תחזוקת אתר / תיקון תקלות

אם אתם בעלי עסקים שזקוקים לסיוע בפתרון תקלות או שינויים קטנים לאתרי וורדפרס הגעתם למקום הנכון. עמוד זה מציג את השירותים שאנו מציעים בתחום של פתרון תקלות לאתרי וורדפרס וביצוע פעולות בסיסיות המצריכות את הסיוע של בעל מקצוע.

מבין השירותים שאנחנו יכולים להציע תחת עמוד זה ניתן למצוא פעולות כמו הזנת תכנים קיימים לאתר, שיפור נקודתי לבעיות תצוגה, שיפור תצוגה למובייל, שיפור אבטחה, תיקון באגים, הוספת תוספים חדשים לאתר, הוספת פיצרים שונים, עדכון תוספים והמערכת, ביצוע גיבויים ושחזור לאתר ועוד…

אחזקת אתר / פתרון בעיות באתר וורדפרס

פירוט עלות אחזקת אתרים

  • עלות מינימלית/שעתית לעבודה: 350 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • עלות שעת עבודה בפרויקטים של למעלה מ-8 שעות: 250 ש"ח (לא כולל מע"מ)
  • זמן אספקה: 1-5 ימי עסקים
  • סוג אתרים שאנו תומכים בהם: אתרי וורדפרס וחנויות אינטרנטיות (ווקומרס)
  • סוגי פתרונות בשירות זה: הזנת תכנים קיימים לאתר, שיפור נקודתי לבעיות תצוגה, שיפור תצוגה למובייל, שיפור אבטחה, תיקון באגים, הוספת תוספים חדשים לאתר, הוספת פיצרים שונים, עדכון לתוספים ולוורדפרס, ביצוע גיבויים ושחזור לאתר

יוחאי ירמיהו

מי נמצא בצד השני של המקלדת?

נעים מאוד להכיר, שמי יוחאי ירמיהו, ואני עוסק בתחום של עיצוב גרפי ובניית אתרים כבר למעלה מעשור. עיקר הפעילות שלי היא מול עסקים קטנים והמטרה המרכזית שלי היא לאפשר לעסקים קטנים ובינוניים לקבל את כל הכלים הנחוצים על מנת להתחרות גם בחברות הגדולות בעולם הדיגיטלי.

עיקר ההתמחות שלי היא בתחום של בניית אתרים בוורדפרס ומבין השירותים שאני מציע ניתן למצוא שירותים כגון: בניית אתרים, בניית דפי נחיתה, מיתוג לעסקים ועיצוב באנרים/מודעות לגוגל ולפייסבוק.

נכון להיום אני עובד עם תבנית ותוספים בפיתוח אישי ואני יוצר כל עם עיצוב בהתאמה אישית. את 99% מהעבודה אני עושה בעצמי וכל ההתנהלות שלכם היא מולי ולא מול נציג מכירות או בונה אתרים מתחיל.

אם זה מעניין אתכם יש לי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותעודת הנדסאי תעשייה וניהול עם התמחות בשיווק. ואם אתם רוצים לקבל הבנה טובה יותר על הידע שלי בתחום בקרו בערוץ ה-YouTube שלי.

יצירת קשר

מעוניינים ליצור איתנו קשר באופן ישיר?
ניתן ליצור קשר באמצעות כל אחת מהאפשרויות הבאות:

שעות פעילות: א'-ה', 09:00 – 18:00.

כתובת: הגליל 11, רחובות

ליצירת קשר באמצעות טופס מילוי מלאו את הפרטים מתחת:
ניתן גם לשלוח לי מייל ישיר אל yochay@yydevelopment.co.il