עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » כל מה שרציתם לדעת על קבצי ZIP

כל מה שרציתם לדעת על קבצי ZIP

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו46 תגובות

למרות הפופולריות הרבה של קבצי ZIP (קבצים מכווצים) ואפשרויות השימוש המגוונות שיש לקבצים מסוג זה, ניתן עדיין לראות שאנשים רבים לא יודעים מהם קבצי זיפ ואיך לפתוח אותם.

במדריך זה נלמד אתכם כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לעבוד עם קבצי ZIP. תחילה נסביר מה זה קובץ זיפ ומה השימושים העיקריים של קבצים מסוג זה, לאחר מכן נסביר לכם איך לפתוח קובץ ZIP ונסביר גם איך ליצור קובץ ZIP במחשב.

ניתן לצפות בסרטון הדרכה הבא המסביר איך להשתמש בקבצי ZIP

מדריך כיווץ קבצים zip ופתיחת קובץ זיפ

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה קובץ זיפ

קובץ זיפ (ZIP) הוא קובץ המאפשר לדחוס קבצים ותיקיות ולהכניס אותם בתוך קובץ אחד. לקבצי ZIP יש תמיכה במערכת ההפעלה של ווינדוס מה שאומר שתוכלו לפתוח וליצור קבצי ZIP ללא הצורך בהורדה של תוכנה מיוחדת לכך.

השם ZIP מסמל פורמט כיווץ קבצים שבו אנחנו משתמשים על מנת להקטין קבצים או על מנת לחבר ביחד קבצים שונים לתוך קובץ אחד.

התמיכה של ווינדוס בקבצים בפורמט זה גורמת לפורמט ZIP להיות אחד הפורמטים הפופולריים ביותר בתחום של כיווץ קבצים, שליחה מסמכים במייל והעלאת קבצים להורדה באתרי אינטרנט.

קיימות גם תוכנות שמאפשרות שימוש בקבצי ZIP בצורה נוחה יותר כאשר הפופולריות ביניהם הם Winrar ו-Winzip (תוכנות בתשלום) וניתן גם להשתמש ב-7Zip (תוכנה חינמית).

לקבצי ZIP יש 2 שימושים עיקריים:

כיווץ ודחיסה של הקבצים – השימוש הראשון של קבצי ZIP הוא לדחיסת/כיווץ קבצים והקטנה המשקל שלהם. פורמט ZIP הוא בעצם פורמט שמאפשר הקטנת משקל לקבצים במחשב שלכם. למרות שזאת אחת המטרות העיקריות של קבצים מסוג זה ההקטנה של משקל הקבצים היא שולית וקיימים פורמטים אחרים שעושים עבודה טובה יותר בתחום הכיווץ.

ארגון קבצים ושליחה במייל – השימוש השני ועיקרי של קבצי ZIP הוא לארגון כמה קבצים ותיקיות בתוך קובץ אחד, כך שאם למשל אתם רוצים לשלוח במייל כמה קבצים ותיקיות ואתם רוצים להעלות את הקבצים באופן מסודר במקום להעלות אותם אחד אחד תוכלו להכניס את כל הקבצים והתיקיות לקובץ ZIP ולשלוח את כולם באמצעות קובץ אחד.

הנמען שמקבל את הקובץ יוכל להוריד אותו למחשב ולחלץ את כל הקבצים בקלות (כפי שנסביר בהמשך המדריך). בדרך כלל כאשר אנחנו שולחים ללקוחות שלנו קבצים של פרויקטים שונים כמו למשל עיצוב לוגו, בניית אתר וכו'.. אנחנו שולחים אותם בצורה מסודרת במייל באמצעות קובץ ZIP. ניתן גם לראות ברחבי הרשת שיש אתרי אינטרנט שמעלים משחקים, תוכנות וקבצים אחרים בפורמט ZIP.

