עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » בניית קישורים לקידום בגוגל

בניית קישורים לקידום בגוגל

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו2 תגובות

יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לקדם את האתר בגוגל ואחד הפרמטרים החשובים ביותר של קידום בגוגל הוא קישורים חיצוניים. במדריך הבא תוכלו לצפות בסדרת סרטוני הדרכה מקיפים בכל מה שקשור לנושא של בניית קישורים. תוכלו ללמוד איך קישורים משפיעים על הקידום, כמה קישורים צריך בשביל לקדם אתר, באיזה תדירות לפרסם, מאילו אתרים כדאי לקבל קישור ועוד…

בניית קישורים למתחילים

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

בניית קישורים לקידום בגוגל - איך התהליך עובד?

בניית קישורים הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בקידום אתרים. על ידי יצירת קישורים באתרים חיצוניים שמקשרים לאתר שלכם תוכלו לחזק את האתר והסמכותיות שלו ולהתקדם בגוגל בצורה טובה יותר.

בסרטון הזה נדבר על הנושא של בניית קישורים, נסביר האם אתם צריכים את השירות של קניית קישורים, מה זה בניית קישורים, למי השירות מתאים, איך בניית קישורים תעזור לקידום האתר שלכם (כולל דוגמאות), איפה ניתן לראות את האתרים שמהם אפשר לקבל קישור, עלויות בניית קישורים ועוד…

הנושאים המרכזיים שעליהם נדבר בסרטון הם:

 • מה זה בניית קישורים
 • איך התהליך של קניית קישורים עובד
 • כיצד קישורים משפיעים על קידום אתר בגוגל
 • האם קישורים לבד יאפשרו לקדם אתר בגוגל
 • איך לבצע הזמנה של קניית קישורים באתר
 • למי השירות של בניית קישורים שאני מציע יכול להתאים?
בניית קישורים לקידום בגוגל - איך התהליך עובד?

מה זה קישור חיצוני לקידום בגוגל?

בסרטון הבא נדבר על מה זה קישור לקידום בגוגל וכיצד קישורים יכולים לעזור לקדם את האתר שלכם באופן אורגני.
בסרטון אני אסביר את החשיבות של הקישור, של כל הדומיין והאתר ואת הרלוונטיות של הקישור וכיצד זה מסייע לקידום בגוגל.

בגדול קישור והנושא של קניית/בניית קישורים מדבר על מאמר שאתם מפרסמים באתר שממנו אתם מקבלים קישור ומתוך המאמר הזה יוצא קישור שאתם רוצים לקדם על ביטוי שאתם רוצים לקדם אל האתר שלכם. הקישור יאפשר לגוגל להבין את הנושא של העמוד שאתם רוצים לקדם ויחזק את הסמכותיות של האתר והדומיין שלכם.

מה זה קישור?

כמה קישורים צריך כדי להגיע למקום ראשון בגוגל?

בסרטון הבא נדבר על כמות הקישורים שיש ליצור על מנת שהאתר יתקדם בגוגל בצורה טובה לפי אסטרטגית הקידום שלכם.

בגדול כאשר אתם רוצים להבין מהי כמות הקישורים שאתם צריכים בשביל לקדם את האתר שלכם בגוגל אתם צריכים לעשות מחקר מתחרים ולראות כמה דומיינים מקשרים יש לאתר של המתחרים שלכם. בנוסף לבדיקה של כמות הקישורים שיש למתחרים צריך גם להבין כמה קישורים האתר שלהם מקבל לחודש.

לאחר מכן אתם תצטרכו להבין כמה קישורים אתם צריכים לקבל בכדי לעקוף אותם וכמה שיותר מהר בקידום של האתר. בנוסף אתם תצטרכו לדעת האם יש לכם תקציב קידום מספיק גדול בכדי ליצור כמות קישורים מספיק גדולה ולעקוף את המתחרים.

אופציה נוספת באסטרטגיה לבניית קישורים היא לפרסם בין קישור אחד לשלושה קישורים בכל חודש וללכת על גישה יותר סולידית. חשוב לדעת שכאשר אתם מפרסמים קישורים באופן חודשי יש לשמור על אחידות של בניית הקישורים. כך שאם אתם מפרסמים 3 קישורים בכל חודש תצטרכו להמשיך ולעשות זאת. אם אתם מפרסמים 10 קישורים כל חודש תצטרכו גם להמשיך ולעשות את זה ומבחינת תקציב זה יהיה הרבה יותר מסובך.

