יש לכם שאלה? מעוניינים בהצעת מחיר? צרו קשר:

מבצעי Black Friday ו-Cyber Monday ל-2018

פורסם בתאריך: נובמבר 18, 2018

אז הנה עברה לה עוד שנה וימי המבצעים שכולנו מחכים להם מתקרבים ובאים. בלאק פריידי (Black Friday) יחול בתאריך 23.11.2018 וכמה ימים אחריו יחול סייבר מאנדיי (Cyber Monday) בתאריך 26.11.2018.

בימים אלו תוכלו למצוא מבצעים והנחות ולחסוך הרבה מאוד כסף. מאמר זה הולך לעסוק בעיקר במבצעים של חברות אחסון ודומיינים, תוספים ותבניות לוורדפרס, אתרי תמונות ומבצעים נוספים.

חלק מההנחות שמופיעות בעמוד תקפות רק לבלאק פריידי או רק לסייבר מאנדיי וחלק לשניהם. באתרים שלא הצלחנו למצוא מידע מדויק על מבצעים נעדכן את העמוד בימי המבצעים.

ניתן לצפות בסרטון הקצר הבא המספק הסבר להנחות בלאק פריידי וגם וכמה טיפים לרכישת בצורה חכמה

הרשמה לרשימת תפוצה:

מבצעי בלאק פריידי וסייבר מאנדיי לשנת 2018

איך ניתן לממש את ההנחות והמבצעים?

בחלק מהאתרים המוצגים מתחת תוכלו לממש את ההנחות והמבצעים של Black Friday או Cyber Monday על ידי כניסה לקישור בלבד. באתרים אחרים תאלצו להכניס קוד קופון בעת רכישת השירות או המוצר ורק לאחר מכן תוכלו לממש את ההנחה.

עבור כל הנחה למוצר שנציין מתחת נציין גם האם יש צורך להכניס קופון על מנת לקבל את ההנחה ונציין מהו הקופון. אם הסתבכתם אם תהליך ההרשמה או שיש לכם שאלה תשאירו תגובה בתחתית המאמר ונשתדל לסייע.

בשביל הגילוי הנאות נציין שחלק מהקישורים המופיעים כאן הם קישורי שותפים. המחיר עבורכם יהיה זהה גם אם אתם לא תירשמו מהקישור שלנו אבל אם תירשמו דרכנו אנחנו נקבל עמלה על ההרשמה שלכם.

מעוניינים בשירותי עיצוב גרפי ובניית אתרים?

נשמח לסייע עם מגוון רחב של שירותי עיצוב גרפי ובניית אתרים שיש לנו להציע. השאירו פרטים ונציג שלנו יצור קשר בהקדם:

מבצעי חברות אחסון אתרים

אחסון לאתר היא אחת הרכישות הכי חסכוניות בבלאק פריידי וסייבר מאנדיי. ניתן לרכוש אחסון לאתרים ולרכוש חבילות ל-3 שנים בחסכון שלפעמים עולה על 50% מהמחיר המקורי. מתחת תוכלו לראות כמה מחברות האחסון המציעות מבצעים לתקופת ההנחות. אם אתם זקוקים לסיוע נוסף בשימוש באחסון צפו במדריך להעלאת אתר לאוויר ושם תוכלו ללמוד את כל השלבים שאתם צריכים לעבור על מנת שהאתר שלכם יעלה לאינטרנט.

Siteground אחסון אתרים מומלץ - החל מ-$2.95 לחודש

הנחות בלאק פריידי על אחסון של SiteGround

נכון להיום Siteground היא אחת מחברות האחסון הטובות ביותר שקיימות בשוק. אם אתם מחפשים אחסון איכותי ושירות תמיכה מצוין אז אנחנו יכולים להמליץ בחום על Siteground (נכון להיום גם אתר זה מאוחסן בסייטגראונד). המבצעים שיש לאתר להציע הם רק עבור חבילות האחסון השיתופי. המבצע תקף רק לשנה אחת (לאחר שנה תצטרכו לשלם את המחיר הרגיל).