מדריך לקבצי זיפ (ZIP)

איך יוצרים קובץ ZIP (כיווץ קבצים)

אם אתם עובדים על מחשב שמותקנת בו מערכת ההפעלה של Windows תוכלו לכווץ קבצים וליצור קובץ ZIP ללא השימוש בתוכנה ייעודית לכך. אם אתם עובדים עם מערכת הפעלה אחרת אז תוכלו לבדוק את השימוש בתוכנות כמו Winrar, Winzip ו-7Zip.

על מנת ליצור קובץ זיפ בווינדוס כל שעליכם לעשות הוא לסמן את הקבצים שאתם רוצים לכווץ ולהכניס לתוך הקובץ ZIP. לאחר מכן תלחצו על הלחצן הימני של העכבר, סמנו את האפשרות "Sent To" ותבחרו באפשרות של "Compressed (zipped) folder".

יצירת קובץ ZIP וכיווץ קבצים בווינדוס

לאחר יצירת הקובץ תוכלו לראות בתיקייה קובץ נוסף ובתוך הקובץ יופיעו כל הקבצים שסימנתם. בדרך כלל השם של הקובץ החדש יוגדר לפי השם של אחד הקבצים עם הסיומת .zip ותוכלו לשנות את השם של התיקייה לשם אחר. האייקון של הקובץ ZIP יופיע בצורה דומה כמו התמונה מתחת:

אייקון של קובץ ZIP

איך פותחים קובץ זיפ?

פתיחת קובץ זיפ היא פעולה פשוטה שלא מצריכה מאמץ. נתחיל מזה שלמרות שזה אפשרי לפתוח קבצי ZIP באמצעות הסמארטפון בסיוע של אפליקציה עדיין עדיף לפתוח את הקובץ במחשב הנייח.

על מנת לפתוח את הקובץ במחשב הביתי כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על הקובץ ותוכלו לראות את הקבצים שמופיעים בתוכו.

פתיחת קובץ זיפ

חילוץ קובץ ZIP באמצעות העתק הדבק

דרך אחת של חילוץ קבצים מתוך ZIP היא באמצעות העתק הדבק. אם אתם רוצים להעביר את הקבצים שנמצאים בתוך הקובץ ZIP לתיקייה אחרת אתם יכולים פשוט לעשות העתק הדבק לקבצים שאתם רוצים לחלץ. בשביל להעתיק קבצים מתוך הקובץ ZIP סמנו את הקבצים שאתם רוצים להעתיק, לחצו על הלחצן הימני של העכבר ותבחרו באפשרות של "copy" (העתק).

חילוץ קבצים מתוך קובץ ZIP

בשביל להדביק את הקבצים במקום אחר פשוט כנסו לתיקייה שבתוכה אתם רוצים להדביק את הקבצים, לחצו על הלחצן הימני של העכבר בתוך התיקייה ותבחרו באפשרות של "paste" (הדבק).

הדבקת קבצים מתוך קובץ ZIP

חילוץ קבצים מקובץ ZIP באמצעות Extract

השיטה השנייה שתאפשר חילוץ קבצים מתוך ZIP היא על ידי לחיצה עם המקש הימני של העכבר על קובץ ה-ZIP שאתם רוצים לחלץ. לאחר מכן תבחרו באפשרות של "Extract All". אחרי לחיצה על הכפתור יופיע חלון חדש ובו תוכלו לבחור באיזו תיקייה אתם רוצים לשמור את הקבצים שנמצאים בתוך קובץ ה-ZIP.

חילוץ קבצים מתוך קובץ ZIP

לאחר לחיצה על הכפתור של Extract כל הקבצים מתוך קובץ ה-ZIP יופיעו בתוך התיקייה שהגדרתם.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

פתיחת דף פייסבוק עסקי

פתיחת דף עסקי בפייסבוק היא פעולה פשוטה שלא מצריכה מאמץ או השקעה כספית. במדריך זה נלמד אתכם צעד אחר צעד איך לפתוח עמוד עסקי בפייסבוק בצורה נכונה.

