עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » שיווק שותפים + דרכים לעשות כסף מהבית

שיווק שותפים + דרכים לעשות כסף מהבית

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו

בשנה האחרונה נכנסתי לתחום של שיווק שותפים ואני מאמין שבהמשך הדרך התחום של שיווק שותפים יהווה חלק מהפעילות העסקית שלי. התחום הזה הוא מקיף ומתפתל להרבה כיוונים שונים אבל אני אנסה לשתף אתכם במאמר הבא בחלק מהדרכים שבאמצעותם אפשר להרוויח כסף בשיווק שותפים וגם על התחומים שאני מכיר ועושה בהם שימוש בעצמי.

שיווק שותפים ואיך עושים מזה כסף

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מה זה שיווק שותפים (Affiliate Marketing)?

שיווק שותפים הוא תחום שבו אתם יכולים לקחת מוצר או שירות של מישהו אחר (זה יכול להיות מוצר פיזי או דיגיטלי) ולשווק אותו בתמורה לעמלה מסוימת עבור כל מכירה שאתם מביאים לבעל העסק.

בואו וננסה לקחת כמה דוגמאות מעשיות כדי שתוכלו להבין איך זה עובד בפועל. נתחיל מאמזון שזה כנראה  אחד האתרים המובילים בתחום של שיווק שותפים וזאת גם סיבה מרכזית לצמיחה של החברה שלכם.

יצא לכם פעם לראות ביוטיוב סיקור על מוצר מסוים ובמהלך הסרטון בעל הערוץ הודיע שיש קישור למוצר בתיאור של הסרטון? אז אם אתם נכנסים למוצר דרך הקישור ורוכשים את המוצר בעל הערוץ יקבל עמלה על הרכישה שלכם.

לתוך הכתובת URL אמזון מכניסים פרמטרים שונים שמאפשרים להם לזהות מאיזה משווק הגיע הגולש ולפי זה הם מתגמלים אותו בעמלה לפי התקנון עמלות שלהם. אמזון היא דוגמא אחת אבל יש עשרות אלפי אתרים ושירותים ברחבי הרשת שישמחו לתת לכם לשווק את המוצרים שלהם בתמורה לעמלה עבור כל רכישה.

איך לעשות כסף אונליין

למה נכנסתי לתחום של שיווק שותפים?

למי שקצת מכיר אותי יודע שאני לא מבלבל את השכל עם נתונים חסרי משמעות ופוטנציאל רווח ובדרך כלל כשאני כותב משהו זה מבוסס על נתונים אמיתיים ועל ידע מעשי מההתנסות שלי.

אני עוסק בתחום של בניית אתרים בוורדפרס כבר כמעט 15 שנה ובשנים האחרונות בניתי לי רשת של אתרים כדי לחזק את הכוח והיכולת לקדם אתרים שונים בגוגל ולהתחרות בחברות קידום גדולות. (נכון להיום יש לי באזור של  40 אתרים).

תוך כדי שהתקדמתי בבנייה של הרשת אתרים הבנתי שיש פה חסרון אחד קטן של עלויות תחזוקה ואם אני ממשיך עם לפתח את האתרים שלי בצורה כזאת ומחר אחליט להפסיק את הפעילות של הרשת אני לא אוכל לתחזק אותה מבחינת עלויות.

וכאן בעצם היה שער הכניסה שלי לעולם של שיווק שותפים כי הייתי צריך למצוא דרכים שיאפשרו לרשת אתרים הזאת לתחזק את עצמה מבחינת עלויות. אז התחומים שראיתי שאפשר להרוויח מהם כסף זה פרסומות באתרים (סכומים נמוכים מידי), התחום של קניית קישורים לקידום בגוגל והתחום של שיווק שותפים שבו אני יכול להמליץ על ספקי שירותים שאני משתמש בהם בעצמי ויודע שהם טובים.

על הנושא של כסף מפרסומות באתר אולי אני אדבר במדריך אחר אבל במדריך הזה נדבר בעיקר על הנושא של שיווק שותפים.

כמה כסף אפשר לעשות בשיווק שותפים?

עכשיו שאתם יודעים למה נכנסתי לתחום של שיווק שותפים (זה היה לפני בערך שנה) בואו נדבר על אילו פעולות עשיתי בפועל כדי לבצע את השיווק שותפים. נכון להיום יש לי כמה עמודים בכמה אתרים שמזרימים לקוחות לחברות אחסון אתרים ולחברות של אתרי תמונות בתשלום.