חבילת StartUp – (אחסון לאתר אחד) – במחיר של $2.98 לחודש  •  $35.76 לשנה

חבילת GrowBig – (אחסון לכמה אתרים) – במחיר של $4.98 לחודש  •  $59.76 לשנה

חבילת GoGeek – (אחסון לאתרים עם הרבה כניסות) – במחיר של $8.68 לחודש  •  $104.16 לשנה

Hostinger - עד 90% הנחה לחבילות האחסון

אחסון אתרים ב-90% אחוז הנחה

Hostinger יצאו במבצע מטורף ומציעים אחסונים במחירים זולים מאוד. אין לנו ניסיון עם האחסון כך שקשה לנו לבקר אותו אבל עם המחירים שהם מציעים שווה לתת להם ניסיון. על מנת לקבל את המבצעים שמוצגים בעמוד צריך לרכוש אחסון ל-4 שנים.

חבילת Single – (אחסון לאתר אחד) – במחיר של $0.8 לחודש  •  $38.4 ל-4 שנים

חבילת Premium – (אחסון לכמה אתרים) – במחיר של $2.15 לחודש  •  $103.2 ל-4 שנים

חבילת Business – (אחסון לאתרים עם הרבה כניסות) – במחיר של $3.45 לחודש  •  $165.6 ל-4 שנים

אחסון ב-Goddady החל מ-$1 לחודש

מבצעי Cyber Monday לאחסון Godaddy

נציין מראש ששירותי התמיכה הטכנית של Godaddy הם לא ברמה גבוהה. אבל עבור אלו מכם שמעלים את האתר ולא מתכוונים לבצע בו שינויים רבים גודדי יכולה להיות בחירה לא רעה לבעלי תקציב נמוך. בנוסף תוכלו גם לצפות בסרטון הבא שילמד אתכם כיצד לרכוש אחסון מגודדי. שימו לב שלפעמים גודדי משנים את התשלום לשקלים ואז זה יעלה 5 ש”ח לחודש במקום $1.

אחסון Economy – (אחסון לאתר אחד) – במחיר של $1 לחודש  •  $35.4 לשנה

קופון ההנחה: CJC1HOS5

אחסון Hostgator ב-65% הנחה

מבצעי בלאק פריידי וסייבר מאנדיי הוסטגטור

חברת האחסון Hostgator מציעה בימי המבצעים 65% הנחה לחלק מחבילות האחסון שלהם. בנוסף במהלך ימי המבצעים הם גם יציעו מבצעי בזק לכמה דקות בכל פעם ובהם הם יציעו 70% הנחה.

אחסון Hatchling Plan – (אחסון לאתר אחד) – במחיר של $2.43 לחודש  •  $87.48 ל-3 שנים

אחסון Baby Plan – (אחסון לכמה אתרים) – במחיר של $3.48 לחודש • $125.28 ל-3 שנים

אחסון Business Plan – (אחסון לכמה אתרים עם תוספות) – במחיר של $5.23 לחודש • $188.28 ל-3 שנים

אחסון A2hosting ב-67% הנחה

קישור למבצעי האחסון A2hosting

באחסון של A2hosting תוכלו למצוא בימי המבצעים 67% הנחה לחבילות האחסון השיתופי שלהם ולחבילות נוספות.

אחסון Lite – (אחסון לאתר אחד) – במחיר של $1.98 לחודש  •  $71.28 ל-3 שנים

אחסון Baby Plan – (אחסון לכמה אתרים) – במחיר של $3.3 לחודש • $118.8 ל-3 שנים

אחסון Business Plan – (אחסון לכמה אתרים עם תוספות) – במחיר של $6.27 לחודש • $225.72 ל-3 שנים

GreenGeeks - אחסון ירוק ב-$2.95 לחודש

רכישת אחסון ירוק במבצע מ-GreenGeeks

עבור האנשים הירוקים שרוצים לשמור על כדור הארץ ולא להשתמש בשום מוצר שמזהם אותו הוקם האחסון GreenGeeks שטוען שהוא אחסון אקו פרנדלי. אם חשוב לכם לשמור על איכות הסביבה אז תוכלו לבדוק את האחסון הזה ואם שמירה על איכות הסביבה לא חשובה לכם אז תמשיכו לאופציה הבאה.

אחסון Ecosite Starter – במחיר של $2.95 לחודש  •  $106.2 ל-3 שנים

קופון ההנחה: CJC1HOS5

מבצעים לרכישת דומיינים

אם אתה מחפשים לרכוש דומיין לאתר בעברית או באנגלית תוכלו לבדוק את המבצעים מתחת. שימו לב שאם אתה רוכשים גם אחסון לאתר במרבית המקרים תקבלו איתו גם דומיין בחינם כך שמומלץ לבדוק זאת לפני הרכישה של הדומיין בנפרד.

דומיין בינלאומי com ב-$1 אחד מ-Godaddy

דומיין com בדולר אחד מ-godaddy

אם אתם מחפשים לרכוש דומיין com תוכלו לרכוש את הדומיין ב-$1 או 4 ש”ח לשנה. יש הגבלה של רכישת דומיין אחד ללקוח. חשוב לציין שאם אתם רוכשים אחסון אתם תקבלו עם האחסון גם דומיין בחינם כך שלא יהיה צורך ברכישת דומיין במיוחד.

רכישת דומיין com לשנה  – במחיר של $1 או 4 ש”ח לשנה

קופון ההנחה: CJC99COM

הטבות לתוספי וורדפרס

אם אתם מעוניינים לרכוש תוספים לוורדפרס תוכלו למצוא מבצעים מעניינים מאוד בתקופת Black Friday ו-Cyber Monday. מתחת תוכלו למצוא את המבצעים על התוספים הפופולריים ביותר ואם אתם זקוקים לסיוע בהתקנה של התוספים באתר שלכם תוכלו לצפות בפוסט המדריך לעבודה עם תוספים בוורדפרס שכתבנו בעבר.

CodeCanyon - רכישת תוספים לוורדפרס בהנחות של 50%

מבצעי תוספים לוורדפרס ל-Black Friday באתר CodeCanyon

CodeCanyon מבית Envato Market הוא אחד האתרים המובילים שמאפשרים רכישה של תוספים לוורדפרס. בעמוד תוכלו למצוא תוספי נבחרים ב-50% הנחה.

שימו לב שלחיצה על הכפתור תעביר אתכם לעמוד נחיתה של Envato שמרכז את כל התוספים לוורדפרס שבמבצע. לאחר שתבחרו תבנית אתם תועברו בחזרה ל-CodeCanyon לביצוע הרכישה.

Elementor Pro - תוסף לבניית עמודי וורדפרס ב-25% הנחה

25% הנחה על אלמנטור לוורדפרס

אלמנטור הוא תוסף פיתוח ישראלי ההופך להיות פופולרי בשנים האחרונות ומאפשר לבנות עמודים בוורדפרס בצורה קלה יותר. למי שמעוניין לרכוש את התוסף ניתן לעשות זאת ב-25% הנחה.

רישיון Personal – (לאתר אחד) – במחיר של $36

רישיון Business – (ל-3 אתרים) – במחיר של $74

רישיון Unlimited – (לכמות אתרים בלתי מוגבלת) – במחיר של $149

WP Rocket - תוסף לשמירת קבצי מטמון ב-35% הנחה

WP Rocket תוסף וורדפרס ב-35% הנחה

WP Rocket ביסס את עצמו כתוסף הטוב ביותר לשמירת קבצי מטמון ושיפור מהירות טעינה באתרי וורדפרס. תוכלו למצוא את התוסף בהנחה של 35% בבלאק פריידי ובסייבר מאנדיי.

שימו לב שהשימוש בתוסף בדרך כלל מצריך ידע טכני בגלל שיש לו נטייה לפעמים לשבור את התצוגה של האתר.

רישיון לאתר אחד – במחיר של $25.35

רישיון ל-3 אתרים – במחיר של $64.35

רישיון מפתחים (ללא הגבלה של אתרים) – במחיר של $129.35

הנחות לתבניות וורדפרס

כן כן בבלאק פריידי וסייבר מאנדיי תוכלו למצוא מבצעים והנחות אפילו לתבניות וורדפרס. במידה ואתם רוכשים תבנית באנגלית אנחנו ממליצים לבדוק לפני שהתבנית תומכת ב-RTL ואם אתה לא יודעים מה זה תוכלו לצפות במידע נוסף במדריך לעבודה עם תבניות וורדפרס.

Themeforest - רכישת תבניות לוורדפרס בהנחות של 50%

הנחות לתבניות וורדפרס מ-themeforest

ThemeForest מבית Envato Market הוא אחד האתרים המובילים שמאפשרים רכישה של תבניות לוורדפרס. בעמוד תוכלו למצוא תבניות premium נבחרות לוורדפרס בהנחות של 50%.

שימו לב שלחיצה על הכפתור תעביר אתכם לעמוד נחיתה של Envato שמרכז את כל התבניות וורדפרס במבצע. לאחר שתבחרו תבנית אתם תועברו בחזרה ל-themeforest לביצוע הרכישה.