פתיחת מייל עסקי בחינם

צפו במדריך הבא על מנת ללמוד איך לפתוח מייל עסקי ב-Gmail עם סיומת הדומיין ובחינם. נלמד אתכם צעד אחר צעד כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת ליצור אימייל לעסק.

אינדקסים ישראליים מומלצים

אינדקסים הם אתרים שמאפשרים לפרסם אתר או עסק במנועי החיפוש. צפו ברשימת האינדקסים הישראליים המובילים בארץ שיעזרו לקדם את העסק שלכם בגוגל.

העלאת אתר לאינטרנט

העלאת אתר לאינטרנט היא לא פעולה מסובכת. במדריך זה המיועד למתחילים נלמד אתכם כיצד לרכוש דומיין ושרת אחסון ומה עליכם לעשות על מנת להעלות את האתר שלכם לרשת.

יצירת חשבון וואטסאפ ביזנס

המדריך המלא לפתיחת וואטסאפ עסקי (WhatsApp Business). במדריך זה נלמד אתכם איך להגדיר את פרטי העסק, איך ליצור הודעות מהירות, איך לנהל את הלקוחות שלכם וכו'...

סוגי אתרים ופלטפורמות מומלצות

מעוניינים לבנות אתר לעסק ולא יודעים באיזו פלטפורמה לבחור? במדריך הבא נציג את הפלטפורמות הקיימות כמו וורדפרס, Site123 ו-Wix ונסביר איזו פלטפורמה עדיפה ולמה.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

46 תגובות

 1. שירי ניסימי
  שירי ניסימי

  היי, שלחו לי קובץ עם סיומת rar ואמרו לי שזה גם קובץ מכווץ ואני לא מצליחה לפתוח אותו לפי המדריך אשמח לסיוע, תודה.

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   שלום שירי,
   בשונה מקבצי zip אי אפשר לפתוח/לחלץ קבצי rar ללא תוכנה מיועדת לכך.

   אחת התוכנות הטובות ביותר לחילוץ וכיווץ של קבצי rar היא winrar התוכנה בתשלום אבל עד כמה שאני יודע אפשר להוריד גרסת ניסיון ופשוט לחלץ את הקבצים של הקובץ rar באמצעותה.
   https://www.win-rar.com

   אם את מחפשת תוכנה חינמית אז את יכולה להשתמש ב-7ZIP שגם אותה ציינתי כאן במאמר אבל היא קצת פחות נוחה לשימוש והיא מאפשרת חילוץ קבצים בלבד (לא ניתן ליצור באמצעותה קבצי rar במידה ותצטרכי):
   https://www.7-zip.org/

 2. שריתה
  שריתה

  היי
  תודה על אתר זה!
  אני מנסה לכווץ קובץ PDF אבל בתכלס קובץ ה- zip שנוצר הוא בעל אותו משקל בדיוק.. מה לעשות כדי שהוא יהיה קטן יותר? הקובץ שלי הוא 54.7MB וכשאני עושה Add to archive – הוא נותן לי אופציה של 5MB, אבל אני צריכה שזה יחולק לקבצים של 10MB ואני לא רואה שיש שם גמישות… האופציה אחרי ה-5 היא ל-100 ועוד..
  תודה

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   שלום שריתה,
   באיזה תוכנת ZIP את משתמשת לחלוקה של הקבצים? עד כמה שאני יודע באופן רגיל את לא יכולה לחלק בווינדוס קבצי זיפ?

   אם אתה רוצה לחלק קובץ אחד לקבצים של 10MB את יכולה להוריד את התכונה החינמית של 7ZIP.
   אחרי שאת מורידה ומתקינה במחשב תלחצי על הקובץ שאת רוצה לכווץ עם הלחצן הימני של העכבר, תבחרי באפשרות של 7-ZIP ולאחר מכן באפשרות של "Add to archive".
   בחלונית שתיפתח תוודאי שב-"Archive Format" האפשרות המסומנת היא zip ולאחר מכן תחת האפשרות של "Split to volumes, bytes" תוכלי לבחור את הגודל של כל קובץ. את יכולה לכתוב שם 10M וזה יחלק את כל הקבצים ל-10 מגה ואת יכולה בצורה דומה לבחור גם גדלים אחרים.

 3. פנחס
  פנחס

  מספר קובצי זיפ,המכילים תוכנה שנמחקה לי מהמחשב, וכעת אני מנסה להתקין אותה מחדש, כאשר אני מנסה לפתוח אותם, מציגים לי כתובית בזו הלשון your id does not have sufficient to install software וכו' וכו', שכנראה מוכרת לך. לא ביצעתי שום שינוי במחשב. מה עלי לעשות כדי שהקובץ יפתח?
  הרבה תודה

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   שלום פנחס, לצערי אני לא מכיר את השגיאה.

   אם הייתי צריך לנחש הייתי אומר שזה לא קשור ל-ZIP ושמדובר בזה שאין לך הרשאות במשתמש בווינדוס על מנת לפתוח את התוכנה.

   הבעיה שאתה נתקל בה היא בהתקנת התוכנה או בחילוץ הקבצי ZIP?

   אם מדובר על התקנה של קובץ תנסה אולי ללחוץ על ההתקנה עם הלחצן הימני של העכבר ותבחר באפשרות של "Install As Administrator" ותראה אם זה מצליח לפתור את הבעיה.

   1. פנחס
    פנחס

    תודה על התגובה המהירה; מדובר במחשב האישי שלי מזה שנים רבות, שלא בוצע בו כל שינוי, עם הרשאה לעבודה…. את האפשרות ל "הפעל כמנהל" ניסיתי, אך בלחיצה ימנית, לא מופיעה האפשרות.
    בכל מקרה, תודה על הרצון הטוב.
    פנחס

 4. מיכל
  מיכל

  שלחתי למישהו קובץ זיפ שבוצע בתוכנת winrar
  ומשקלו במייל היה 2 מגה.
  לטענתו שלחתי לו בטעות גם קבצים ישנים יותר,
  שלא היו אמורים להגיע אליו, והוא ראה אותם בספריה הקטנה שנקראת folder ונמצאת בזיפ מעל הקבצים שכיווצתי ושלחתי.
  די נבהלתי ממנו, אבל משהו לא נראה לי הגיוני בכך. משקלם של כל הקבצים הללו היה עצום בהרבה מ2 מגה, גם במצב מכווץ.
  מה הוא ראה שם בעצם?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי מיכל,
   למה את מתכוונת שאת אומרת "מעל הקבצים שכיווצתי ושלחתי"?

   אין לי אפשרות לדעת מה יש בקובץ ZIP או מה הוא ראה שם. אני מתאר לעצמי ששלחת לו את הקובץ במייל אז הכי פשוט זה להוריד את הקובץ למחשב שלך ולפתוח אותו על מנת לראות מה יש בקובץ ואם כיווצת בטעות משהו שלא היה אמור להיות שם.

   1. מיכל
    מיכל

    תודה על התשובה המהירה.
    בזיפ, יש מעל הקבצים שלי, אייקון של תיקייה עם שלוש נקודות.
    כשאני לוחצת על זה אצלי, זה מוביל אותי לספריה בה הזיפ נמצא. כלומר ספריית הdownload.
    מה רואה אותו אחד ששלחתי לו?
    האם המסקנה שלי, שהוא למעשה רואה את ספריית הdownload שלו, נכונה?
    כלומר, מה שהוא קורא לו "קבצים ישנים", זה בעצם קבצים ששלחתי לו בזיפ בעבר והוא לא מחק אותם משם?

    1. יוחאי ירמיהו
     יוחאי ירמיהו

     השלוש נקודות שבתוך Winrar מובילות אותך לספרייה/תיקייה שבה נמצא הקובץ זיפ אבל זה לא בהכרח התיקייה של Download אלה התיקייה שבתוכה נמצא הקובץ.

     אז בעצמם אם אותו אחד ששלחת לו את הקובץ לחץ על ה-3 נקודות הוא עבר לתוך התיקייה שבה נמצא הקובץ ואלו הקבצים שהוא ראה.

     אם הקובץ ירד לתך לתוך התיקייה של Download ומשם הוא פתח את הקובץ אז הוא ראה את התוכן של התיקייה הזאת ואם הוא שמר את הקובץ בתיקייה אז הוא ראה את הקבצים שנמצאים באותה תיקייה שבה הקובץ נמצא.

 5. מיכל
  מיכל

  אוקי. הבנתי. תודה! עזרתם לי מאוד.

 6. אירית
  אירית

  שלום רב,
  תודה על ההסבר היפה והברור.
  קיבלתי בג'מבו קבצים גדולים מאוד. הם יישמרו במשך שבוע.
  הם מאד כבדים (52MB ו 97MB). באיזו דרך אני יכולה לשמור אותם מכווצים?
  בנוסף, האם אפשר לשלוח את כל קובץ כפי שהוא לנמען אחר במייל?
  תודה רבה על העזרה.
  אירית

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי אירית, אם את משתמשת ב-Gmail ובגוגל דרייב את יכולה לשלוח את הקבצים עם הגודל הקיים שלהם. את יכולה גם לכווץ אותם כפי שהסברתי במדריך אבל אני לא יודע כמה משמעותי יהיה ההבדל במשקל.

   אופציה נוספת היא להשתמש בתוכנות כמו 7Zip ו-Winrar ולנסות לכווץ אותם לכמה קבצים שונים. המשקל עדיין ישאר גבוה אבל הוא יתחלק על פני כמה קבצים שונים (אם זה משהו שיכול לעזור לך).

 7. נדב אברהם
  נדב אברהם

  היי בכל פעם שאני פותח קובץ zip זה מראה לי מן חלונית כזאת שאומרת לי שתקופת הניסיון של בתוכנה win zip נגמרה ועליי לקנות אותה ואני לא רוצה לקנות אותה האם יש פתרון לקבל את זה בחינם בצורה פרוצה אוליי או שיש תוכנה אחרת שעושה את אותו הדבר והיא גם טוב אשמח לעזרה?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי נדב,
   ניתן לפתוח קבצי ZIP במחשב גם ללא תוכנה אם אתה משתמש בווינדוס. במידה ואתה רוצה להשתמש בתוכנה התוכנה 7Zip היא חינמית ואתה יכול להוריד אותה מקישור מתחת:
   https://www.7-zip.org/

 8. נדב אברהם
  נדב אברהם

  היי האם תוכנה winrar קשורה?
  אפשר למחוק אותה?
  זו אפליקציה של חלונות 10?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי, תוכנת Winrar היא תוכנה חיצונית והיא לא קשורה לווינדוס 10. שאתה מוריד את התוכנה יש גרסת ניסיון ולאחר מכן צריך לרכוש רישיון על מנת להמשיך להשתמש בתוכנה.

   7Zip היא תוכנה חינמית לקבצי ZIP ופורמטים אחרים של כיווץ. היא קצת פחות נוחה אבל אם אתה מחפש תוכנה חינמית אז תנסה אותה.

 9. יהודה
  יהודה

  למה Winzip לפעמים מכווץ ל10 אחוז ולפעמים רק 50 אחוז?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי, לא הבנתי את השאלה? מה זה אומר 10% ו-50%? אתה מתכוון למשקל של הקובץ?

   אם מדובר על המשקל יש קבצים מסוימים שלתוכנה יותר קל לכווץ ולהקטין את המשקל ויש קבצים שפחות קל ולכן לפעמים הקובץ נהיה קטן בהרבה ולפעמים כמעט ללא השפעה בגודל.