מהי כמות הקישורים שהאתר צריך כדי להגיע למקום הראשון בגוגל?

כל מה שרציתם לדעת על ציון DR של ahrefs (כוח דומיין)

ציון DR הוא ציון שמאפשר לנו להבין מה הכוח קישורים שדומיין מסוים מקבל.
הבדיקה של הציון מתבצעת על ידי חברה שנקראת ahrefs
שמציעה כלים לניתוח נתונים של אתרים אחרים וגם של האתר שלנו מנוקדת מבט של קידום אתרים.

הציון של האתר בדרך כלל ייתן ציון כללי לדומיין לפי כמות הקישורים, כמות הדומיינים המקשרים, כוח האתרים המקשרים וכוד…

הנושאים המרכזיים שנלמד בסרטון הזה:

 • מה זה ציוד DR
 • איך לבדוק ציון DR
 • איך להגדיל ציון DR
 • מתי הציון לא משקף את כוח הדומיין
 • חסרונות של הציון

לבדיקת ציון DR בחינם באמצעות האתר של ahrefs כנסו לקישור הבא:

https://ahrefs.com/backlink-checker

כל מה שרציתם לדעת על ציון DR של Ahref (כוח דומיין)

סוגי קישורים - קישור Follow וקישור Nofollow?

כאשר אתם מתחילים תהליך של בניית קישורים חייבים לדעת שיש 2 סוגים של קישורים שאפשר לקבל מאתרים ברחבי הרשת.

הסוג הראשון של הקישורים הוא קישור Follow והוא מאפשר להעביר את הכוח של הקישור לאתר שמקבל את הקישור.

הסוג השני של הקישורים הוא קישור NoFollow וכאשר אנחנו מקבל קישור מהסוג הזה הוא לא יעביר את הכוח אל האתר שמקבל את הקישור.
זה תלוי בסוג האתר ובאתרים כמו ויקיפדיה אפשר לראות קישורי נופולו ועדיין לקבל את הכוח של הקישור אבל כאשר אתם רוכשים קישור עדיף שהקישור יהיה קישור פולו שיעביר את הכוח לאתר שלנו בצורה הטובה ביותר

סוגי קישורים - קישור Follow וקישור Nofollow?

קידום אתר בגוגל ללא קישורים - האם זה אפשרי?

קידום אתרים מתבסס על אתר עם תשתית טובה (קוד תקין, אתר שנטען מהר וכו'…), תוכן איכותי, קישורים וחווית משתמש. בגלל שקישורים הם חלק חשוב ואינטגרלי מקידום של אתר אז הקידום שלו ללא אסטרטגיה של בניית קישורים יהיה כמעט בלתי אפשרי.

בסרטון הזה אני אסביר האם אפשר לקדם אתר בגוגל ללא בניית קישורים, בגדול זה אפשרי אבל תהיה לכם תקרת זכוכית שלא תאפשר לכם לעקוף את המתחרים גם אם האתר והתוכן שלהם פחות איכותי משלכם.

בנוסף אדבר על סמכות דומיין ועל זה שקישורים עוזרים לשפר את סמכות הדומיין וללא קישורים הדומיין לא יהיה מספקי איכותי.

קידום אתר בגוגל ללא קישורים - האם זה אפשרי?

תדירות לפרסום קישורים חיצוניים

כאשר אנחנו מקדמים אתר בגוגל אחד מערוצי הקידום המרכזיים הוא יצירת קישורים חיצוניים (בניית קישורים). בסרטון הזה נדבר קצת על הנושא של אסטרטגיית בניית קישורים ועל התדירות שבה אנחנו צריכים לפרסם קישורים באתרים חיצוניים.

התדירות של פרסום קישורים לאתר בדרך כלל צריכה להיות בפרסום קישורים בכל חודש. לאחר שאתם מבינים שיש לפרסום קישורים בכל חודש מחדש יש להחליט מה כמות הקישורים שאתם צריכים ולפי הכמות הזאת לדאוג ליצור באופן אחיד כמות קישורים מסוימת בכל חודש מחדש. לצורך הדוגמא זה יכול להיות בין קישור אחד ל-3 קישורים בכל חודש.

תדירות לפרסום קישורים חיצוניים?

חבילות קישורים לגוגל - ואיך זה יחסוך לכם המון כסף?

בסרטון הבא נדבר על הנושא של חבילות קישורים לקידום בגוגל. חבילת קישורים היא חבילה המכילה רכישה של מספר קישורים באותה הזמנה. על ידי קנייה של מספר גדול של קישורים בדרך כלל תוכלו להפחית באופן משמעותי את עלויות הקישור לקידום בגוגל.

בסרטון אסביר בעיקר מהי חבילת קישורים ואיך התהליך עובד, נדבר על תזמון המאמרים, בחירת מילות מפתח, איזה דוח צריך לקבל ביחד עם הרכישה ועוד…

חבילות קישורים לגוגל - ואיך זה יחסוך לכם המון כסף?

מתי רואים תוצאות בגוגל לאחר קניית קישורים?

אז כמו שאתם יודעים אני מציע שירות של קניית קישורים שבו אתם יכולים לקבל קישורים שיעזרו לאתר שלכם להתקדם בגוגל. אחת השאלות שיוצא לי לשמוע כמעט בכל שיחה הקשורה לנושא של קניית קישורים היא מתי ותוך כמה זמן רואים תוצאות.

בסרטון הזה אני אדבר על הנושא הזה וחשוב להבין באופן רגיל רואים תוצאות בתוך כמה חודשים ואם יש מזל אפשר לראות תוצאות בתוך כמה שבועות. במקרים אחרים וחריגים יותר לא תראו תוצאות בכלל וזה יכול להיות מושפע מהקידום שאתם עושים באתר עצמו ומרמת התחרות.

לצורך הדוגמא לקישורים יש פחות השפעה כאשר האתר שמקבל את הקישור הוא לא מספיק איכותי ולא מתעדכן בתוכן. בנוסף כאשר אתם נמצאים בתחום תחרותי שבו גם האתרים של המתחרים שלכם מקבלים קישורים אז לא בטוח שתראו תוצאות כי גם הם מבצעים את אותם פעולות קידום ואם תראו תוצאות זה בדרך כלל ייקח יותר זמן.

אבל במרבית המקרים אפשר לראות תוצאות בתוך כמה חודשים כאשר בונים תוכנית טובה לקידום האתר על פני תקופת זמן מסוימת.

מתי רואים תוצאות בגוגל לאחר קניית קישורים?

האם קישור אחד מספיק לקידום אתר בגוגל?

מידי פעם אני מקבל פניות בנוגע לשירות שאני מציע של בניית קישורים ולעיתים מי שפונה אליי במטרה לרכוש קישור מציין שהוא רוצה לקנות קישור אחד בודד ושואל לאחר כמה זמן הוא יראה תוצאות מהקישור.

אז בגדול קישור אחד לא מספיק לקידום בגוגל, כאשר אנחנו בונים אסטרטגיה לקידום של אתר בגוגל אנחנו עושים זאת באמצעות בניית אסטרטגיה של קישורים ויצירת כמה קישורים בכל חודש. כאשר אנחנו מקבלים רק קישור אחד בודד לאתר אז אומנם זה לא יזיק אבל ההשפעה של הקישור תהיה מאוד נמוכה ולכן במרבית המקרים לא תהיה לזה השפעה בכלל.

תחשבו גם על זה שבסוף יש לכם מתחרים בתוצאות החיפושים של גוגל ואם אתם קיבלתם קישור וגם הם קיבלו קישור אז הקישור שלהם יבטל את הקישור שלכם ולא תהיה לכך השפעה בכלל.

האם קישור אחד מספיק לקידום אתר בגוגל?

בחירת עמודים באתר שיקבלו קישורים חיצוניים

בסרטון הזה נדבר על בחירת עמודים שיקבלו קישור לאתר. נדבר על אילו עמודים צריכים לקבל את הקישור, איך להיזהר לא לקשר יותר מידי לאותם עמודים וכיצד הקישור יכול להשפיע על קידום האתר בגוגל.