המאמר הראשון שהתחלתי להרוויח ממנו כסף בשנה הזאת הוא מאמר של אתרי תמונות מומלצים שפרסמתי בו אתרי התמונות למעצבים. ברגע שמישהו רוכש חבילת תמונות מאחד האתרים אני מקבל על זה עמלה. אני חושב שהרווח שלי מהמאמר הזה ומעוד מאמר של תמונות באתר נוסף הביא בין כמה מאות שקלים לאזור של 1,000 ש"ח אז זה אומר שמדובר על עמלות מאוד קטנות שלא שוות את הזמן שלי.

הנושא הנוסף שניסיתי את מזלי בו הוא התחום של אחסון אתרים. בשונה מאתרי תמונות שיש גם הרבה אתרי תמונות בחינם ואתרים שמאפשרים להוריד תמונות עם קרדיט ולהשתמש בהם ללא צורך ברכישה בתחום של אחסון אתרים כמעט כל בעל אתר חייב אחסון אתרים והעמלות של מרבית האחסונים הם $50 לכל מכירה ככה שמדובר על עמלה מכובדת.

בנוסף יצא לי לראות דפוס בפייסבוק שכמעט כל יום מתפרסמים פוסטים על בקשה לאחסון אתרים מומלץ ואין מאמרים בארץ שמקיפים את הנושא הזה בצורה עניינית וטובה.

ההיכרות שלי מהנושא של שיווק שותפים בתחום של אחסון אתרים התחילה ממאמר שפרסמתי בתחילת הדרך ומסביר איך להעלות אתר לאוויר. את המאמר הזה פרסמתי לפני כמה שנים ובהתחלה הוא היה ללא קישורי שיווק שותפים ובנקודה מסוימת הוספתי את הקישורים וגיליתי שכל כמה חודשים אני מקבל מכירה על מאמר שכבר יצרתי, זאת הרגשה טובה לקום בבוקר ולקבל עמלה של 50$ בזמן שישנת.

בשנה האחרונה בגלל שראיתי שזה משהו שכבר עובד לי פרסמתי מאמר נוסף המסביר איך לבחור אחסון אתרים מומלץ. בגלל היכולות שלי גם בתחום של קידום אתרים הצלחתי להביא את המאמר למקומות טובים בחיפושים בגוגל וכרגע הוא בעמוד הראשון על הרבה מאוד ביטויים שונים הקשורים לאחסון אתרים.

כמה כסף אפשר לעשות

ביחד עם המאמר הזה שמדובר על המאמר הכי מושקע למציאת אחסון אתרים בארץ יש לי כמה מאמרים נוספים בכמה אתרים נוספים בנושא של אחסון אתרים וגם מהם אני מקבל עמלות. בפועל אני לא מצליח לקבל מהאתרים של השיווק שותפים נתונים מסודרים לגבי האתר שממנו התקבלה העמלה אבל אני יודע שגם מהם אני מקבל מידי פעם מכירות.

זה לקח קצת זמן עד שהמאמר צבר תאוצה בגוגל ופה ושם אם מישהו בפייסבוק מחפש אחסון אתרים אני שולח קישור למאמר ומהפעולות האלו אם אני לוקח את ההכנסה השנתית שלי משיווק שותפים (כולל מאתרי התמונות) זה נראה כאילו נכון לעכשיו אני מרוויח באזור של 1,000 ש"ח לכל חודש מהפעולות האלו שכרגע ביצעתי (אחסון אתרים ואתרי התמונות).

מרבית העמלות שאני מקבל מגיעות מהאתרים של אחסון אתרים והאתרי תמונות מספקים עמלה יחסית נמוכה אז לא ראיתי אותם כמקור הכנסה טוב. מרבית ההכנסה הייתה בחצי השני של השנה אז התקווה היא שאם העמודים האלו יישארו במקומות גבוהים בגוגל ההכנסה השנתית מהם קצת תגדל בשנה הבאה.

הסיבה לכך שהעמודים האלו עובדים היא בגלל שאני מפרסם תוכן סופר איכותי כמו שאתם רואים כאן ונותן ערך לגולש שרוצה באמת למצוא את השירות או האחסון הטוב ביותר.

אתם יכולים גם לראות מתחת מדריך וידאו שעשיתי בנושא של אחסון אתרים של למעלה משעה והמאמר של אחסון אתרים שהצגתי לכם כאן מכיל 5,000 מילים ולקח לי באזור של 3 ימים לכתיבה של המאמר כולל הצילום של הסרטון.