 10. יהודה
  יהודה

  אני מכווץ קובצי PDF,
  1. לפעמים הוא מכווץ ב50אחוז לפעמים 90 אחוז, למה?
  2. האם אתה מכיר תוכנה שמכווץ לZIP, כיווץ חזק יותר?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי אני עדיין לא בטוח שאני מבין את השאלה. אתה מתכוון שזה לא מסיים את הכיווץ ומכווץ רק 90% ויוצר קובץ לא פעיל?

   ממה שאני יודע WinZip היא תוכנה דיי יציבה אז יכול להיות שאולי אתה עושה משהו לא טוב? חוץ מ-WinZip יש לך את האפשרות לכווץ באמצעות ווינדוס כמו שהסברתי במדריך, תוכנה מצוינת נוספת בתשלום היא WinRar וקיימת גם תוכנה חינמית היא בשם 7Zip.

   תנסה את שלושת האופציות שציינתי בתקווה שאחת האפשרויות תפתור את הבעיה.

 11. אבי
  אבי

  היי תודה על ההסבר הברור
  יש לי קובץ זיפ (200,000 kb) שהקבצים שבתוכו לא נפתחים.
  כשאני מנסה להעתיק – העתק הדבק, לא קורה כלום. כשאני מנסה לחלץ את הקבצים זה מראה לי חלונית שאומרת 'the compressed folder is invalid or corrupted'.
  רציתי לדעת מה זה אומר והאם יש דרך לתקן את זה.
  תודה

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי אבי,
   סביר להניח שהקובץ שהורדת לא תקין מסיבה מסוימת ובגלל זה אתה לא מצליח לפתוח אותו (זה בעצם מה שהשגיאה שציינת אומרת). אם קיימת האפשרות אני ממליץ ליצור קשר אם מי ששלח לך את הקובץ בבקשה שישלח קובץ חדש.

 12. ציפי הירשמן
  ציפי הירשמן

  כשאני מנסה לכווץ קובץ של dwf לקובץ zip – זה נותן לי אפשרות יחידה לכווץ ל rar וזה ממש לא טוב לי אני חייבת zip
  .איך אני משנה את ההגדרה?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי ציפי, באיזה תוכנה את משתמשת בשביל לכווץ את הקובץ dwf?

   אם התוכנה שבה את משתמשת לא מאפשרת להגדיר את הקובץ בתור קובץ ZIP תנסי אולי להשתמש בתוכנה אחרת.

   התוכנות המובילות בתחום הם 7ZIP החינמית, Winrar ו-Winzip שמאפשרות גרסת התנסות אבל לאחר מכן התוכנה בתשלום.

 13. תרצה
  תרצה

  שלום וברכה!
  לאחרונה כל קובץ זיפ שאני מנסה להוריד, יורד במשך זמן רב, ולבסוף הוא כותב לי הודעת שגיאה: סוף בלתי צפוי של ארכיון. והקובץ לא יורד.
  איך אפשר להתגבר על כך?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי תרצה,
   מדובר על כמה קבצי זיפ שונים או על אותו קובץ? עצם זה שלוקח לקובץ הרבה זמן לרדת זה בגלל שכנראה מדובר על קובץ בעל משקל גבוה.

   ואם את מקבלת שגיאה כאשר את מנסה לפתוח את הקובץ ZIP זה אומר שאולי מדובר על קובץ לא תקני.

   1. תרצה
    תרצה

    מדובר על קבצים שונים, וכן על קבצים שהורדתי בעבר, והכל עבד מצוין.

    1. יוחאי ירמיהו
     יוחאי ירמיהו

     היי אם הקבצים הם בסדר אז אולי ההורדה זאת הבעיה ומסיבה מסוימת הדפדפן חוסם סיום של ההורדה של קבצי זיפ.

     אולי התקנת איזשהו Ad-on לדפדפן שגורם לבעיות או שזה באג בדפדפן אם זה דפדפן פחות מוכר ויכול להיות שהאנטי וירוס חוסם את הקבצים מסיבה כזאת או אחר.

