עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » אינדקסים מומלצים לקידום העסק

אינדקסים מומלצים לקידום העסק

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו15 תגובות

פתחתם עסק חדש? יש לכם אתר חדש? מזל טוב ודרך צלחה. על מנת ליידע את העולם או יותר נכון את גוגל שאתם קיימים תצטרכו לבנות קישורים ולפרסם את העסק שלכם ברחבי הרשת. השלב הראשוני של פרסום עסק חדש נעשה בדרך כלל באמצעות אינדקסים.

את הפרסום באתרי האינדקסים תוכלו לבצע בעצמכם ובמרבית האתרים הוספת פרטי העסק שלכם תהיה חינמית. מאמר זה יאגד עבורכם את אתרי אינדקסים פופולריים ואתרים לפרסום העסק שאנחנו ממליצים להשתמש בהם.

ניתן לצפות בסרטון הדרכה הבא המסביר מהם אינדקסים וכיצד להשתמש בהם

אתרי אינדקסים לפרסום העסק ברשת

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בעבר השימוש באתרי אינדקסים עזר מאוד לקידום אתרים במנועי החיפוש אך לאחרונה עם השינויים באלגוריתם של גוגל לאתרי האינדקסים יש פחות השפעה על הקידום של אתרים ועסקים חדשים. ולמרות שאתרי האינדקסים פחות יעילים ממה שהיו בעבר הם עדיין חלק חשוב בתהליך של קידום אתר חדש כאשר משתמשים בהם בצורה נכונה.

במקום לפרסם פה רשימה ענקית של מאות אתרי אינדקסים (שסביר להניח שמרביתם יפסיקו לעבוד בחודשים הקרובים) בחרנו לפרסם כאן רק את האתרים הפופולריים ביותר, אלו שנמצאים איתנו כבר זמן מה ונראה כאילו שהם כאן בכדי להישאר. לאתרים אלו תהיה השפעה גדולה יותר עבור מנועי החיפוש מאשר אתרי אינדקסים קטנים שמאפשרים לכל אחד להירשם ללא כל אימות או בדיקה של פרטי העסק.

אתרי אינדקסים ישראליים

מה זה אינדקסים?

בעבר הרחוק לפני הגחתו של גוגל לאוויר העולם שלטו ברחבי הרשת אתרי האינדקס. כאשר אנשים רצו לחפש אתר אינטרנט או עסק הם היו נכנסים לאחד מאתרי האינדקסים ומוצאים את האתר שחיפשו או העסק שהם רצו לפי הקטגוריות השונות שהופיעו באתר האינדקסים.

אתרי האינדקסים הם בעצם אתרים המכילים בתוכם רשימות גדולות של אתרים שנמצאים ברחבי הרשת. האתרים יכולים להיות מסודרים לפי תחום עיסוק מסוים (ראיית חשבון, עריכת דין, רפואה), הם יכולים להיות מסודרים לפי אזור מגורים (מרכז, צפון, דרום) והם יכולים להיות מסודרים גם לפי שמות בתי העסק.

חלק מאתרי האינדקסים מאפשרים לבעל העסק לשלוח את האתר והם מאנדקסים אותו (מוסיפים אותו לרשימת האינדקסים) במידה והם רואים זאת לנכון, אתרי אינדקסים אחרים בוחרים להוסיף אתרים באופן סלקטיבי ללא אפשרות של שליחת האתר להוספה על ידי בעל העסק.

לעיתים ההוספה של אתר לרשימת האינדקסים נעשית באופן אוטומטי ולעיתים ההוספה נעשית רק לאחר שנציג אתר האינדקסים מאמת שהפרטים שהכנסתם נכונים ושאתם הבעלים של העסק. קיימים אתרי אינדקסים שמאפשרים להוסיף את פרטי העסק בחינם וקיימים גם אתרים שמאפשרים לפרסם את פרטי העסק בתשלום חודשי או שנתי (במרבית המקרים רצוי לא לשלם עבור פרסום האתר באינדקסים).

