמונה תופיע בתוך אזור החתימה של Gmail ותוכלו להשתמש בתמונה באותו האופן שהשתמשתם בתמונה כאשר העלאתם אותה באופן ישיר מהמחשב.

אפשרות נוספת ואולי אפילו מומלצת יותר היא להעלות את התמונה לגוגל דרייב ולהשתמש בקישור משם מאחר ומדובר על קישור יותר יציב. ניתן לראות פרטים נוספים בנושא במדריך הבא.

שימוש במספר חתימות למייל

לשמחתנו Gmail השיקו ממשק חתימות חדש המאפשר להוסיף חתימות למייל בצורה קלה ויעילה יותר. ביחד עם אזור חתימות חדש הם גם השיקו כלי חדש שמאפשר לנו לבחור איזו חתימה אנחנו רוצים לשלוח מבין כל החתימות שהגדרנו בחשבון המייל.

היכולת של שימוש במספר חתימות מאפשר לנו לשנות את תמונת החתימה לפי הנמען שאליו אנחנו שולחים את ההודעה והיא גם מאפשרת לנו לשווק את העסק ולהוסיף לחתימה עיצוב באנרים המציגים את השירותים השונים שיש לעסק להציע.

רוצים ללמוד כיצד לעשות שימוש בכמה חתימות למייל? צפו בסרטון הבא ונלמד אתכם כיצד לעשות זאת:

שימוש במספר חתימות למייל בגימייל

מעוניינים בחתימה בעלת עיצוב מקצועי?

כל אחד יכול ליצור חתימה בעצמו, אבל אם אתם מחפשים משהו יותר רציני יש לנו המון ניסיון וידע בתחום של עיצוב חתימות למייל. אם אתם מעוניינים בחתימה עם עיצוב מקצועי צרו קשר ונשמח לסייע.

לאלו מכם שמקבלים אימיילים גם באמצעות Outlook תוכלו לצפות במדריך הבא של הוספת חתימה ב-Outlook על מנת שתוכלו להוסיף את החתימה שלכם גם לשם ובכך לשמור על מיתוג עסקי מוצלח לאורך חיי העסק.

ואם אתם בעלי עסקים המעוניינים לשווק את העסק בצורה חכמה במייל אנחנו מזמינים אתכם לבקר באתר החדש שלנו MediaMail המציע מגוון פתרונות מייל לעסקים וחברות.

אל תחמיצו אף פוסט

אהבתם את מה שיש לנו להציע? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונדאג לעדכן אתכם על פוסטים חדשים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו
יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

הוספת חתימה למייל באאוטלוק

במדריך זה נלמד אתכם שלב אחר שלב איך להוסיף חתימה באאוטלוק (Outlook). נסביר איך להוסיף תוכן לחתימה, איך להוסיף קישורים ואיך להוסיף תמונות ואת הלוגו שלכם.

פתיחת מייל עסקי בג'ימייל ובחינם

צפו במדריך הבא על מנת ללמוד איך לפתוח מייל עסקי ב-Gmail עם סיומת הדומיין ובחינם. נלמד אתכם צעד אחר צעד כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת ליצור אימייל לעסק.

יצירת נייר מכתבים מעוצב בוורד

רוצים ללמוד איך להוסיף עיצוב של נייר מכתבים (דף לוגו) לקובץ Word? במדריך הבא נלמד אתכם כיצד ליצור נייר מכתבים מעוצב בתוכנת וורד המכיל את הלוגו ופרטי העסק.

כלים ולשיווק, מיתוג וקידום העסק

מעוניינים לקדם את העסק שלכם אבל אתם לא יודעים איך? במאמר הבא הכולל תמונות ודוגמאות נציג בפניכם 27 כלים שונים לקידום, מיתוג ושיווק העסק שכדאי לכם להכיר.

מה זה מיתוג עסקי?

מעוניינים להתחיל תהליך של מיתוג עסקי? במאמר הבא תוכלו ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על מיתוג. מה זה מיתוג? איך מתבצע תהליך מיתוג? ומה כולל המיתוג העסקי?

מה זה לוגו? ומה עושים איתו?