     את יכול לנסות ולהוריד קובץ זיפ לגודל A4 מהעמוד הבא (יש שם תבניות להורדה) ואם זה לא עובד לך אז הבעיה היא כנראה אצלך:
     https://www.sizes.co.il/a4-size/

     אם זאת בעיה של הורדה מהדפדפן אז תנסי למצוא דפדפן אחר ולראות אם עדיין יש שם בעיה, אם זאת בעיה של תוכנת ZIP שלא מצליחה לפתוח קבצי ZIP אז תנסי תוכנה אחרת במקום (יש לך במדריך כמה אפשרויות של תוכנות זיפ שאת יכולה להשתמש בהם).

     1. תרצה
      תרצה

      זה ירד, אבל זה קובץ שלא שוקל הרבה. אני מדברת על קבצים כבדים

      1. יוחאי ירמיהו
       יוחאי ירמיהו

       אז הבעיה היא בהורדה ולא בתוכנת זיפ. קשה לי לדעת מה גורם לזה. תנסי למצוא תוכנה להורדת ייעודית להורדת קבצים במקום להוריד את הקובץ על ידי הדפדפן ואולי זה יעזור.

 14. תרצה
  תרצה

  אתה יכול להציע לי משהו?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   לצערי עברו הרבה שנים מאז שהשתמשתי בתוכנה להורדת קבצים אז את תצטרכי לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא משהו.

 15. אורי מנחם
  אורי מנחם

  שלום, אני לא מצליח לכווץ אף קובץ עם שם בעברית, או אם אחת מהתיקיות בשורת הכתובת שלו היא בעברית.
  איך ניתן לתקן זאת?

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   היי, אני לא מכיר את הבעיה הזאת. הזכרתי כאן במדריך כמה תוכנות לכיווץ תנסה את אחת מהם ואולי זה יפתור את הבעיה.

 16. אילה
  אילה

  תודה, עזר לי עכשיו!

 17. שמעון
  שמעון

  מה זה הרשימה של מדינות שונות לבחירה כשאני רוצה להוריד zip מהאימייל.

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   אני חושב שהפורמט קידוד של הקבצים אולי משתנה ברגע שאתה בוחר ארץ אחרת אז עדיף לבחור באפשרות של ישראל.
   עד כמה שאני זוכר זה עובד גם במדינות אחרות.

   1. שמעון
    שמעון

    אכן כן. עקב סקרנותי אודות פיענוח סוד רשימת המדינות, הורדתי הקבצים מכמה מהם ולא ראיתי שום בדל של הבדל ביניהם.

 18. אברהם
  אברהם

  שלום מדריך מקסים מפורט וכמובן מעניין אשמח אם תוכל על מדריך לפתיחת קובץ ZIP מגוגל דרייב בלי להוריד למחשב

  1. יוחאי ירמיהו
   יוחאי ירמיהו

   שלום אברהם, עד כמה שאני יודע זה לא אפשרי, אתה יכול לצפות בקבצים שבתוך הקובץ ZIP אבל אני לא חושב שאפשר לפתוח אותם

   1. AVI
    AVI

    תודה

 19. חיים
  חיים

  שלום
  אני מנסה לפתוח קבצי זיפ קופצת הודעת תשלום והקובץ לא נפתח,
  אשמח לדעת מה לעשות עם זה.
  תודה

 20. שלמה
  שלמה

  שלום אני מוריד מהמייל בקובץ זיף אך כשאני לוחץ עליו במחשב אחר כך זה מעלה לי חלונית שכתוב בה כך ACCASS IS DARIAD מה והאם יש פיתרון תודה

 21. אברהם
  אברהם

  בשאני פותח קובץ זיפ חלק משמות הקבצים מופיע כסימני שאלה האם ידוע פתרון לבעיה זו?

לא ניתן לפרסם תגובות

כלי נגישות