דוגמא טובה לאינדקס של בעלי עסקים הוא דפי זהב (ולא אנחנו לא מדברים על הספר הענקי והצהוב שהיום משמש בתור מעצור לדלת) מדובר על אתר דפי זהב של קבוצת זאפ שמכיל בתוכו עשרות ואלפי מודעות של בעלי עסקים.

למה צריך את אתרי האינדקסים?

השימוש של אתרי האינדקסים

אתרי האינדקסים משמשים בעיקר לבעלי עסקים שסיימו תהליך של בניית אתר לעסק. כאשר אנחנו פותחים עסק חדש ייקח זמן רב עד שאתר העסק או תוצאות השייכות לעסק יופיעו במנועי החיפוש. ככל שהשם של העסק שלכם יהיה ביטוי יותר תחרותי אז הקידום של האתר לעמוד הראשון בגוגל יהיה קשה יותר אפילו תחת שם העסק.

למשל אם שם העסק שלכם הוא שם לא מוכר כמו וואי וואי דיוולופמנט (השם שלנו) אז יהיה לכם הרבה יותר קל לקדם את האתר במנועי החיפוש תחת ביטוי זה, וזאת מאחר שלא קיימים עמודים אחרים המכילים ביטוי זה. אבל מה אם שם העסק שלכם הוא "פוזה"? ביטוי כמו פוזה הוא ביטוי שמשתמשים בו ביום יום וביטוי זה יכול להיות ביטוי שאנשים יחפשו גם בלי קשר לעסק שלכם. תחת ביטוי כמו פוזה ימצאו גם תוצאות של עמודים קיימים שיכולים להפריע לקידום האתר שלכם.

כאשר שם העסק הוא ביטוי מוכר הקידום שלו הופך לקשה יותר, ועל מנת לקדם את האתר שלכם למקום הראשון בגוגל אתם תצטרכו להתחיל תהליך של קידום בגוגל. כאן נכנסים לפעולה (לפחות בשלב הראשוני) אתרי האינדקסים ואתרי המדיה החברתית. על מנת שמנועי החיפוש ידעו שהביטוי "פוזה" שייך לעסק שלכם עליכם לייצר עמודים ברחבי הרשת שמקשרים לאתר שלכם עם הביטוי פוזה. באופן תיאורטי ככל שיהיו יותר קישורים איכותיים לאתר שלכם שמכילים את הביטוי פוזה אז המיקום של האתר שלכם תחת הביטוי פוזה יגדל.

חשוב לציין שלא כל קישור חיצוני הוא קישור טוב ויש גם קישורים שיכולים להזיק אבל לא נרחיב על הנושא במאמר זה. מרבית האינדקסים יאפשרו לנו להוסיף קישורים לאתר שלנו תחת השם של העסק. כל אתר מהווה קישור נוסף וככל שיש יותר קישורים הסיכוי להופיע במקומות גבוהים יותר בגוגל אמור לגדול.