אחסון אתרים מומלץ

האם אפשר להרוויח בתחום בקלות מהבית?

לא! בפסקה מעל נתתי לכם דוגמא לאיך אני מרוויח כסף וכמה. מה שלא ציינתי זה שאני טוב מאוד בתחום של בניית אתרים וקידום אתרים. יש לי גם רשת של 40 אתרים ואת הידע והיכולות שלי צברתי במשך 15 שנה, אז חשוב להבין שאני מתחיל מנקודה מאוד גבוהה.

אני אומנם הצלחתי להשיג תוצאות ללא הרבה השקעה אבל חלק מהאנשים שרוכשים את האחסון דרכי זה בגלל שיש לי שם בתחום, חלק מהרוכשים הם לקוחות שלי שבניתי להם אתר ולי כבר יש כוח קיים לקידום העמודים האלו בגוגל בגלל הוותק של האתרים שצברתי.

אתם מתחילים את התהליך מ-0 ואם אתם חושבים שזה יהיה לכם קל כי איזה ילד בן 18 מראה לכם שהוא עושה מיליונים ושט על ספינה תחשבו שנית. במשך השנים יצא לי לעבוד הרבה גם עם לקוחות מחו"ל ויצא לי לראות לקוחות שמרוויחים יפה מהתחום אבל הרוב שהתחילו נעלמים מאוד מהר.

אחד הלקוחות שלי פעם אמר לי משפט חכם, הוא אמר שהוא מצליח להרוויח בגלל שהוא עוסק בתחום הרבה זמן ובגלל הניסיון. יש לו אתרים שהוא מפרסם בהם ביטוחים לרכבים והוא צריך לרכוש ממני בניית אתר, הוא צריך לקדם את האתר בגוגל, ליצור תוכן ועוד הרבה מאוד דברים ככה שיש לו עלות ראשונית גדולה עוד לפני שהוא מתחיל.

בנוסף הוא ציין שברגע שהוא פותח אתר חדש הוא מתחיל לראות החזר של ההשקעה רק לאחר שנה או שנתיים, וזה מישהו שעסוק בתחום עשר שנים והיום מתפרנס מהתחום של שיווק שותפים.

הוא ציין גם שרוב האנשים שנכנסים לתחום של שיווק שותפים רואים לאחר חודש או חודשיים שהם לא מרוויחים כי הם חושבים שיש כאן כסף קל ומהיר וזאת גם הסיבה שהם עוזבים את התחום וחושבים שכולם רמאים.

אם אתם מהליצנים שמחפשים רווח מהיר חפשו מקום אחר כי הסיכוי להצליח הוא מאוד קטן במיוחד אם אתם מתחילים מ-0.

עוד נקודה וטעות שאני רואה שהרבה משווקי שותפים עושים היא שלאחר שהם מצליחים לבצע את המכירה הראשונה הם מתלהבים וחושבים שהתחום ממש קל. אבל החלק הקשה הוא להמשיך להביא מכירות ועמלות נוספת באופן קבוע, להביא מכירה אחת זה מאוד פשוט. אז אם הצלחתם להביא מכירה אחת או שתיים קחו בחשבון שיכול להיות שפשוט היה לכם מזל והדרך עוד ארוכה.

האם יש כסף קל בשיווק שותפים

היתרונות של שיווק שותפים

לתחום של שיווק שותפים יש הרבה יתרונות וגם הרבה חסרונות, במהלך המאמר אני אנסה לעזור לכם להבין את התחום בצורה טובה ומעשית. לבינתיים ננסה להתחיל מלדבר על היתרונות של שיווק שותפים ונתקדם משם לחסרונות ולכמה כסף אפשר להרוויח.