מבצעים באתרי תמונות

עבור המעצבים הגרפיים שנמצאים בקהל הבאנו גם כמה מאתרי התמונות שמציעים הטבות מיוחדות לרגל ימי המבצעים. ולאלו מכם שמעדיפים להוריד תמונות בחינם אנחנו ממליצים לבדוק את המאמר הקודם שכתבנו על אתרי תמונות לשימוש מסחרי בחינם.

Depositphotos - רכישת קרדיט ל-100 תמונות ב-80$

רכישת תמונות בזול מ-depositphotos בלאק פריידי

האתר DepositPhotos הוא אחד מהמובילים לרכישת תמונות מהאינטרנט. באופן רגיל על מנת לקנות קרדיטים ל-100 תמונות תאלצו לשלם $299. לרגל ההנחות של בלאק פריידי תוכלו לרכוש את אותה כמות רק ב-$80. שימו לב שהקרדיטים של התמונות יישארו רק לשנה ולאחר מכן לא תוכלו להוריד את התמונות.

על מנת לקבל את ההטבה תצטרכו להיכנס לעמוד של “Plans & Prices” ללחוץ על הבאנר של ההטבה, להירשם ורק לאחר מכן תוכלו לקבל את ההנחה.

קרדיט ל-100 תמונות בDepositPhotos – בעלות של $80 (הורדת התמונות מוגבלת לשנה)

Freepik - מנוי שנתי להורדת תמונות Vector ב-€39.99

מבצעי freepik לבלאק פריידי

אם אתם מחפשים תמונות וקטוריות מקצועיות להורדה Freepik הם הבחירה הנכונה עבורכם. האתר מציע מגוון עצום של תמונות Vector באיכות הטובה ביותר שתוכלו למצוא ברחבי הרשת.

מנוי שנתי ל-Freepik – בעלות של €39.99 לשנה

קופון ההנחה: BLACKFRIDAY

מבצעים נוספים

עוד לא הצלחתם למצוא את המבצע שאתם מחפשים? אז הנה עוד כמה מבצעים נוספים ממגוון אתרים שונים שאולי יעזרו גם לכם למצוא את מבוקשכם בימי המבצעים.

Udemy - רכישת קורסים ללימוד אונליין ב-40 ש"ח לקורס

הטבות Udemy לבלאק פריידי וסייבר מאנדיי

אם אתם רוצים ללמוד לצייר, לעצב בפוטושופ, לבנות אתרים, לנגן בגיטרה וכו’.. Udemy הוא אחד האתרים המובילים שמציעים קורסים ללימוד אונליין. באתר תוכלו למצוא קורסים לכמעט כל נושא שקיים. ועכשיו בתאריכים של Black Friday ו-Cyber Monday תוכלו לרכוש את הקורסים המובילים ללימוד אונליין ב-40 ש”ח לקורס. שימו לב שרוב הקורסים הם השפה האנגלית.

קורסים ללימוד אונליין – במחיר של 40 ש”ח לקורס

Adobe Creative Cloud (Photoshop CC,‏ Illustrator CC וכו'...) ב-40% הנחה

Adobe Creative Cloud בהנחה של 40%

למפתחים והיוצרים שבניכם Adobe Creative Cloud מציעים גישה לכל התוכנות שיש להם להציע ב-40% הנחה. רכישה של התוכנית תאפשר לכם גישה לתוכנות הבאות: Photoshop, InDesign, Illustrator, Lightroom, Adobe XD, Adobe Premiere Rush, Adobe Premiere Pro, After Effects, Acrobat Pro, Dreamweaver, Animate, Adobe Audition, Lightroom Classic וכו’…

מנוי לכל התוכנות של Creative Cloud – במחיר של 1,260 ש”ח לשנה

כמה טיפים לרכישה חכמה

 1. מדיניות החזר כספי – לרוב האתרים המספקים הנחות שפרסמנו במאמר יש גם מדיניות החזר כספי. מומלץ לבדוק את המדיניות לפני רכישה של המוצר.
 2. רכישת אחסון בזול – לאלו מכם שיש אתר בודד שאתם לא מבצעים בו שינויים אין צורך לרכוש את האחסונים היקרים. מה שאתם יכולים לעשות זה לרכוש אחסון זול יותר ב-Black Friday ואם אתם לא מרוצים מהאחסון תוכלו לבקש החזר כספי ולנסות אחסון אחר ב-Cyber Monday שמגיע לאחר כמה ימים (המבצעים של Black Friday בדרך כלל חוזרים על עצמם גם ב-Cyber Monday).
 3. שימו לב למשך תקופת האחסון – אחד המבצעים הכי משתלמים לרכישה בימי המבצעים הוא אחסון לאתר. בחברות אחסון מסוימות תוכלו לרכוש אחסון ל-3 שנים בעלות של שנה. בחברות אחרות יגבילו את משך המבצע לשנה אחת בלבד.
 4. חפשו מבצעים בעצמכם – רוב האתרים שמפרסמים מבצעים בבבלאק פריידי וסייבר מאנדיי לא מצריכים קוד או הרשמה מיוחדת. אם אתם מחפשים מבצע לאתר שלא פרסמנו במאמר תוכלו פשוט להיכנס לאתר בתאריכי המבצעים ולבדוק בעצמכם אם הם מציעים מבצעים מיוחדים.

אם יש לכם שאלות או מבצעים שהייתם רוצים שנוסיף למאמר שתפו אותנו בתגובות שבתחתית העמוד ונשמח לסייע במידה ונוכל.

אל תחמיצו אף פוסט

אהבתם את מה שיש לנו להציע? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונדאג לעדכן אתכם על פוסטים חדשים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת.

מאמרים נוספים שיוכלו לסייע לכם:

מדריך העלאת אתר לאוויר

מדריך העלאת אתר לאוויר

רכשתם אחסון או דומיין במבצעים? צפו במדריך הבא על מנת ללמוד כיצד להשתמש באחסון ובדומיין ואיך להעלות את האתר שלכם לאוויר ובקלות. המשך קריאה…

מדריך לתוספי וורדפרס

מדריך לתוספי וורדפרס

לאחר שרכשתם תוספים לוורדפרס ב-Black Monday או Cyber Monday צפו במדריך הבא על מנת להבין איך אפשר להתקין אותם באתר שלכם ואיך להשתמש בהם. המשך קריאה…

מדריך לתבניות וורדפרס

מדריך לתבניות וורדפרס

מעוניינים לקנות תבנית פרימיום לוורדפרס בבלאק פריידי? במדריך הבא תוכלו לקבל כמה טיפים לבחירת תבניות לוורדפרס ותכלו ללמוד איך להתקין תבנית באתר. המשך קריאה…

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אנחנו תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ולסייע לגולשים באתר שלנו. אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם.

6 תגובות

 1. שלום רב ותודה על המדריך,
  רציתי לדעת האם זה משפיע על הקידום של האתר אם אני קונה את האחסון ומשתמשת בדומיין com במקום בדומיין co.il?

  1. שלום חנה,
   במידה ומדובר באתר שאת בונה לקהל ישראלי אז עדיף להשתמש בדומיין co.il ולא בדומיין com.
   דומיין com מתאים יותר כאשר מדובר באתר בינלאומי ולא באתר ישראלי.

   וכן יש לזה השפעה על קידום האתר. קשה להגיד כמה גדולה ההשפעה אבל העלות של הדומיין היא שולית כך שזה לא פרמטר שכדאי לחסוך בו.

   1. תודה על התשובה ואיך אני יכולה לקנות את הדומיין co.il אני לא מצליחה לראות את האפשרות לקנות את זה באחסון של Godaddy

    1. אם אתה רוצה לקנות אחסון של co.il את תצטרכי לקנות את זה מאתר ישראלי ולא מאתר מחו”ל ולאחר מכן את תצטרכי לקשר בין הדומיין הישראלי לאחסון מחו”ל.

     אני ממליץ לך לצפות במדריך שפורסם כאן באתר של העלאת אתר לאוויר ואני מסביר שם את הנושא של הדומיינים ואיך מקשרים בין הדומיין הישראלי לאחסון מחו”ל.
     https://www.yydevelopment.co.il/?p=3800

 2. שלום רב,
  ניסיתי לקנות אחסון ב-Siteground ורציתי לדעת באיזה אפשרות לבחור במיקום השרתים.
  Chicago
  Amsterdam
  Singapore
  London

  1. שלום משה,
   עד כמה שאני זוכר כאשר אני רכשתי שם אחסון יצרתי קשר עם התמיכה שלהם והם אמרו שהשרתים שהכי קרובים לישראל הם השרתים של Singapore אז אם האתר מיועד לקהל יעד ישראלי אני חושב שזאת האפשרות הכדאית.

כתיבת תגובה

מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר
נציג צ'אט אונליין