כאשר אני יוצר פרופיל קישורים לאתר שלי בדרך כלל אני מקשר בצורה הבאה:

 • כ-50% מהקישורים אל עמוד הבית (זה נותן לאתר סמכות גדולה יותר ומקדם עמודים נוספים באתר)
 • כ-30%-40% לעמודים שאני רוצה לקדם מהאתר ובדרך כלל יהיו לפחות 4-5 עמודים כאלו
 • כ-10%-20% לעמודים נוספים באתר (עמודי בלוג) כדי ליצור גיוון בפרופיל הקישורים
בחירת עמודים באתר שיקבלו קישורים חיצוניים

איך להשיג קישורים בחינם

בסרטון הבא נדבר על כמה דרכים שבאמצעותם תוכלו להשיג קישורים בחינם או בשקעה נמוכה. חשוב לציין שבדרך כלל בניית קישורים בחינם לא תהיה מספיק יעילה כמו בניית קישורים מאתרים איכותיים ולכן אל תצפו לקידום מאוד אפקטיבי בשיטה הזאת. חסרון נוסף זה שבדרך כלל הרמה של הקישורים שתקבלו תהיה ברמה מאוד נמוכה ובחלק מהמקרים צריך לבזבז הרבה מאוד זמן ואנרגיה בהחלפת קישורים.

שיטה ראשונה לקבל קישורים בחינם: אינדקסים
אינדקסים הם אתרים שבהם תוכלו לפרסם את העסק בדרך כלל בחינם. ניתן לראות רשימה של אתרי אינדקסים בקישור מתחת:
https://www.yydevelopment.co.il/directories-websites/

פורמים – השיטה השנייה באמצעותה תוכלו לקבל קישורים בחינם הם פורמים. נסו למצוא פורמים ברמה גבוהה שקשורים לתחום העיסוק שלכם ותנסו לפרסם שם קישור אל האתר שלכם.

אתרי מדיה חברתית – בדרך כלל כשאני בונה אתר שאני רוצה לקדם אני בונה לו פרופיל ברוב אתרי המדיה החברתית ומתוך האתרים אני מקשר אל האתר שלי. כאשר הסמכות של העמודים גודלת בדרך כלל גם הסמכות של האתר שלי גודל.
https://www.yydevelopment.co.il/social-media-profiles/

פוסטים אורחים והחלפות קישורים – אפשר לפנות אל אתרים ברחבי הרשת ולבקש לפרסם בהם קישור בתמורה למאמר שאתם כותבים. אופציה נוספת היא החלפת קישורים שבה אתם מקבלים מאמר בתמורה למאמר שיפורסם באתר שלכם. החיסרון של השיטה הזאת היא שהיא גוזלת הרבה זמן והרבה מקדמי אתרים בארץ מתעסקים בקטנות ועושים יותר מידי משא ומתן מיותר ולא הוגן.

למידע נוסף על החלפות קישורים כנסו לקישור הבא ותבינו איך זה עובד
https://www.youtube.com/watch?v=gcmX6U_CGHs

אופציה נוספת היא בניית רשת אתרים משלכם PBN.
בשיטה זאת תוכלו לבנות כמה אתרים נוספים בתחום העיסוק שלכם ולהוציא מהם קישורים אל האתר שאתם רוצים לחזק. החיסרון הוא שלוקח זמן עד שהאתר צובר כוח וזה מצריך הרבה זמן ומשאבים.

והאופציה האחרונה של קישורים שהם אומנם לא בחינם היא לקנות קישורים ולוותר על הכאב ראש. למי שמעוניין בקישורים בתחום הדיגיטל כנסו לעמוד הבא לפרטים נוספים על מה שיש לי להציע.
https://www.yydevelopment.co.il/buy-links/

איך להשיג קישורים בחינם

האם קישור שקניתי אמור להיות לכל החיים?

בסרטון הבא נדבר על הנושא של בניית קישורים מהצד של לכמה זמן מחזיק הקישור. לאחר קנייה שלו. נדבר על האם הקישור שאתם מקבלים אמור להיות קישור לכל החיים ומה יכול לגרום לכך שהקישור ירד.

נדבר גם על מה אפשר לעשות במידה והקישור ירד ועל הנושא של ביצוע מעקב לקישורים שאתם רוכשים ועל האחריות שאתם מקבלים עם הקישור.

בגדול כאשר אתם רוכשים קישור הוא אמור להיות לכל החיים כל עוד האתר בחיים. אתם שילמתם עבור הקישור או עבור פרסום מאמר ולכן הקישור הזה צריך להישאר באתר. כאשר הקישור יורד עם האתר וכל עוד מי שמכר לכם את הקישור ממשיך לעסוק בתחום של מכירת קישורים הוא צריך לספק לכם קישור חלופי במקום הקישור שרכשתם.