לוגו הוא אחד האלמנטים הגרפיים החשובים ביותר לכל עסק חדש. במדריך הבא נסביר מה זה לוגו, מה השימושים של הלוגו וניתן בנוסף כמה טיפים חשובים ליצירת לוגו לעסק.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

45 תגובות

 1. יישר כח על המדריך.
  משום מה אצלי ב’הוספת תמונה’ לחתימה אין אופציה של בחירת קובץ מהמחשב, ואף לא של גרירה, אלא רק ‘הדביקי כאן כתובת אתר של תמונה’. מה עושים?

  1. שלום רב,
   במקרה כזה שאין את האופציה של העלאת תמונה מהמחשב אפשר לנסות לעשות את הדברים הבאים:

   1) אם אתה יודע איך לפתוח חלון גלישה בסתר בדפדפן שבו אתה משתמש תנסה לפתוח חלון גלישה בסתר ולהתחבר בו לחשבון Gmail שלך. חלון גלישה בסתר הוא בעצם חלון שמאפשר לך לגלוש באינטרנט ללא כל הקבצים והסיסמאות שנשמרים על המחשב שלך בעת הגלישה.
   אם אתה משתמש ב-Chrome אתה יכול לפתוח חלון גלישה בסתר על ידי מקשי הקיצור הבאים של המקלדת “Ctrl + Shift + N” ואם אתה משתמש ב-Firefox מקשי הקיצור לפתיחת חלון גלישה בסתר הם “Ctrl + Shift + P”.

   2) אם לא הצלחת להסתדר עם האפשרות של חלון גלישה בסתר תנסה להתנתק מכל החשבונות Gmail שאליהם אתה מחובר (במידה ויש לך יותר מחשבון אחד) ולאחר מכן תתחבר רק לחשבון שאתה רוצה להוסיף לו את החתימה ותראה אם יש לך את האפשרות של העלאה מהמחשב.

   3) אם 2 האפשרויות מעל לא עבדו עבורך מה שאתה יכול לעשות זה להעלות את התמונה שאתה רוצה בחיתה לאתר הבא שמאפשר להעלות תמונות:
   http://www.up2me.co.il/
   אחר שהעלאת את התמונה תעתיק את הכתובת של “קישור ישיר לתמונה” ותדביק אותה לתיבה של הכתובת של Gmail.

   1. תודה על ההסבר המפורט.
    אכן בחלון גלישה בסתר יש לי אופציה של העלאת תמונות מהמחשב, אך אז קורה לי משהו מוזר: אני מעלה את התמונה, לוחץ על ‘בחר’ [כדי שהיא תתווסף לחתימה], ו… כלום לא קורה! החלון ובו התמונה נשאר כפי שהיה…

    1. לצערי אני לא מכיר פתרון לבעיה שציינת. Gmail השיקו ממשק ועיצוב חדש בשבועות האחרונים ויכול להיות שיש להם כל מיני באגים בממשק החדש (לי באופן אישי זה כן מאפשר להעלות תמונות כאשר קיימת האפשרות).
     אז במקום להעלות את התמונה מהמחשב באופן ישיר תנסה להעלות אותה באמצעות קישור של אתר כפי שהסברתי בתגובה מעל בסעיף 3.

     1. תודה רבה

      [נשארתי בגירסא הישנה של ג’ימייל]

 2. היי,
  תודה על המאמר המעולה.
  שאלה שעלתה לי ואשמח אם תוכל לכוון אותי.
  אני רוצה שבמקום הכיתוב “בקרו באתר שלנו”, לקוחות ילחצו על התמונה ויגיעו לאתר, אפשרי?

  1. שלום אסתר,
   זה אפשרי להוסיף קישור לתמונה בחתימה שלך.
   כל מה שאתה צריכה לעשות זה לסמן את התמונה באמצעות העכבר, ללחוץ על הכפתור של הוספת הקישור ולהוסיף את הכתובת של האתר שאליו את רוצה שנמען יגיע.

   אם לאחר סימון התמונה ולחיצה על הוספת קישור לא תהיה לך האפשרות להוסיף את הקישור אז יופיעו לך האפשרויות של “קישור תמונה” ותלחצי על הכפתור “שנה” בשביל להגדיר את הקישור (כפי שניתן לראות בתמונה מתחת).
   הוספת קישור לתמונה בחתימה למייל של גימייל

   1. היי:)

    מדריך מעולה!!