טיפים שחשוב להכיר כאשר מוסיפים עסק לאינדקסים

 • תכינו את עצמכם נפשית להרבה טלפונים. אתרי האינדקסים לא מאפשרים לכם לקדם את העסק בחינם בגלל טוב ליבם. לפרסום האתר שלכם בחינם באינדקסים יהיה מחיר שיכלול מעט כאב ראש. בשבועות שיגיעו לאחר פרסום אתרכם באינדקסים אתם תקבלו לא מעט טלפונים עם הצעות לקידום האתר או הצעות לתשלום עבור קידום טוב יותר באתר האינדקס שבו פרסמתם את העסק. סביר להניח שגם יוסיפו את הפרטים שלכם לכל מיני רשימות תפוצה של עסקים חדשים ויטרידו אתכם גם בעתיד.
 • זה מאוד מפתיע אבל הרבה מאתרי האינדקסים לא יודעים להכניס את כתובת האתר בצורה נכונה למערכת. כאשר תכניסו את האתר שלכם עם http:// או https:// בחלק מהאתרים זה ישבור את הקישור לאתר. ראינו את הבעיה בהרבה מאוד אתרי אינדקסים. אם תכניסו את האתר בצורה הבאה: http://www.website.co.il בחלק מאתרי האינדקסים הקישור ישבר ויופיע בצורה כזאת http://http://www.website.co.il כך שמומלץ להכניס את האתר בכל האינדקסים ללא קישוטים וללא פרוטוקול אבטחה.
  אם זה אפשרי תכניסו את הקישור כך www.website.co.il ובמידה ולא ניתן הכניסו אותו ללא פרוטוקול אבטחה (אפילו אם יש לכם פרוטוקול אבטחה) ועם http:// ולא https:// כך שהקישור לא ישבר http://www.website.co.il.
 • תגוונו קצת עם המידע על החברה או העסק. במקום לעשות העתק הדבק של אותו תוכן בכל אתרי האינדקסים שבהם אתם מכניסים את פרטי העסק מומלץ ליצור כמה גרסאות שונות על מנת ליצור גיוון ושלא יהיה תוכן משוכפל בכל אחד מהאתרים.
 • במקום לפרסם את האתר או העסק שלכם בכל האינדקסים ביום אחד תעשו את זה לאורך תקופה זמן מסוימת. חלקו את רשימת האתרים שבהם אתם מתכננים לפרסם ל-3-4 קבוצות של ובכל שבוע פרסמו בקבוצת אינדקסים אחת. למרות שזה פחות חשוב כשמדובר באתרי אינדקסים ויש הטוענים שאין בעיה לפרסם בכל האינדקסים באותו יום עדיין עדיף לעשות זאת בכמה פעמים.
 • במידה וקיימת האפשרות מומלץ להעלות לאינדקס תמונת עיצוב לוגו של העסק על מנת להפוך את הפרופיל העסקי באתר ליותר מקצועי. באתרים כמו דפי זהב ניתן אפילו להעלות עיצוב באנר של העסק שיופיע בפרופיל העסקי שלכם.

רשימת אינדקסים ישראליים מומלצים

לאחר החפירה הראשונית הגיע הזמן להתחיל לפרסם את העסק שלכם באתרי האינדקסים. רשימת האינדקסים המופיעה מתחת מכילה את האינדקסים המובילים בארץ ואתרים נוספים שמאפשרים לפרסם את העסק. מומלץ להוסיף את פרטי העסק לכל אחד מאתרי האינדקסים המופיעים ברשימה מתחת ולא לוותר על אף אחד מהאפשרויות המופיעות ברשימה.

גוגל עסקים - Google Business

הוספת אתר לגוגל עסקים

התחנה הראשונה בדרך לפרסום העסק תהיה בגוגל עסקים. באמצעות גוגל עסקים נוכל לשייך פרטים על העסק בתוצאת החיפוש. מה שזה בעצם אומר זה שלאחר שאנחנו נצליח לאמת את העסק שלנו בגוגל עסקים (Google Business) במידה ומישהו יבצע חיפוש על שם העסק שלנו אז לצד התוצאות יופיעו פרטים נוספים על העסק. נוכל להוסיף לצד התוצאות של החיפושים את שם העסק, כתובת העסק, תמונות מהעסק ואפילו ביקורות של לקוחות.

תהליך אימות העסק בגוגל עסקים יתבצע לפעמים באמצעות שיחת טלפון אבל ברוב המקרים גוגל ישלחו מכתב לכתובת העסק עם קוד אימות. ברגע שתקבלו את המכתב תצטרכו להכניס קוד האימות לגוגל עסקים ולאחר מכן פרטי העסק שלכם יתחילו להופיע בתוצאות החיפוש.

B144 - בזק עסקים

ממשק של B144 של בזק

האתר של בזק B144 יאפשר לכם להוסיף את האתר של העסק בחינם. באמצעות B144 תוכלו ליצור בחינם מודעה עם שם העסק, טלפון, אימייל, תמונת פרופיל, כתובת העסק, אתר העסק ועמוד הפייסבוק של העסק. בעמוד המודעה שפרסמתם הלקוחות שלכם יוכלו גם לפרסם ביקורות על העסק שלכם.

האפשרויות של פרסום המודעה מוגבלות ועל מנת לפרסם מודעה עם יותר פרטים תצטרכו לשלם תשלום חודשי נוסף. העיצוב של האתר היה יכול להיות יותר טוב אבל ל-B144 של בזק יש כוח רב ולכן מומלץ לפרסם את האתר של העסק שם.

אינדקס דפי זהב

דפי זהב מקבוצת זאפ

האינדקס של דפי זהב מקבוצת זאפ הוא כנראה אתר האינדקסים הטוב ביותר בארץ. העיצוב של דפי זהב מצוין, האתר קל ונוח לשימוש. ניתן לחפש עסקים לפי אזור בקלות וניתן לעקוב אחרי ביקורת של לקוחות העסק. ולמרות שדפי זהב הוא אתר מצוין לקידום העסק הפרסום החינמי מוגבל מאוד ולא ניתן אפילו לפרסם את האתר של העסק ללא תוספת תשלום. באמצעות דפי זהב תוכלו לפרסם בחינם רק את שם העסק, מספר טלפון וכתובת העסק. לאחר הכנסת הפרטים יתקשר אליכם נציג של דפי זהב על מנת לאמת את הפרטים טלפונית.

במידה ותרצו לפרסם פרטים נוספים על העסק כמו תמונות, פירוט על העסק, לוגו העסק, כתובת האתר וכו'… תוכלו לעשות זאת באמצעות תשלום חודשי ובהתחייבות של שנה. עבור בעלי מקצוע שמחפשים אותם לפי אזור גיאוגרפי (רופאים, עורכי דין, רואי חשבון, קבלנים) אתר דפי זהב יכול להיות בחירה יעילה.

ההמלצה שלנו היא להשיג כמה ביקורות חיוביות מלקוחות קיימים ורק כאשר ויש לכם כמה ביקורות חיוביות תבדקו את האופציה של תשלום עבור פרסום. אחת הסיבות להצלחת עסקים בדפי זהב היא רשימת ביקורות חיוביות גדולה.

אפליקציית איזי - Eazy

אתר של אפליקציית easy

איזי היא אפליקציה לפלאפון שמאפשרת לעשות חיפושים לפי סוגי עסקים ומיקום גיאוגרפי. סביר להניח שיצא לכם לשמוע על האפליקציה בגלל הפרסומות של האפליקציה בטלוויזיה. אתר Eazy מאפשר לכם להוסיף בחינם את העסק לאתר Eazy ולאפליקציה וגם לפרסם מידע נוסף על העסק. ההרשמה לאתר היא באמצעות התחברות בעזרת חשבון Gmail או חשבון Facebook. לאחר ההתחברות תצטרכו לאמת בעלות על החשבון באמצעות הודעה קולית שתשלח למכשיר הטלפון שלכם.

בתיבת החיפוש הכניסו את שם העסק ותלחצו על הוסף עסק חדש.

דנסגייד - DunsGuide

דנסגייד אינדקס אתרים

אתר אינדקסים נוסף שצובר תאוצה בשנים האחרונות הוא דנסגייד. עיצוב האתר מרשים מאוד ובהסתכלות על הפרופיל של חברות באתר נראה כאילו ניתן לבנות פרופיל עסקי עם עיצוב ברמה גבוהה. הפרסום החינמי באתר מאפשר לייצר פרופיל בסיסי שמכיל את שם העסק, הטלפון, והכתובת בלבד.

במידה ותרצו לפרסם פרטים נוספים תוכלו לעשות זאת על ידי תשלום של 230 ש"ח לחודש בהתחייבות לשנה. אתר זה נכנס לרשימה רק בגלל העיצוב המרשים והיכולת ליצור עמוד עסקי מרשים. עוצמת הקישור מאתר לא גבוהה כמו האופציות מעל והמחיר המבוקש לא מצדיק את התמורה ולכן במידה ומדובר בעסק קטן יספיק לכם הפרופיל הבסיסי בחינם שלא מכיל קישור (גם לפרסום שם העסק ללא קישור יש תועלת עבור מנועי החיפוש).

אינדקסים ישראליים נוספים בחינם

לאחר שסיימתם לפרסם את העסק שלכם ברשימת האינדקסים הפופולריים המופיעים מעל תוכלו גם להוסיף את האתר שלכם לרשימת האינדקסים החינמיים הנוספים שמופיע מתחת:

https://www.prosites.co.il/insertNewBusiness.asp

https://www.localbiz.co.il/Business/Biz-Register.aspx

http://website.giz.co.il/addsite

https://homebiz.co.il/index.php?page=addVcard
(homebiz מאפשר הוספת כרטיס ביקור בחינם. בעת פרסום באתר השם הפרטי שלכם יכול להופיע בתוצאות של מנועי החיפוש, כך שמי שלא מעוניין בכך עדיף שלא יפרסם).

http://www.lista.co.il/add_site

https://www.bamercaz.co.il/AddEntity.aspx

https://www.net2u.co.il/modules/wdirectory/submit.php

אתרי האינדקסים שפרסמנו במאמר יאפשרו לכם לפרסם בהצלחה את העסק שלכם (לפחות בשלב הראשוני). אל תרגישו את הצורך לפרסם את העסק או האתר ביום אחד ותעשו את זה בצורה רגועה ובשלבים. פרסמו את העסק בכמה אינדקסים בודדים בכל יום כפי שהוזכר בתחילת המדריך.

הקידום במאמר מיועדת בעיקר לעסקים מתחילים ואתרי אינטרנט חדשים שהמטרה העיקרית היא שיוכלו למצוא אותם בחיפוש בגוגל. בעתיד כאשר תרצו להתקדם בביטויים תחרותיים יותר אז תאלצו ללמוד את התחום יותר לעומק ולקרוא מדריכי קידום אתרים.

שימוש באינדקסים סיכום ומסקנות

פרסום באתרי אינדקסים היא לא פעולה מעניינת במיוחד אבל היא משמשת בתור השלב הראשוני לקידום העסק החדש. לאחר העבודה הקשה כל מה שנשאר לעשות זה לחכות. חשוב לציין שיכול לקחת למנועי החיפוש זמן רב למצוא את כל הקישורים שיצרתם ולכן תצטרכו להפגין אורח רוח וסבלנות.

במידה וביצעתם הרשמה לכל האתרים שציינו מעל אנחנו מאמינים שתצליחו לקדם את האתר שלכם בשלב הראשוני. מומלץ גם לפתוח פרופיל עסקי באתרי המדיה החברתית על מנת לחזק את האתר במנועי החיפוש ולשפר את תדמית העסק.

פתיחת עסק חדש יכולה רצופה במכשולים ומצריכה השקעה רבה בפרסום אינטרנטי. במידה ותצטרכו עזרה ביצירת מיתוג לעסק או אפילו בתחום בניית אתרים בוורדפרס אתם מוזמים ליצור קשר ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק פתרונות לשירותים שונים ומגוונים.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

שתפו את המאמר עם חברים

השקענו זמן רב בהכנת מאמר זה במטרה לעזור לעסקים חדשים ולעסקים קיימים לעשות את הקידום ההתחלתי בצורה יעילה. אם אהבתם את המאמר והוא סייע לכם בקידום העסק עזרו לנו על ידי שיתופו עם חברים והפצתו באתרי המדיה החברתית.

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

בניית קישורים לקידום בגוגל

יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לקדם את האתר לבד ללא מקדם אתרים באמצעות קישורים. לימדו כיצד לעשות זאת נכון.

פתיחת דף עסקי בפייסבוק

צפו במדריך הבא על מנת ללמוד איך לפתוח עמוד פייסבוק לעסק שלכם בפחות מ-10 דקות.

העלאת אתר לאינטרנט

המדריך המלא להעלאת אתר לאוויר. כל מה שאתם צריכים לדעת מהשלב הראשון של רכישת דומיין ועד לשלב שבו האתר באוויר.

פתיחת וואטסאפ ביזנס

צפו במדריך הבא על מנת ללמוד איך לפתוח חשבון וואטסאפ (WhatsApp) ביזנס ואיך להגדיר את פרטי העסק שלכם בחשבון.

סוגי אתרים ופלטפורמות

מעוניינים לבנות אתר לעסק ולא יודע באיזה סוג אתר לבחור או באיזו פלטפורמה לבנות אותו? כנסו ותגלו על מה אנחנו ממליצים.

מה זה דף נחיתה?

במאמר הבא תוכלו ללמוד מה זה דף נחיתה ואיך הוא יכול לעזור לפרסום העסק שלכם בגוגל ובפייסבוק. בנוסף תקבלו גם כמה טיפים ליצירת דף נחיתה אפקטיבי שמביא תוצאות.

27 כלים חשובים לקידום העסק

מעוניינים לקדם את העסק שלכם אבל אתם לא יודעים איך? במאמר הבא הכולל תמונות ודוגמאות נציג בפניכם 27 כלים שונים לקידום, מיתוג ושיווק העסק שכדאי לכם להכיר.

מה זה מיתוג עסקי?

מעוניינים להתחיל תהליך של מיתוג עסקי? במאמר הבא תוכלו ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על מיתוג. מה זה מיתוג? איך מתבצע תהליך מיתוג? ומה כולל המיתוג העסקי?

קורס בניית אתרים בחינם

רוצים ללמוד לבנות אתרים בחינם? מעולה יש לי פתרון שאתם תאהבו. יצרתי במיוחד עבורכם הדרכה מלאה של שעה וחצי שבמהלכה אלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בוורדפרס.

יש לכם שאלות הקשורות למאמר? מכירים אתרי אינדקסים נוספים שאתם חושבים שצריכים להופיע כאן? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אנחנו תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ולסייע לגולשי האתר שלנו. אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם.

15 תגובות

 1. מנחם
  מנחם

  מדריך מצוין ומושקע תודה רבה על השיתוף שלו.
  למדתי הרבה מהמדריך ואני אתחיל לפרסם את האתר שלי בתקווה לראות תוצאות.

  1. אמינות הובלות קטנות
   אמינות הובלות קטנות

   הרעיון הוא התמדה בחיפוש קישורים זה עבודה ככל עבודה לוקח זמן צריך הרבה סבלנות והשקעה.

 2. שלמה
  שלמה

  בס"ד,
  פרסמתי את האתר שלי באינדקס של גוגל והאתר עדיין לא מופיע שאחרים מחפשים אותו מה אפשר לעשות?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   שלום שלמה,

   כאשר אתה מפרסם את האתר שלך באינדקס של גוגל עסקים בדרך כלל אתה צריך לאמת אותו על מנת שפרטי העסק שלך יופיעו תחת תוצאות החיפוש. חשוב לציין שאני מדבר על פרטי העסק בצד השמאלי של החיפוש ולא על תוצאות החיפוש של גוגל עצמו.

   אם הכנסת את הכתובת הנכונה של העסק אז בדרך כלל אתה תקבל מכתב בדואר מגוגל לאחר כמה שבועות עם קוד אימות וברגע שאתה מכניס את הקוד אימות פרטי העסק שלך יופיעו לצד החיפוש של שם העסק שלך.

   מה שמוזר זה שברגע שאתה מכניס את הפרטים של העסק ומבקש לפרסם אותו היית אמור לקבל הודעה שיישלח אליך מכתב אימות לכתובת העסק. אם לא קיבלת את ההודעה הזאת אז מומלץ לנסות ולפרסם את העסק שוב ולוודא שהפעם אתה כן מקבל את ההודעה.

   בהצלחה

 3. עדה
  עדה

  תודה על המדריך. הוא טוב.
  אני נרשמתי לאתר אתר זה בהמלצת חברה:
  http://www.adora5.com/
  זה בחינם ושווה כי אני מקבלת כניסות מאתר זה.

  1. תמיר
   תמיר

   תודה.
   נראה לא רע, אנסה את האתר בעצמי.
   יש גם את האתר https://alsec.co.il בנישת האבטחה.

 4. מושיק
  מושיק

  נרשמתי לאתרי האינדקסים השונים והתקשרו אלי לאחר מכן והציעו לי לפתוח עמוד לעסק עם הבטחה שאני אקבל לקוחות חדשים מהעמוד. האם זה נכון?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי מושיק,
   בתור התחלה אף אחד לא יכול להבטיח לך שתקבל לקוחות חדשים לא משנה באיזה אתר מדובר.

   באופן אישי האתר היחידי שהייתי שוקל לשלם עבור יצירת עמוד אישי הוא דפי זהב בגלל שהוא מופיע בחיפושי בעלי מקצוע לפי אזורים וכן מדובר באתר שיכול לתת תנועה לבעלי העסקים שנמצאים שם.

   ולמרות זאת התשלומים החודשיים שהאתרים האלו דורשים הוא גבוה ולדעתי עדיף להשקיע יותר בבניית של נכנסים השייכים לך כמו אתר אינטרנט ופחות להשקיע באתרי אינדקסים.

 5. a-shop.online
  a-shop.online

  אינדקסים זו דרך מעולה לקידום אתרים בישראל כל עוד יודעים באיזה אינדקס להשתמש

 6. אייל
  אייל

  חסר ברשימת האינדקסים את לינקלי https://linkly.co.il

 7. Adirom-tech
  Adirom-tech

  תודה, בהחלט חוסך עבודה בשיטוט אחר כל מיני אינדקסים.

 8. ביקורות
  ביקורות

  תודה רבה אחלה מאמר מקצועי לי חוסך המון עבודה כמובן סדר בהכל

 9. אינדקס עסקים
  אינדקס עסקים

  עוד אינדקס עסקים מומלץ
  https://www.mzr.co.il/

 10. יעקב
  יעקב

  מה דעתך, האם הוספת העסק והאתר שלי באינדקסים יכולה באיזשהו אופן לפגוע בכניסות לאתר שלי?

  לא סגור איך זה עובד, אבל ההגיון אומר שכן.

  נגיד מה שאני יכול להעלות בדעתי,
  שכיוון שלאינדקסים יש יותר כוח מאשר לאתר הבודד שלי,
  הם יופיעו ראשונים בתוצאות החיפוש,
  ומי שחיפש אותי,
  במקום למצוא את האתר שלי ולהיכנס אליו ישירות,
  הלקוחות 'יתקעו' באחד הדפים של האינדקסים (כשהאתר שלי ידחק לסוף העמוד בחיפוש בגוגל).
  ונכנסו לדפים שמעוצבים זוועה, בלי מידע, וחושבים שזה הייצוג היחיד שלי ברשת.

  מילא אם כל האינדקסים החינמיים היו מציגים את כתובת האתר שלי.
  אבל כיוון שהם לא מציגים את כתובת האתר,
  אז בעצם זרקתי לפח לידים פוטנציאלים.

  לא?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי, מבחינת קידום יש מעט משמעות לכך שהשם של העסק יופיע בגוגל גם אם זה באתרי אינדקסים וללא קישור.

   למרות זאת היום אני באופן אישי לא טורח לבזבז זמן על אינדקסים שלא מאפשרים לי להוסיף את כתובת האתר ולמעשה עם הרשת אתרים שיש לי זה הפך להיות נדיר שאני משתמש באתרי אינדקסים.

   יחד עם זאת למי שאין את היכולת להשיג קישורים אינדקסים יכולים להועיל מעט בלחזק את האתר ואם בונים את האתר בצורה נכונה ומותאמת לגוגל אז אחרי שהאתר מקבל וותק של כמה חודשים הוא כנראה יעקוף את האתר אינדקסים.

   אם האתרי אינדקסים עקפו אותך אולי זה יעזור
   https://www.yydevelopment.co.il/business-name-in-google/

לא ניתן לפרסם תגובות

כלי נגישות