 1. באמצעות שיווק שותפים אתם יכולים להרוויח כסף גם ללא מוצר על ידי שיווק של מוצרים ושירותים של אנשים ועסקים אחרים.
 2. באמצעות שיווק שותפים (בהתאם לצורה שבה אתם משווקים) כמעט ואין לכם עלויות מלבד הזמן שאתם צריכים להקדיש לשיווק המוצרים.
 3. אומנם יותר קשה להגיע אליהם אבל יש מוצרים עם עמלות גבוהות שיכולים להגיע מעמלה של כמה מאות שקלים ולפעמים גם לעמלות של אלפי שקלים (האלפי שקלים זה משהו מאוד נדיר וכמעט לא קיים אבל זה בדרך כלל על קורסים או מוצרים מאוד יקרים).
 4. אם אתם בונים את השיווק באופן אורגני אז לעיתים העבודה שביצעתם תמשיך להזרים לקוחות באופן קבוע ואתם תמשיכו לקבל עמלות נוספות כל עוד הנכנס הדיגיטלי מקודם בצורה טובה (זה יכול אתר אינטרנט או ערוץ יוטיוב, עמוד פייסבוק וכו…).
 5. שיווק שותפים מצריך ידע בשיווק והידע הזה שאתם צוברים בעת קידום של עסקים ומוצרים אחרים יסייע לכם כאשר תרצו לקדם את העסק שלכם ומוצרים שלכם אז מדובר על בניית יכולת מאוד חשובה שתשרת אתכם בהמשך הדרך.
 6. בשיווק שותפים אפשר להרוויח כסף מהבית ואין צורך במשרד מפואר והוצאות נלוות.

יתרונות של שיווק שותפים

חסרונות של שיווק שותפים (אפיליאציה)

דיברנו על היתרונות ובואו נדבר גם על חסרונות של שיווק שותפים. חשוב להבין שיש הרבה תוכניות שונות של שיווק שותפים וחלק מהחסרונות שאני אציג יהיו בתוקף לחלק מהתוכניות אבל לא לאחרות.

 1. למרות שיש אתרים שמציעים תוכניות אפיליאציה עם עמלות מכובדות רוב האתרים מציעים עמלה נמוכה מאוד ואי אפשר בפועל לעשות מהם כסף. אם למשל נסתכל על העמלות הנמוכות של אתרים כמו אמזון ואלי אקספרס בארץ יהיה מאוד קשה להרוויח מזה.
 2. באתרים מסוימים צריך להגיע לרף מסוים כדי למשוך את הכסף. למשל ל-$100 ויש לי אתרים שקיבלתי מהם עמלה אחת ולא הגעתי ל-$100 – $200 ולכן הכסף תקוע בחשבון כבר הרבה זמן ואי אפשר להוציא אותו.
 3. גם היכולת למשוך את הכסף היא בעייתית. חלק מהאתרים מאפשרים משיכה בפייפאל, חלק מחייבים כל מיני אתרים אחרים לתשלום שאף אחד לא מכיר, חלק מצריכים חשבון בנק בארה"ב, חלק שולחים את הכסף בצ'ק והעמלות על צ'ק מחו"ל מאוד גבוהות. בנוסף עם כל מתווכי התשלומים באמצע בהרבה מקרים אתם גם תצטרכו לשלם עמלות פעולה והסכום הסופי הוא לא העמלה שאתם מקבלים.
 4. חסרון נוסף שיש במרבית התוכניות שותפים זה עמלה חד פעמית. אתם מביאים לקוח לעסק ומקבלים עליו עמלה קטנה אבל העסק ממשיך להרוויח ממנו ואתם כבר לא.
 5. החיסרון הכי בעייתי זה שהאתר אפיליאציה שאתם מקדמים יכול פתאום ביום בהיר לקום בבוקר ולהחליט שהוא מקטין את העמלה שאתם מקבלים או שהוא מבטל את התוכנית של השיווק שותפים. יצא לי לראות את זה יותר מפעם אחת וזה יכול לקרות גם לכם.
 6. אם אין לכם אתר מקודם בגוגל, ערוץ יוטיוב, קבוצת פייסבוק או כל פלטפורמה אחרת שבה אתם יכולים להשתמש כדי לקדם את המוצרים השונים  היכולת שלכם להרוויח כסף אמיתי תהיה מאוד מצומצמת. למרות שיש כאלו שממליצים לבצע שיווק שותפים אם פרסום ממומן לדעתי זאת טעות גדולה ואם העמלה לא גבוהה בטירוף לא תצליחו להרוויח מכך.

חסרונות של שיווק שותפים

איך לבחור תוכנית שותפים שניתן להרוויח ממנה כסף?

בעתיד אני מאמין שאני אקדיש יותר זמן לנושא של שיווק שותפים ואולי אני אבחר כמה שירותים נוספים שאני אשווק במידה ואני אראה פוטנציאל של רווח מהם.