בסרטון בנוסף נדבר על ממה כדאי להיזהר כאשר אתם בוחרים מקדם אתרים ועל כך שיש הרבה מקדמי אתרים שמורידים את הקישורים לאחר סיום ההתקשרות איתם ועל כך שזה משהו שאסור לעשות.

האם קישור שקניתי אמור להיות לכל החיים?

רלוונטיות של אתר/מאמר ואם זה חשוב?

הסרטון הבא נדבר על רלוונטיות של אתר ושל המאמר לקישור שאנחנו מקבלים ועד כמה זה חשוב בתהליך של קידום האתר בגוגל.

הנושא של רלוונטיות קישור יכול להתחלק לרלוונטיות מבחינת המאמר והאם המאמר רלוונטי לקישור שאנחנו מקבלים. והדגש השני מבחינת רלוונטיות הוא הדגש של רלוונטיות האתר והאם נושא האתר והקישור שאנחנו מקבלים מתאימים אחד לשני.

בגדול על מנת להפיק את המירב מהקישור רצוי ליצור מאמר שרלוונטי לסוג התוכן הקיים שמופיע במאמר, רצוי שהמאמר יהיה רלוונטי וקשור לנושא של האתר וכדאי מאוד שהאתר שמקבל קישור יהיה בנושא של המאמר שמופיע קישור אבל זה לא חובה.

רלוונטיות של אתר/מאמר ואם זה חשוב?

מהם אתרי תמיכה/לווין - אתרי PBN?

כאשר אתם רוצים לקדם אתר בגוגל או להיות מקדמי אתרים אז אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא על ידי בניית רשת אתרי תמיכה שמהם תוכלו להוציא קישורים לאתרי לקוחות. לרשת התמיכה הזאת קוראים גם אתרי PBN.

הנושאים שעליהם אדבר בסרטון הזה הם הנושאים הבא:

 • מה זה רשת אתרי לווין – אתרי PBN
 • איך לבנות רשת PNB
 • האם אפשר לבנות אתרי לווין על אתרים חדשים?
 • איך עובדת הרשת אתרים שלי ולמה מומלץ לקנות ממנה קישורים
מהם אתרי תמיכה/לווין - אתרי PBN?

דומיינים פגי תוקף - הכלי החזק ביותר לבניית קישורים

דומיינים פגי תוקף הם אחת מקיצורי הדרך הטובים ביותר בתחום של קידום אתרים. דומיין פג תוקף הוא דומיין שהיה שייך לעסק או חברה באתר ואנחנו רוכשים אותו לאחר שהדומיין לא חודש ובונים עליו אתר חדש במקום.

כאשר האתר הישן היה מקודם בצורה טובה בגוגל אז נוכל ליהנות מחלק מפירות הקידום של האתר שהיה קיים בעבר. במידה ומדובר על אתר ששמר על מיקומים טובים ועדיין יש תוצאות קיימות שלו בגוגל נוכל גם לנסות ולשחזר את העמודים שהיו קיימים ולזכות בחלק מהתנועה הקיימת של האתר.

בסרטון הזה אדבר על מה זה דומיין פג תוקף ועל השירות שלי של קניית קישורים ואסביר על כך שכל הדומיינים שמהם אני מציע קישור הם דומיינים פגי תוקף שהיו שייכים בעבר לחברות בניית אתרים, קידום אתרים ועוד… אסביר באילו מצבים הדומיין שעליו אני בונה אתר מגיב באופן טוב יותר ולמה הערך של הקישורים מהאתרים האלו שווה יותר מאשר שירותי בניית קישורים שספקים אחרים מציעים.

דומיינים פגי תוקף - הכלי החזק ביותר בקידום אתרים

אתר תחת עם הרבה קישורים - האם זה יעבוד?

בסרטון הזה בסדרת הסרטונים של בניית קישורים למתחילים אדבר על הנושא של רכישת קישורים לאתר תחת. אתר תחת הוא אתר ברמה נמוכה שלא מכיל עיצוב מספיק מושקע, שלא מכיל תוכן איכותי ושלעיתים אפילו לא מתורגם מעברית לאנגלית.