    משום מה כשאני רוצה להוסיף קישור לתמונה בחתימה, זה לא נותן לי אפשרות כזאת.
    אציין שבעבר היתה לי תמונה עם קישור קבוע…
    כך שהכרתי את האפשרות, אך הפעם משום מה היא לא קיימת.

    אני בוחרת את התמונה, לוחצת על קישור ו– כלום;)
    יש פתרון?

    תודה!!

    1. שלום שרה,

     במידה ויש כבר קישור קיים לתמונה בחתימה אז סימון של התמונה ולחיצה על הלחצן של הקישור גורמת לביטול הקישור. לאחר הלחיצה הראשונה (שמבטלת את הקישור) תנסי שוב ללחוץ פעם או פעמיים על הכפתור של הקישור ותראי אם זה פותח את החלון שמאפשר הוספת כתובת URL לתמונה.

     אם האופציה מעל לא פתרה את הבעיה אז תנסי להיכנס לחשבון המייל מדפדפן אחר או ממחשב אחר ותנסי לשנות את הקישור משם.

 3. תודה על ההסבר המפורט.

  על פי ההסבר סידרתי ללקוח חתימה במייל.
  החתימה היא קובץ תמונה עם הפרטים שלו והעליתי אותה לפי ההסבר שלך דרך המחשב שלי.
  (קיבלתי הרשאה מהלקוח להיכנס לחשבון הג’ימייל שלו).

  עשיתי בדיקה ושלחתי מייל מהמייל שלו לשלי וראיתי את קובץ החתימה.
  אבל, כשהלקוח שלח לי מייל – קובץ החתימה לא הופיע.

  מה יכולה להיות הסיבה ואיך ניתן לתקן זאת?

  תודה רבה !!!

  1. שלום רונה,
   אם החתימה הופיעה כאשר את שלחת אותה והוא שלח הודעה מאותו המייל זה אמור לעבוד גם לו.
   אם הוא שלח את המייל בצורה תקינה ולא מחק את התמונה באופן ידני כאשר הוא שלח אותה אז האפשרות היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שהוא שלח לך תגובה ולא מייל חדש.

   תבקשי ממנו לשלוח לך מייל בהודעה חדשה ולשלוח לך מייל נוסף כתגובה להודעה קיימת.
   אם החתימה תופיע בהודעה החדשה אבל לא בתגובה אז את תצטרכי להגדיר שהמייל יופיע גם בתגובות להודעות קיימות.

   את תוכלי לעשות את זה על ידי כניסה להגדרות ותחת החתימה תסמני את האפשרות “החתימה הזו תופיע לפי טקסט מצוטט בתשובות בלי הקו “–” שנמצא לפניו”.
   הצגת חתימה בכל הודעות המייל

   1. מאד מוזר מה שקורה עם הלקוח הזה.
    נכנסתי שוב לחשבון שלו, מחקתי את התמונה והכנסתי טקסט חי.
    אצלי רואים אותו מצוין (כמו שראו את התמונה)
    וכשהוא שולח לי – לא מופיעה החתימה.

    יש לך מושג מה יכולה להיות הסיבה?

    חשבתי שאולי הוא פועל דרך תוכנה אחרת (כמו אאוטלוק) ואז החתימה שמוגדרת בג’ימייל לא נראית, אבל הוא אומר שלא.

    1. שלום רונה,
     אם לא מדובר על הבעיה שציינתי מעל אז קשה לי לנחש למה החתימה לא מופיעה. סביר להניח שהוא עושה משהו בצורה לא נכונה ויש פה סוג של אי הבנה.

     אני מציע שתעברי איתו שלב שלב על מה הוא עושה כאשר הוא שולח את המייל ותנסי להבין מה הוא עושה בצורה לא נכונה.

     את יכולה גם לשלוח לו קישור למדריך כאן והוא יוכל לראות בסרטון איך לשלוח את המייל עם החתימה.

     1. תודה רבה !!!

 4. תודה רבה על ההסבר המפורט! עזרתם לי מאוד!