כרגע עם נקודת מבט מעט יותר מעשית לתחום של שיווק שותפים אם אני אצטרך לבחור את התוכנית שיווק שותפים שאני אכנס אליה ברמה שאני רוצה להרוויח אז אני אקח בחשבון את הפרמטרים הבאים:

 • שיווק של מספר שירותים במקביל – אם אני משווק אתר או שירות אני ארצה את היכולת לשווק תחת עמוד אחד כמה אתרים שונים. כך שאם אחד העסקים תופס תחת ומקטין עמלה או מבטל אותה אני מוחק אותו מהעמוד ומשאיר את האתרים האחרים.
 • נכון להיום אם המטרה היא רווח אני לא אשווק אף מוצר שמציע עמלה חד פעמית של פחות מ-100 ש"ח. אני לא רואה את היכולת להרוויח כסף מעמלות נמוכות של כמה עשרות שקלים. במיוחד בארץ כאשר השוק הוא כל כך קטן וכולל בסה"כ 9 מיליון תושבים.
 • היום שאני מסתכל על פלטפורמות שאני יכול לשווק מעניין אותי יותר תוכניות שותפים שמאפשרים לי לקבל עמלה מתמשכת. ככה שבמקום לקבל עמלה גבוהה חד פעמית אני מעדיף לקבל עמלה קטנה יותר אבל לכל אורך חיי הלקוח ככה שמדובר על הכנסה מתמשכת ופסיבית.
 • אם אני מנסה לשווק מוצר מסוים אני צריך לדעת שיש נפח חיפושים מספיק גדול כדי לפרסם אותו בגוגל וגם שמדובר על תחרות אורגנית שאני יכול לעמוד בה. כאשר יש תחרות גדולה ונפח חיפושים קטן זה לא יהיה שווה את השקעת הזמן.

תוכניות שיווק שותפים

איך אפשר להרוויח כסף משיווק שותפים בפועל?

אם החלטתם להיכנס לתחום של שיווק שותפים השלב הבא שצריך להתחיל ולבנות זה את היכולת לקדם את המוצרים והשירותים שאתם מתכננים לשווק באופן אורגני.

העלויות של שיווק ממומן בגוגל ובפייסבוק הולכות וגדלות והיכולת לשווק מוצרים ושירותים עם עמלה של 100 או 200 ש"ח באמצעות פרסום ממומן היא כמעט בלתי אפשרית ואתם חייבים לייצר עבורכם את נכסים דיגיטליים שיאפשרו לכם להביא תנועה ללא השקעה כספית גדולה אלא רק השקעה של זמן.

רצוי מאוד להתחיל לבנות קבוצות וואטסאפ, קבוצות בפייסבוק, ערוץ יוטיוב, פרופיל אינסטגרם, אתר אינטרנט ועוד מקורות שיאפשרו לכם להגיע להרבה מאוד אנשים ולגרום להם לרכוש מוצר לפי המלצה. אם מדובר על המלצה של מוצר בתחום שאתם נחשבים בו בתור אוטוריטה (מומחים) אז להמלצה שלכם וליכולת למכור מוצר תהיה הרבה יותר משמעות וכוח.

אני מאמין בתחום האורגני ולכן ערוץ יוטיוב ובניית אתר שאתם מקדמים בגוגל זה לדעתי ההשקעה הטובה ביותר כי מדובר על נכס שממשיך להזרים תנועה מחיפושים גם ללא השקעה גדולה. אני באופן אישי מקדם כרגע את האתר הזה ואתרים אחרים עם השקעה מינימלית של מאמר בחודש ופה ושם אני גם בונה קישורים חיצוניים לאתר.

אם מעניין אתכם ללמוד איך לבנות אתר בעצמכם באופן מקצועי אז יש לי קורס בניית אתרים וזה הקורס המקיף ביותר לבניית אתרים שאפשר למצוא בארץ. באמצעותו אם אתם רוצים להיכנס לעולם של שיווק שותפים באופן רציני תוכלו ללמוד לבנות אתרים בצורה נכונה שמותאמת גם לקידום במנועי החיפושים ובעיקר בגוגל.

בית הספר לוורדפרס

דרכים נוספים לייצר כסף מהאינטרנט

נעשה את זה ממש בקצרה אבל ביחד עם הנושא של שיווק שותפים ישנם כמה דרכים נוספות שבהם החלטתי לנסות וליצור הכנסה נוספת.