השירות של בניית קישורים עובד בעיקר כאשר האתר שמקבל את הקישור והתשתית שלו הם ברמה גבוהה ולכן כאשר האתר לא מספיק איכותי העוצמה והערך של הקישורים יהיה נמוך יותר וכך האתר שלכם יתקדם בצורה פחות טובה בגוגל ובשאר מנועי החיפוש.

אתר תחת עם הרבה קישורים - האם זה יעבוד?

ביצוע מעקב לקישורים בקובץ אקסל

בסרטון הזה נדבר על איך לבצע מעקב ורישום של קישורים שרכשתם באמצעות קובץ אקסל.
נדבר על רישום הקישורים והתאריך שלהם בעמוד אקסל לצד העמוד שאליו התקבל הקישור והאתר המקשר.
נעשה את אותו תהליך רישום גם בעת ביצוע תהליך של החלפת קישורים

דוח בניית קישורים בקובץ אקסל

איך להשיג קישורים מאתרים כמו וואלה, TheMarker, Ynet ועוד... - בניית קישורים למתחילים

בסרטון הבא נדבר על הנושא של קניית קישורים מאתרים חזקים כמו: וואלה, דה מרקר, ווינט, ישראל היום, מעריב, ועוד… נדבר על העלויות של רכישת קישורים מאתרים כאלו, נדבר על המחיר של קניית קישורים מהאתרים האלו נדבר על האתרים שמאפשרים לבצע רכישה של קישורים מהסוג הזה והאם זה שווה את המחיר.

בנוסף נדבר על קניית קישורים יזומה שזה איש מכירות מהאתרים האלו פונה אליכם עם הצעה לרכישת קישור וננסה להשוות בין קניית קישורים מאתרי לווין פשוטים לבין קניית קישורים מאתרים גדולים ומהסוג הזה וננסה להבין מה ייתן לנו ערך יותר גדול קישורים מאתרי לווין או קישורים מהאתרים הגדולים בעלות גבוהה במיוחד.

איך להשיג קישורים מאתרים כמו וואלה, TheMarker, Ynet

קישורי פוטר (Footer)

בסרטון הבא נדבר על קישורי פוטר (Footer). ננסה להבין מהם קישורי פוטר ואיך הם נראים, נדבר על איך אפשר להשיג קישורי פוטר והאם אפשר לרכוש אותם וננסה גם להבין האם קישור פוטר תורם יותר לקידום האתר או האם יש לו ערך כמו של קישור בודד.

והנושא האחרון שנדבר עליו זה האם קישור Footer יכול להתאים לכל סוגי האתרים או האם הוא מתאים רק לתחומים מסוימים.

קישורי פוטר (Footer)

בחירת מילות מפתח בעת בניית קישורים

בסרטון זה נלמד איך לבחור מילות מפתח לקידום האתר בגוגל ובאילו מילות מפתח כדאי להשתמש כאשר אנחנו מקדמים את האתר בגוגל.

בסרטון אציג את האסטרטגיה של קידום האתר מעצב ואסביר איך לבחור את מילות המפתח שאנחנו רוצים שיצאו מתוך המאמרים ואיך לבחור מילות מפתח זנב ארוך שגם אותם נקדם בגוגל.

אסביר ממה כדאי להימנע כאשר אנחנו יוצרים קישורים לאתר ואיך יצירת קישורים יותר מידי מגוונים יכולה לגרום לנזק ולירידה במיקומים.

בחירת מילות מפתח בעת בניית קישורים

איפה מתפרסם הקישור באתר? חשוב ביותר

כאשר אתם רוכשים דומיין חשוב לדעת באיזה מקום באתר יפורסם הקישור שאתם מקבלים. האם הקישור יפורסם תחת הבלוג של האתר או באיזשהו מדור שקשה מאוד להגיע אליו והופך את הפוסט שאתם מקבלים למאמר יתום.

בדרך כלל קישור טוב הוא קישור שאפשר להגיע אליו בתוך 2 לחיצות בתוך האתר. כאשר המאמר שאתם רוכשים מפורסם באיזשהו מדור יתום או מדור ספאם שמכיל קישורים ומאמרים מכל הסוגים ומכל הנושאים אז האיכות והכוח שתקבלו מהקישור יהיה נמוך יותר.

בקישורים שאני מוכל כל קישור מתפרסם תחת הבלוג של האתר ומעביר הרבה כוח אל האתרים שאתם רוצים לקדם בגוגל.

איפה מתפרסם הקישור באתר? חשוב ביותר

בניית קישורים לקידום בגוגל - סיכום ומסקנות

אם הייתם מספיק חרוצים וצפיתם בכל אחד מהסרטונים בסדרת המדריכים של בניית קישורים אז נכון להיום יש לכם מספיק ידע בכדי להתחיל ולקדם את העסק שלכם גם באמצעות קישורים.

השלב הבא הוא למצוא את האתרים שמהם תקבלו את הקישורים ולהשיג קישורים כמה שיותר רלוונטיים לנושא של האתר שלכם, קישורים מאתרים חזקים עם DR גבוה, קישורים מאתרים עם עיצוב והשקעה גרפית ולא אתרי זבל וקישורים מספק מספיק אמין שאתם יודעים שהקישור יישאר באוויר ולא ייפול או יוחלף לאחר תקופת זמן מסוימת.

אם אתם זקוקים לספק קישורים בתחום הדיגיטל אז חשוב שתדעו שאני מציע שירותי קניית קישורים ואם אתם זקוקים לסיוע בנושא צרו איתי קשר ואשמח לסייע בתהליך של בניית קישורים לאתר שלכם.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

קורס בניית אתרים בוורדפרס בחינם

רוצים ללמוד לבנות אתרים בחינם? מעולה יש לי פתרון שאתם תאהבו. יצרתי במיוחד עבורכם הדרכה מלאה של שעה וחצי שבמהלכה אלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בוורדפרס.

7 דרכים שיעזרו להופיע בגוגל תחת שם העסק

האתר שלכם לא מופיע בגוגל תחת שם העסק? במדריך הבא תוכלו ללמוד 7 דרכים שבאמצעותם תוכלו לגרום לכך שהאתר יופיע בגוגל תחת שם העסק. כנסו עכשיו!

איך לבדוק האם אתר מאונדקס בגוגל ומופיע בחיפושים

לא מצליחים למצוא את האתר בגוגל? יכול להיות שכרגע הוא חסום עבור מנועי החיפוש. במאמר הבא תוכלו ללמוד איך להסיר את החסימה ולבדוק האם האתר מאונדקס בגוגל.

10 סיבות שבגללן וורדפרס היא המערכת האופטימלית לקידום אתרים

כבר דיברנו רבות על וורדפרס אבל היום נסתכל על המערכת מנקודת המבט של מקדם אתרים. האם וורדפרס באמת מומלצת לקידום אורגני בגוגל? ואם כן למה? כנסו ותגלו.

שיפור מהירות טעינה באתר וורדפרס

בשנים האחרונות גוגל דוחפים חזק את הנושא של שיפור מהירות טעינה ובמדריך הבא נלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת שתוכלו לשפר את מהירות הטעינה לאתר שלכם.

איך לבדוק האם אתר מאונדקס בגוגל ומופיע בחיפושים

לא מצליחים למצוא את האתר בגוגל? יכול להיות שכרגע הוא חסום עבור מנועי החיפוש. במאמר הבא תוכלו ללמוד איך להסיר את החסימה ולבדוק האם האתר מאונדקס בגוגל.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

2 תגובות

 1. אריק
  אריק

  תודה על המדריך המצוין הזה, וואו איזה השקעה מטורפת עזרת לי מאוד.

  יש לי עסק שמציע שירותי ייעוץ עסקי ורציתי לדעת האם אתה ממליץ לי לבנות גם רשת של אתרי PBN בשביל לקדם אותו כמו שציינת בסרטון?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי אריק, אני לא חושב שזה יהיה רעיון טוב לבנות רשת PBN בשביל אתר אחד.

   זה בדרך כלל מתאים למקדמי אתרים או למישהו שמקדם מספר גדול של אתרים. העלויות תחזוקה, תוכן, עדכונים וכו'… מצטברות לעלויות גבוהות ברגע שזה מגיע לכמה עשרות אתרים.

   אתה גם יכול להוציא קישור אחד מאתר בשביל לגרום לזה להיראות טבעי אז לבנות אתר שלם בשביל לקדם אתר אחד זה לא פעולה חכמה, יהיה לך יותר משתלם לקנות קישורים פה ושם או להשתמש במקדם אתרים במקום.

לא ניתן לפרסם תגובות

כלי נגישות