 5. תודה רבה!!!!!!
  כמה ניסיתי, רק הוא למעלה יודע..
  היה עוד אתרים שנתנו אופציה להעלאות כקישור ורק האתר שנתתם פה עזר ועבד יופי
  אלפי תודות

  1. שלום אפרת,
   עד לא מזמן היה אפשר להעלות את החתימה ל-Gmail באופן ישיר מהמחשב כל עוד היית מחובר רק עם משתמש אחד של גוגל. אני לא יודע אם זה באג של גימייל או שהם פשוט החליטו להוריד את האפשרות הזאת אבל זה כבר לא קיים בתקופה האחרונה ולא ניתן להעלות תמונה של חתימה מהמחשב.

   אם זה מעניין אותך מה הסיבה שלא הצלחת להעלות את תמונת החתימה מאתרים אחרים ורק האתר הבא עבד לך
   http://www.up2me.co.il/
   היא בגלל שרוב אתרי התמונות לא נותנים קישור ישיר לתמונה אלה קישור לאתר התמונות שמציג את התמונה. כל עוד הקישור של החתימה הוא לא קישור ישיר לתמונה לא ידעו לזהות בגימייל שמדובר בתמונה וזה לא יעבוד. באתר הזה לעומת זאת הקישור הוא ישיר וזאת הסיבה שזה עבד לך.

   שמח שהבעיה הסתדרה לך

   1. תודה רבה
    אוסיף לציין לטובת המשתמשים:
    משום מה הקישור הרגיל שנתנו שם לא עבד לי (וניסיתי מס’ פעמים..)
    רק שניסיתי לשלוח קישור תמונה אל תיבת האימייל שלי למרות שכתב שאינו חובה
    פתח והציג את התמונה

 6. היי,
  האם יש אפשרות לבטל בחשבון שלי את העניין הזה שחתימות של שולח מגיעות כקובץ מצורף
  זאת אומרת- שאני לא אראה בכלל את החתימה כקובץ במייל (או שהיא תשאר בגוף המיל/ לא תופיע כלל)

  1. שלום חן,
   אני לא כל כך בטוח שהבנתי את השאלה.

   את שואלת האם אפשר להסתיר את התמונות שמופיעות כאשר מישהו שולח לך מייל?

   או שאת מתכוונת שכשאת שולחת למישהו מייל עם חתימה בגוף המייל זה מגיע גם בתור קובץ מצורף בנוסף לקובץ החתימה בהודעה ואת רוצה להפסיק את זה?

   1. כשאני מקבלת מיילים.
    החתימה של השולח מתקבלת כקובץ מצורף- כתמונה.
    לפני שאני מקליקה על המייל הנכנס- אני רואה שיש קבצים מצורפים.
    בפועל בתוך ההודעה אין קובץ מצורף אבל מבחוץ זה נראה שכן כי החתימות מתקבלות ככה.

    (הבעיה מפריעה בעיקר כשאני מחפשת מייל עפ”י קובץ מצורף ואז אני נתקלת בהמון מיילים שהחתימה עצמה זה הקובץ המצורף ולא ניתן להבדיל בינהם)

    1. לצערי אני לא חושב שאפשר לסדר את הבעיה שאת נתקלת בה.

     במרבית המקרים כשאת מקבלת מייל עם חתימה והחתימה מופיעה לך בתור קובץ מצורף זה קורה בגלל ששולח המייל לא הגדיר את השליחה של המייל בצורה נכונה (בדרך כלל מדובר במייל שהוגדר בתור מייל טקסט במקום בתור מייל HTML). גם אני מקבל לפעמים מיילים והחתימה מופיעה בתור קובץ מצורף אבל אצלי זה קורה לעיתים רחוקות יותר.

     וגם אם קיימת דרך לבטל את הקבצים המצורפים למייל סביר להניח שהביטול יהיה גורף ואני חושב שספק המייל לא ידע להבדיל בין קובץ שנשלח כתמונה מצורפת של החתימה לבין קובץ רגיל אז קשה לי להאמין שקיימת אופציה שתאפשר לך לפתור את הבעיה.

     אם את לא משתמשת ב-Gmail שווה לפנות לתמיכה של ספק המייל שלך (במידע ויש תמיכה) ולראות אם יש משהו לעשות בנידון. אם את משתמשת ב-Gmail אני חושב שבגימייל הם יודעים לזהות את זה במרבית המקרים לפתור את הבעיה באופן אוטומטי ולכן זה משהו שאני נתקל בו רק לעיתים קרובות אבל עד כמה שאני יודע לפחות אין משהו מעבר שאפשר לעשות.

 7. היי
  לפני זמן קצר רשמתי פה והודיתי על ההסבר המבורך
  אני עכשיו עם לוגו מחודש ולא מצליח לקלוט אותו התמונה לא עולה
  ניסית הכל הכל
  מה עושים?
  יש דרך לעזרה?
  דחוף מאוד
  אלפי תודות

  1. שלום אפרת,
   ג’ימייל חסמו בתקופה האחרונה את האפשרות להעלות תמונה ישירות מהמחשב וכרגע הדרך היחידה להעלות תמונה היא מקישור של כתובת אתר אינטרנט.

   ההסבר לאיך עושים את זה לא נמצא בסרטון וידאו שבראש העמוד אבל הוספתי עדכון להסבר הכתוב שמופיע בעמוד זה. תעברי על המדריך שמופיע כאן ותחת הכותרת של “הוספת חתימה באמצעות קישור לכתובת אתר” יש הסבר לאיך להעלות את התמונה מכתובת של אתר אינטרנט (אתר לאחסון תמונות) ולא באופן ישיר מהמחשב.

 8. תודה תודה רבה
  חיפשתי הרבה על זה שאין את האפשרות לעלות תמונות מהמחשב וכל הכבוד שהאתר שלכם מעודכן.

  שוב תודה

 9. היי שלום,
  עשיתי מה שנתכתב פה (ועל כך תודה ענקית!) אחרי הרבה שטוטים ברשת..
  לאחרונה הוא לא מראה לי את התמונה וכותב לי כך:

  404. That’s an error.

  The requested URL /proxy/ld9Bod3yvVUNI_uDB15I5mQaAbNg3y-MSOouR4vgtoiAy4EkYqWsSDMMOx-2Xar_KmIQeIHoDlAl4evGjA=s0-d-e1-ft was not found on this server. That’s all we know.
  משמע -שגיאה
  מה עושים??
  יש איזה תקלה בגוגל או שזה רק אצלי?
  (לא נגעתי וכבר כמה חודשים שזה עובד מצוין, ניסיתי אך לעשות חלק מהתהליך והתוצאה חוזרת על עצמה)

  1. שלום אביה,

   איך טענת את התמונה לגימייל בעזרת שרת או שהעלאת את זה מתוך המחשב בעבר? אני חושב שהבעיה היא שהקובץ תמונה לא נטען כמו שצריך או שהוא נמחק.

   כרגע ניסיתי להעלות חתימה מחדש וזה עובד לי בסדר אז אני לא חושב שהשגיאה ב-Gmail.

   תנסה לבצע את התהליך מחדש. תמחק את החתימה הישנה ותעלה את התמונה מהמחשב לאתר אחסון תמונות הבא:
   http://www.up2me.co.il/

   אחרי שאתה מעלה את התמונה ל-up2me אתה תקבל כמה כתובות שונות. תעתיק את הכתובת שלצד “קישור ישיר לתמונה” ותדביק את הכתובות באזור של החתימה של העלאת תמונה ב-Gmail ואני מאמין שזה אמור לפתור את הבעיה.

   ואם זה לא פותר את הבעיה אתה יכול לנסות ולמצוא אתר אחר לאחסון התמונות. אני באופן אישי מאחסן את התמונה של החתימה באחסון של האתר ככה שאני לא צריך להסתמך על אתרים לאחסון תמונות.

   1. אין לי מילים
    תודה רבה!

 10. אני רוצה לעשות שתי חתימות – אחת בעברית ואחת באנגלית
  האם ניתן ליישם את זה אח”כ ? לשימוש בארץ ובחו”ל …

  תודה מראש
  רונית

  1. שלום רונית,
   אני לא חושב שזה אפשרי להשתמש ב-2 חתימות שונות על אותה כתובת מייל.

   אני באופן אישי גם עובד מול לקוחות מחו”ל ואני משתמש ב-2 כתובות מייל שונות, אחת ללקוחות מחו”ל ואחת ללקוחות מהארץ ובכל כתובת מייל אני מגדיר את החתימה בשפה המתאימה.

   אפשר גם לייבא כתובת מייל אחת לכתובת מייל הפעילה ואז פשוט לבחור באיזה כתובת מייל את רוצה להגיב. את יכולה אולי לראות פרטים נוספים על הנושא במדריך של פתיחת מייל עסקי.

 11. פעלתי לפי ההוראות שלך והצלחתי אכן להעלות את התמונה,
  אך:
  התמונה גדולה מדי ולכן הגדרתי אותו בקטן
  ואז כאשר מתקבלת מייל ממני רואים את התמונה אך אי אפשר ללחוץ עליה כדי להגדיל אותה.
  ואילו אם אני משאיר את התמונה בגודל מקורי הוא ענק מאודדדדד אבל כן אפשר ללחוץ עם העכבר על התמונה ולראות אותה בגודל רגיל.
  מקווה שהבנת אותי !

  1. שלום אברהם, אתה מתכוון שאתה רוצה שתהיה אפשרות ללחוץ על התמונה ולהגדיל אותו כמו שאפשר לראות באתרי אינטרנט?

   במידה וכן לצערי זה לא אפשרי. אתה תצטרך להעלות את התמונה של החתימה בגודל המתאים לצפייה (בדרך כלל עדיף ברוחב שבאזור של 320px) ואומנם אתה יכול להוסיף לתמונה קישור שישלח את הצופה לעמוד שטוען את התמונה אבל לא תוכל לעשות זאת כפי שאתה רוצה (אם הבנתי נכון).

   מה הסיבה שאתה צריך שיוכלו לראות את התמונה בגדול? אתה מנסה להשתמש בבאנר פרסומי שמכיל מידע על מה שאתה מציע? אם כן אז עדיף ליצור תמונה קטנה יותר ומתומצתת שמכילה רק את המידע החשוב שאתה צריך בגודל הסטנדרטי.

   1. אכן כן הבנתי אותי מדויק !

    באמת העליתי את התמונה בגודל יותר מתאים ובהחלט אפשר להגדיל את התוכן הפרסומי כעת על ידי לחיצת עכבר .
    מה שלא ניתן לעשות כאשר אני בוחר בהגדרות של התמונה שהיא תוצג בקטן רק כאשר היא מוצגת בגודל מקורי, והפתרון הוא אכן להקטין את המקור למצב מתאים כפי שכתבת.

    רוב תודות

 12. שלום וברכה ותודה על כל ההסברים המפורטים, מהמייל הפרטי שלי אני כבר רבות בשנים מסתדר יופי עם חתימה (תמונה) אבל במייל העיסקי שלי (פתחתי אותו לפני פחות משנה) אני לא מצליח להעלות תמונה כחתימה, כמובן שהאופציה היחידה שניתן לי זה קישור לכתובת אתר שזה יש לי, אבל לאחר שאני אכן שם את הקישור לאתר לא זז שום דבר-דהיינו האישור למטה בצד שמאל שאמור להכחיל בכדי להקליק עליו ולאשר נשאר אפור כאילו לא הכנסתי עדיין קישור,
  יש לזה איזשהו פיתרון?
  בתודה מראש

  1. היי אעופה,
   אני לא בטוח שהבנתי את הבעיה. הבעיה היא שאתה לא מצליח להכניס תמונה או שאתה לא מצליח להכניס קישור לתמונה?

   אם מדובר בבעייה של התמונה אתה יכול לראות שבתחתית של המדריך (בעמוד עצמו ולא בסרטון) תחת הכותרת “הוספת חתימה באמצעות קישור לכתובת אתר” יש הסבר לאיך להוסיף תמונת חתימה לגימייל באמצעות קישור גם בלי להעלות אותה מהמחשב.

   אם מדובר על קישור רגיל קשה לי לדעת מה הבעיה. עקבת אחר ההוראות בסרטון? אתה אמור לסמן את הטקסט, ללחוץ על הכפתור של הוספת קישור, לוודא שהקישור שאתה מכניס תקין ורק לאחר מכן להוסיף את הקישור לטקסט של החתימה.

   מקווה שזה עזר ואם לא תנסה לפרט יותר את התהליך של מה שאתה עושה ואני אנסה לעזור.

 13. הי הכנתי כבר את כל החתימה רק לא מצליחה בגימייל להדביק את הלוגו שישב מצד שמאל של הכיתוב
  במקביל אליו? אשמח לעזרתך

  1. היי סיוון,
   באפשרויות הרגילות שיש ל-Gmail זה דיי מורכב להכניס תמונה מצד שמאל וטקסט בצד ימין. בדרך כלל החתימות מהסוג הזה בנויות באמצעות קוד HTML ולא מדובר בחתימה רגילה שיוצרים עם Gmail.

   למרות שזה אפשרי ליצור חתימה מהסוג הזה ב-HTML בהרבה מהמקרים אם עושים את זה לא נכון זה גורם לבעיות תצוגה בין ספקיות המייל השונות ואם מדובר בחתימה לעובד בודד ולא לחברה גדולה הפרקטיקה הכי טובה היא ליצור תמונת חתימה שמכילה את הלוגו והטקסט ולהכניס רק את התמונה ללא טקסט חי.

   1. תודה רבה ואיך אדע באיזה גודל ליצור תמונה? והאם אפשרי ליצור בצייר?

    1. הרוחב המומלץ כדי שזה לא יחתך בטלפונים הניידים הוא עד 320 פיקסלים. מבחינת הגובה זה פחות חשוב.

     ובקשר לשאלה של האם אפשר ליצור את החתימה בצייר אני מתאר לעצמי שכן. אפשר לעשות הכל אם את יודעת איך לעשות את זה. אם תסתבכי עם זה אנחנו מציעים גם שירותי עיצוב חתימה למייל ואת יכולה לראות פרטים נוספים ודוגמאות בעמוד מתחת:
     https://www.yydevelopment.co.il/?p=3555

     1. תודה רבה
      אם אצטרך אפנה אליכם בשמחה

 14. הי,

  תודה על ההסבר המעולה!
  הצלחתי בקלות לעשות חתימה + תמונה מהמחשב.
  הבעיה שאני מבינה שזה לא מסתנכרן עם נייד ואייפד, וכשניסיתי לעשות חתימה
  זהה באייפד ובטלפון הנייד אין שם אפשרות של להעלות תמונה.
  אשמח להסבר.
  תודה רבה

  1. היי אריאלה,

   הנושא של שימוש בחתימות מייל בטלפון הנייד הוא מעט מסובך. במידה ואת משתמשת באפליקציה של ג’ימייל לשליחת הודעת עם חתימה למייל לא תהיה לך את האפשרות לשליחת הודעות עם חתימת תמונה בכלל אלא רק חתימת טקסט שאת יכולה להגדיר בנפרד.

   במידה ואת משתמשת בדפדפן הגלישה של הטלפון הנייד ומתוך הדפדפן את נכנסת לחשבון המייל אז יכול להיות ששם זה יעבוד. אני באופן אישי משתמש בדפדפן הגלישה של הטלפון הנייד ומשם יש לי את האפשרות לשלוח הודעות עם חתימת תמונה אבל יחד עם זאת אני יודע שיש אנשים שגם האפשרות הזאת לא עובדת להם.

   1. הי יוחאי,

    כל השכלולים ואין אפשרות באפליקציה.. מוזר
    תודה בכל אופן. באחד הצלחתי (באייפד) בנייד אין אפשרות להוסיף תמונה גם דרך הגלשן.

    נמתין שתהיה אפשרות

 15. שלום וברכה!
  דבר ראשון תודה רבה מאד על כל ההסברים הכתובים בטוב טעם! עזרתי לי מאד!!!

  רציתי לשאול אם יש אופצייה לצרף קבצים ממש לחתימה במייל, לא רק קישור לדרייב או לגמבו,
  אלא קובץ פי די אף ממש או כל קובץ שהוא, בגימייל הוא נותן להוסיף רק תמונה. אבל לא הצלחתי להוסיף קובץ ממש.
  אשמח שתעזור לי בנושא!
  תודה מראש!

  1. היי אשדוד, עד כמה שאני יודע אי אפשר להוסיף קבצים מקושרים למייל מתוך החתימה אלה רק מתוך המייל עצמו. הדרך היחידה לדעתי היא כמו שאמרת באמצעות קישור לקובץ או על ידי הוספה של הקובץ בכל מייל שאתה שולח.

כתיבת תגובה

מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

כלי נגישות