בתור התחלה יש לי כמה אתרים שמקבלים הרבה תנועה אז התחלתי להציג בהם גם פרסומות אבל בפועל מדובר על הכנסה יחסית נמוכה ואני מקבל בין 100 ל-200 ש"ח לאתר שמקבל באזור של 5,000 – 10,000 כניסות אז הרווח משם הוא מאוד נמוך

מקור הכנסה נוסף שאני בונה עליו באופן רציני זה הקורס בניית אתרים שהצגתי בפסקה הקודמת. כאן במקום למכור את הזמן שלי שהופך להיות יותר ויותר חשוב עם השנים שעוברות אני מוכר ידע ובתחום של בניית אתרים יש מעט מאוד אנשים בארץ עם הידע שלי אז מדובר על משאב רב ערך. כעת מה שנותר לעשות זה לשפר את השיווק והמיתוג האישי שלי כדי למכור את הקורס בצורה טובה יותר

ואופציה נוספת היא להרוויח כסף מערוץ יוטיוב. גם כאן לא מדובר על סכומים גבוהים במיוחד אבל הם יותר גבוהים מהסכומים של פרסומות באתרים וכאן אם אתם עושים את זה בצורה נכונה אתם גם בונים את עצמכם בתור מותג. אם מעניין אתכם הנושא של פרסום ביוטיוב תעיפו מבט בסרטון הבא ואולי הוא יעזור לכם להיכנס לתחום.

אם אתם מחפשים דרכים נוספים לעשות כסף מהאינטרנט מתחת תוכלו לראות איך עושים כסף מיוטיוב

איך עושים כסף מיוטיוב (מונטיזציה) - כל המספרים נחשפים (כולל נתונים מהחשבון שלי)

סיכום שיווק שותפים

מדריך קצת ארוך אבל אני מקווה שהוא נתן לכם ערך. אם נסכם את הסיפור הזה הנקודות החשובות שאתם צריכים לדעת זה שאין כאן כסף קל אבל בהחלט אפשר להרוויח ובמיוחד עם יש לכם קהל קיים שעוקב אחריכם ואתם יכולים לשווק לו את המוצרים.

רצוי להתחיל ולבנות נכסים דיגיטליים כמו אתר אינטרנט, ערוץ יוטיוב, עמוד פייסבוק, רשימות תפוצה ועוד מקורות נוספים שמהם תוכלו להזרים תנועה למוצרים שאתם רוצים לשווק.

השלב הבא יהיה לבחור את המוצרים שאתם רוצים לשווק ולוודא שהעמלה שאתם מקבלים מספיק גבוהה כדי שתוכלו להרוויח ממנה כסף בפועל ולא כמה גרושים שסתם יגזלו מכם זמן יקר.

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

בניית קישורים לקידום בגוגל

יותר ויותר בעלי עסקים בוחרים לקדם את האתר בגוגל לבד ואחד הפרמטרים החשובים ביותר בקידום הוא בניית קישורים. בעמוד הבא תוכלו לצפות במעל 20 סרטונים לבניית קישורים בצורה נכונה.

אחסון אתרים מומלץ

מחפשים אחסון אתרים מומלץ, זול ואיכותי? במאמר הבא תוכלו לצפות במספר אחסונים מובילים מישראל ומחו"ל לצד המלצות אישיות, ביקורות ומחירים לכל אחסון.

איך להרוויח כסף מיוטיוב?

רוצים ללמוד איך להרוויח כסף מיוטיוב וכמה כסף אפשר לעשות בפועל? במדריך הבא אחשוף לכם נתונים מהחשבון שלי כדי שתוכלו לראות האם אפשר להרוויח כסף מיוטיוב באמת.

ספקי סליקה מומלצים בישראל - סקירה ומחירים

למה אף אחד לא עושה השוואת מחירים לספקי סליקה בארץ? טוב הרמתי את הכפפה ועשיתי חצי עבודה. אם אתם מחפשים ספק סליקה בחינם עם תוסף כנסו עכשיו ומהר >>

כתיבת תוכן לאתר

כתיבת תוכן לאתר הוא אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום של בניית אתרים וקידום בגוגל. במאמר הבא תוכלו לצפות ב-11 כללים חשובים לכתיבת תוכן איכותי לעמודים באתר.

מדריך לרכישת דומיין, רכישת אחסון + העלאת אתר לאינטרנט

העלאת אתר לאינטרנט היא לא פעולה מסובכת. במדריך זה המיועד למתחילים נלמד אתכם כיצד לרכוש דומיין ושרת אחסון ומה עליכם לעשות על מנת להעלות את האתר שלכם לאוויר.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות