עדיין לא חברים שלנו ביוטיוב ובפייסבוק? :( חבל בדרך כלל אנחנו ממש נחמדים:

בונה אתרים » צאט GPT – מדריך מעשי לכתיבת תוכן שיווקי, כתיבת מאמרים וכתיבת קוד

צאט GPT – מדריך מעשי לכתיבת תוכן שיווקי, כתיבת מאמרים וכתיבת קוד

נכתב ע"י יוחאי ירמיהו

כולנו שמענו על גוגל ועל פייסבוק, זה קצת קשה לא לשמוע עליהם כשמדובר על חברות שהצליחו לשנות את העולם. הרבה אנשים שהצליחו לזהות את הפוטנציאל שלהם ממש בהתחלה ועשו עם זה משהו גם הצליחו להתעשר מהם.

ב-30 בנובמבר 2022 שוחרר לעולם כלי שנקרא Chat GPT והוא מציג לנו כרגע את הדבר הכי קרוב לבינה מלאכותית (אבל לא באמת). בתוך ימים ספורים לכלי היה למעלה ממיליון משתמשים מה שהופך אותו לאתר עם קצב הגידול במשתמשים המהיר ביותר.

לפי הערכה שלי ענפים שלמים בעולם הדיגיטל הולכים להיעלם מהעולם בשנים הקרובות ואנחנו צריכים להיערך למצב. במאמר ובסרטון הדרכה אנסה להציג את היכולות של הכלי, את הפוטנציאל של מה שאפשר לעשות איתו ונדבר קצת על תחזיות לעתיד.

מדריך מעשי לשימוש בכלי של צאט GPT - כתיבת תוכן, יצירת מודעות, כתיבת קוד

מדריך מעשי לשימוש בכלי של Chat GPT

איך לבנות אתר בחינם בשעה וחצי?

יש לי הצעה מעניינת עבורך, יצרתי הדרכה מלאה של למעלה משעה וחצי שתלמד אותך איך לבנות אתר מ-0 בחינם כולל רכישת אחסון ודומיין. נשמע מעניין? אשמח לשלוח לך אותה למייל.

מיהם OpenAI? (החברה שפיתחה את Chat GPT)

צ'אט GPT או באנגלית Chat GPT הוא כלי שפותח על ידי חברת OpenAI ומאפשר לבצע תקשורת בצ'אט עם הדבר הכי קרוב שאנחנו מכירים ל-AI (בינה מלאכותית).

בפועל המידע שאנחנו מקבלים מתבסס ברובו על תוכן שנאסף מהאינטרנט ועל ידי שימוש בנוסחאות ומודולים מסובכים שחוזים מה תהיה המילה הכי הגיונית שצריכה להגיע לאחר המילה הקודמת על מנת להרכיב משפט נכון.

חברת OpenAI נוסדה על ידי יזמים מובילים כמו אילון מאסק (Elon Musk) מנכ"ל טסלה ו-SpaceX שכבר לא נמצא בחברה וסאם אלטמן (Sam Altman) שמכהן בתור המנכ"ל ובעבר היה הנשיא של Y Combinator (אקסלרטור לחברות וסטארטאפים).

חברת OpenAI הוקמה ב-2015 והטכנולוגיה שהם משתמשים בה הייתה קיימת כבר בעבר לפני אבל בתאריך ה-30 בנובמבר 2022 השיקה החברה את הכלי שנקרא Chat GPT שבו הם שיפרו את הממשק וחווית המשתמש ובתוך ימים בודדים הם הצליחו לצבור למעלה ממיליון משתמשים מה שגרם לכך שזאת החברה עם קצב צבירת המשתמשים הגדול ביותר.

החברה התחילה בתור חברה ללא מטרות רווח וזה השתנה בהמשך הדרך ונכון להיות יש להם משקיעים כמו Microsoft שהשקיעו מיליארד דולר בחברה וסייעו להם גם בתשתית לבניית התוכנות ולשמירת הנתונים בשרתים שלהם.

אופן AI - חברה לבינה מלאכותית

מה זה Chat GPT? (צ'אט GPT)

לאחר שהבנו ש-OpenAi היא חברה רצינית ומאחורי הקלעים יש שחקנים חזקים + תמיכה כספית ותשתיתית של מיקרוסופט כעת נותר להבין מה זה צאט GPT? ומה אפשר לעשות עם הכלי הזה?

ChatGPT הוא סוג של צ'אט בוט חכם של בינה מלאכותית שמתבסס על נתונים רבים שנאספו מרחבי הרשת. הכלי הזה מאפשר לנו לבצע תקשורת ושיחה שדומה לשיחה עם נציג של צ'אט אונליין.

באמצעות הצ'אט בוט של ChatGPT נוכל לשאול שאלות ולקבל תשובות, נוכל לכתוב מאמרים, לכתוב קוד (של תכנות), להוסיף צ'אט בוט בתוך האתר ואפילו ליצור תוכן שיווקי.

בעבר פרסמתי כאן מאמר על כתיבת תוכן באמצעות AI ודיברתי על אחד הכלים המובילים לכתיבת תוכן בעברית. כרגע ChatGPT לא יודע לכתוב תוכן בצורה טובה בעברית אבל ההבדל ביכולות בין הכלי הזה לבין כלים אחרים שקיימים בשוק הוא פשוט עצום.

אני מפרסם את המאמר בתחילת 2023 ובקרוב כנראה תצא גרסה חדשה של הכלי (גרסה 4) שמתבססת על הרבה יותר נתונים מהגרסה הנוכחית + שיפור תקלות ובאגים מנתונים שהצטברו משימוש של מיליוני משתמשים, דבר שישפר את היכולות וחווית המשתמש באופן עצום בעתיד הקרוב.

רק כדי שנוכל להבין מה זה ChatGPT שאלתי את החבר החדש שלי "מה זה chat gpt" וקיבלתי את התשובה הבאה.

מה זה צט GPT

עוד נקודה חשובה בהקשר של ChatGPT היא שלכלי יש API פתוח שיאפשר לכל מי שרוצה להשתמש בו. זאת אומרת שהטכנולוגיה לא רק קיימת לרשותם של החברות הגדולות והיא פתוחה עבור כולנו (השימוש ב-API הוא בתשלום).

רק למי שלא יודע API זה היכולת שלי לתקשר עם התוכנה, לשלוח לה שאלות, לבקש נתונים ולקבל תשובות.

פתיחת חשבון צאט GPT (מדריך מקוצר)

כרגע לא ניתן לגשת לכלי של צ'אט GPT ללא יצירת חשבון באתר של OpenAI ולכן אנחנו חייבים לפתוח חשבון על מנת שנוכל לשחק עם הכלי ולראות את היכולות שלו.

לפני פתיחת החשבון חשוב לציין שכרגע הכלי בחינם אבל כבר עכשיו יש דיבור על כך שהכלי הזה הולך להיות בתשלום בקרוב ולכן צריך לוודא שאתם לא משלמים לפני פתיחת החשבון. בנוסף על מנת לפתוח חשבון יהיה צורך לאשר את החשבון עם מספר טלפון.

בשביל לפתוח את החשבון ולהתחיל להשתמש ב-ChatGPT יש להיכנס אל העמוד הבא:

https://chat.openai.com/auth/login

בעמוד הזה כל מה שצריך לעשות זה ללחוץ על הכפתור של Sign UP ולאחר מכן למלא את הפרטים, לאמת את החשבון באמצעות המייל ולבצע אימות גם באמצעות מספר טלפון.

הרשמה לאתר OpenGPT

איך לשאול את Chat GPT שאלות

החלק המעניין שאנחנו יכולים לראות ב-ChatGPT הוא העבודה שלא מדובר על שיחה דו צדדית כמו למשל עם גוגל שבה אני שואל שאלה או מקיש ביטוי לחיפוש ואני מקבל תשובה אחת או מיליוני תוצאות מאתרים. כאן מדובר על דו שיח.

אם אני רוצה לשאול שאלה, כל מה שאני צריך לעשות זה לשאול אותה. לצורך הדוגמא אני יכול לשאול מה זה תפוז.

בגלל שהממשק של הכלי בעברית לא מספק תוצאות איכותית כרגע אז נהיה חייבים לעשות את זה באנגלית ולא בעברית והשאלה ששאלתי היא What is orange.

איך לשאול שאלות ב-ChatGPT

החלק המעניין הוא שהשיחה שלנו לא נגמרה כאן ואני יכול להמשיך לשוחח עם הצ'אט בוט בהתבססות על השאלה הקודמת והתשובה שקיבלתי. לצורך הדוגמא אפשר לראות שהתשובה שקיבלתי מאוד ארוכה ואני רוצה לקצר אותה.

אם אני רוצה תשובה יותר קצרה אני יכול פשוט לבקש מ-ChatGPT לכתוב לי תשובה יותר קצרה וזה מה שאני אקבל.

קבלת תשובה יותר קצרה מ-ChatGPT

ואני לא חייב לסיים כאן את השיחה. אם אני רוצה אני יכול להמשיך ולשוחח עם הצ'אט בוט והוא יידע להמשיך ולספק לי נתונים.

לצורך הדוגמא אם בתשובה הראשונה למדתי שתפוז מכיל ויטמין C אני יכול לשאול את הכלי שאלות נוספות כמו איזה פירות נוספים מכילים בתוכם ויטמין C ואני אקבל את התשובה.

כתיבת מאמרים מ-0 לפי בקשה

כרגע אחד השימושים המועילים ביותר בטווח הקצר שהכלי הזה יודע לספק זה היכולות של כתיבת תוכן לאתרים או למטרות שיווק ופרסום ברמה ממש גבוהה (כרגע זה רק בשפה האנגלית).

לצורך הדוגמא אני יכול לבקש מהכלי לספק לי מאמר של 500 מילים שילמד אותי איך אפשר להכין קפה מצוין. בתוך פחות מדקה יהיה לי מאמר של 500 מילים ברמה ממש גבוהה שמסביר איך אפשר לעשות קפה מצוין.

כתיבת מאמר על איך ליצור קפה מצוין

וזה לא חייב להסתיים שם. אני יכול לבקש מהכלי לקצר את המאמר והוא יעשה את זה. אני יכול לבקש רעיונות לנושאים של מאמרים נוספים שקשורים לקפה או לכל נושא אחר והוא יספק את המידע שאני מחפש.

הפוטנציאל פה עצום כי עד היום הייתה לנו את האפשרות לקבל תוכן בינוני מינוס מכותבי תוכן בעלות נמוכה של כמה דולרים בודדים וכאן אנחנו יכולים לקבל את זה בחינם (כרגע בחינם ובעתיד אולי זה לא יהיה בחינם) בפחות מדקה.

אני יכול גם להגיד שבניגוד לכלי AI אחרים לכתיבת תוכן כאן מדובר על תוכן ברמה גבוהה ולעיתים ברמה גם יותר טובה מכותבי תוכן שיצא לי לעבור איתם בכמה עשרות דולרים למאמר.

כתיבת קוד (תכנות) באמצעות Chat GPT

זה לא רק שאנחנו יכולים לשאול שאלות ולבקש מהכלי שיכתוב עבורנו תוכן, אפשר לבקש מהצ'אט בוט אפילו שיכתוב עבורנו קוד של תכנות כל עוד מדובר על קוד שהוא יחסית פשוט ולא משהו מורכב יתר על המידה.

כתיבת לולאת PHP פשוטה

למי שיודע קצת תכנות ומכיר את שפת הקוד של PHP אז אתם כנראה מכירים את הנושא וביקשתי מהצ'אט בוט לכתוב לי קוד לולאה פשוט שסופר מ-1 ל-10. להפתעתי קיבלתי תשובה טובה ומדויקת שהייתי יכול להשתמש בה גם ללא ידע בתכנות.

כתיבת קוד PHP באמצעות ChatGPT

חשוב לציין שלא רק שקיבלתי את התשובה, קיבלתי גם הסבר שמלמד אותי מה כתוב בפונקציה ולקוד השונה שרץ, ככה שגם ללא ידע בקוד אני יכול להבין פחות או יותר מה קורה שם ואיך לבצע שינויים.

אני לא חושב שהכלי היום יודע ליצור קוד ממש מורכב אבל הוא בהחלט יודע ליצור פונקציות פשוטות.

כתיבת תוסף וורדפרס

כמו שאתם יודעים אני עוסק בתחום של בניית אתרים בוורדפרס הרבה שנים ויצא לי לפתח מעל 15 תוספים לוורדפרס שהיום במצטבר מותקנים ביותר מ-30 אלף אתרים שונים ברחבי הרשת.

התהליך למידה של איך לפתח תוסף בוורדפרס לקח הרבה זמן של ניסוי וטעיה עד שהגעתי לרמה שבה אני יודע לפתח תוספים לפי החוקים והכללים של וורדפרס.

ואז עלה לי הרעיון לבקש מהכלי לפתח עבורי תוסף לוורדפרס. בהתחלה ביקשת מהכלי לפתח עבורי תוסף לוורדפרס ובמקום לעשות את זה הוא נתן לי דגשים לאיך לעשות את זה באופן כללי ככה שזה לא עזר לי.

לאחר מכן ביקשתי ממנו שיפתח עבורי תוסף לוורדפרס שיודע להציג את הטקסט "text good" ולהפתעתי הפעם הוא הצליח לעשות את זה והוא סיפק לי קוד שאני יכול לעבוד איתו על מנת ליצור תוסף לוורדפרס.

כנראה שככל שנדייק את השאלה בצורה טובה יותר כך נוכל לקבל תשובה טובה יותר שתתאים לצרכים שלנו.

יצירת תוסף לוורדפרס עם ChatGPT

חשוב לציין שלא ניסיתי את הקוד בפועל אבל אני חייב לומר שמה שהכלי הזה יצר מאוד מעניין וזה נראה כאילו הוא יצר שורטקוד שיציג את הטקסט good ברגע שנדביק את הטקסט שהוא ציין בתוך העמוד על ידי מעקב של ההוראות.

אני ביקשתי להציג את הקוד good text ואם הקוד שקיבלתי בפועל עובד הוא יציג לי רק את המילה good. אבל מה שקרה כאן בהחלט מאוד מעניין וזה בסה"כ נראה כמו תוסף תקני ומאוד פשוט לוורדפרס.

לאחר מכן שאלתי את ChatGPT מה המקור שדרכו הוא הצליח לייצר את התוסף והוא ציין שאין מקור חיצוני אבל הוא הציג לי את הדוקומנטציה של וורדפרס ליצירת תוספים.

בקשה למקורות של ChatGPT

יצירת תוכן שיווקי לפרסום ממומן

כמו שאתם יודעים לא מזמן השקתי את בית הספר לוורדפרס ששם אני מוכר קורסים לבניית אתרים. עשיתי ניסוי קטן ורציתי לראות האם הכלי הזה יאפשר לי לקבל רעיונות ותוכן לקמפיין פרסומי שאני רוצה לעשות בפייסבוק עבור קורס בניית אתרים למתקדמים.

כל מה שהייתי צריך לעשות זה לבקש מ-ChatGPT ליצור לי מודעה לפייסבוק שמדברת על קורס ללימוד בניית אתרים למתקדמים.

בקשה מצ'אט GPT למקורות של התוכן

נראה כאילו בטעות שכחתי לציין שאני רוצה לשווק את הקורס בתור קורס לבניית אתרים בוורדפרס ולכן זה גרם למצב שבו הכלי סיפק לי תוכן שמדבר על בניית אתרים גם עם HTML, CSS ו-JavaScript/

בחרתי לנסות מחדש והייתי צריך לכוון אותו קצת יותר ובשאלה החדשה כתבתי שאני רוצה שהמודעה תדבר על קורס לבניית אתרים בוורדפרס ללא HTML ו-CSS וזה מה שקיבלתי.

תוכן למודעת פרסומת בפייסבוק

גישה ל-API ושימוש בטכנולוגיה עבור העסק שלי

כפי שניתן לראות אפשר לעשות עם הכלי הזה כמות מטורפת של דברים, הכלי הזה נמצא רק בחיתוליו וכבר אפשר לראות פוטנציאל מטורף עם מה שאפשר לעשות כאן.

מעצם זה שמדובר על כלי שמאפשר לכולם גישה ל-API שלו (מדובר על גישה בתשלום) זה אומר שכולנו יכולים לעשות שימוש בטכנולוגיה הזאת על מנת לשפר את העסק והאוטומציות שאנחנו עושים ואולי אפילו להחליף עובדים שכבר אין בהם צורך.

המחירים יכולים להשתנות אבל נכון להיום אפשר לראות את המחירים של הגישה ל-API של Open GPT בעמוד מתחת.

https://openai.com/api/pricing/

כרגע המחירון מחולק לפי המודולים (צ'אט בוטים) וככל שנבחר בצ'אט בוט יותר מתקדם שמתבסס על יותר נתונים וכוח עיבוד כך נצטרך לשלם יותר על כל פעם שנרצה להשתמש בכלי הזה.

לפחות מנקודת המבט הנוכחית המחירים הם יחסית זולים לעומת מה שאנחנו מקבלים. המחיר הנוכחי היא $0.02$ ל-1,000 tokens ובמחירים מציינים ש-1,000 tokens שווים ל-750 מילים.

זאת אומרת שאם כישורי המתמטיקה שלי מספיק טובים ואני בוחר את הצ'אט בוט הכי חזק של Davinci אני מקבל באזור של 37,500 מילים עבור השקעה של דולר בודד.

רק לצורך ההשוואה בדרך כלל העלות של מאמר בודד של 500 מילים אצל כותב תוכן בינוני תהיה בסדר גודל עלויות של $10-30 דולר וכאן אני מקבלים 37,500 מילים בעלות של דולר אחד.

שימושים מעשיים + אוטומציות

עד עכשיו שיחקנו ומכאן אנחנו מדברים על הדבר האמיתי.

בחודשים האחרונים הפסקתי לקבל לקוחות בזמן שאני מוכר ומקדם את הקורס שלי לבניית אתרים. חלק מאוד גדול מהזמן שלי מוקדש להפיכת כל פעולה בעסק לאוטומטית עם כמה שפחות התערבות של מגע אנושי (כולל המכירה של הקורס).

הכלי הזה פתח עבורנו הרבה מאוד אפשרויות של יצירת אוטומציות ושימושים מעשיים שכדאי להכיר ואולי אפילו אפשר להשתמש בהם כבר עכשיו בגרסה הראשונית של ChatGPT.

לצערי נכון לעכשיו זה אפשרי בעיקר בגרסה באנגלית אבל בואו ננסה לשחק עם הפוטנציאל של מה שאפשר לעשות.

יצירת תוכן לאתר – אם אנחנו מסתכלים על שוק כתיבת התוכן באנגלית אז זה נראה כאילו כבר היום הכלי הזה יודע לייצר תוכן ברמה גבוהה יותר מהתוכן הזול שאנחנו יכולים לקנות בכמה עשרות דולרים. למה לשלם כמה עשרות דולרים לתוכן שאני יכול לקבל כמה סנטים בודדים וברמה גבוהה יותר?

מה שכן חשוב לציין שבמקרה הזה כדאי להיזהר מיצירת תוכן משוכפל. אם כולם שואלים את אותה שאלה ומקבלים תשובה יחסית דומה זה עשוי לפגוע בקידום של האתר בגוגל.

אוטומציה לפרסום תוכן באתר – נכון להיום כשאני יוצר תוכן לאתר אני יודע לתזמן את התוכן חצי שנה קדימה והאתר ממשיך לפרסם תוכן ולהתקדם בגוגל. לאחרונה גם יצרתי אוטומציה שבכל פעם שמתפרסם מאמר חדש הוא מתפרסם באופן אוטומטי גם באתרי המדיה החברתית (פייסבוק, לינקדאין, טוויטר).

באמצעות הכלי הזה אפשר באופן פוטנציאלי ליצור מאמרים שונים בנושא מסוים ולשאוב את התוכן של המאמרים מתוך הכלי אל האתר וליצור באמצעותם עמודים באתרים השונים.

זה אומר שבאופן תיאורטי אני יכול לבקש מהכלי ליצור עבורי 10 מאמרים, לשאוב את המידע הזה ובאמצעות התוכן שאני מקבל ליצור עמודים באתרים שביחד עם האוטומציה שלי יודעים גם לפרסם את התוכן במדיה החברתית.

אז תיאורטית אני יכול בכמה דקות בודדות ליצור מצב שבו אני יוצר ומפרסם 10 מאמרים באתר שבאופן רגיל התהליך הזה היה לוקח יותר משבוע והיה עולה מעל 1,000 ש"ח.

חשוב לציין שמדובר על משהו שמורכב באופן יחסי אבל אני חושב שזה אפשרי לבצע את הפעולה הזאת כבר עכשיו באמצעות ה-API.

יצירת תוכן למודעות – כפי שיכלתם לראות הצלחתי יחסית בקלות ליצור תוכן לכמה מודעות לפייסבוק שהיו ברמה גבוהה. אני באמת יכולתי להשתמש בתוכן שקיבלתי על מנת לפרסם מודעה וזה מאפשר לי להשתמש בכלי הזה במקום לפנות למפרסם שיצור את התוכן עבור המודעות. כל מה שאני צריך לעשות זה להריץ רעיון, לבקש 10 תכנים עבור המודעה ולנסות להריץ אותם ולראות מה עובד.

צ'אט בוט באתר – כפי שיכלתם לראות מדובר על צ'אט בוט ברמה מאוד גבוהה שאפשר להשתמש בו כבר היום ולקבל תשובות ברמה יותר טובה מנציגי צ'אט אמיתיים.

כבר עכשיו יש תוכנות של צ'אט בוטים שיאפשרו לכם להתממשק בקלות ל-API של ChatGPT ולהציג את הכוח של התוכנה הזאת בתוך האתרים שלכם.

אני לא יודע אם זה קיים היום אבל אני מתאר לעצמי שאם זה לא קיים כרגע אז בעתיד תהיה לי את האפשרות להזין את הצ'אט בוט במידע ודוקומנטציה של העסק שלי באופן כזה שהוא יכול לספק תשובות לאנשים מתוך התוכן הקיים.

כמה דגשים אחרונים לסיום

למי שצפה במאמר/מדריך מההתחלה ועד הסוף אז אתם צריכים כבר להתחיל ולהבין את הפוטנציאל הטמון בכלי הזה. מדובר רק על השלב ההתחלתי ובקרוב תצא גרסה שתשדרג את הכלי באופן מאוד משמעותי.

יחד עם כל היתרונות המצוינים שיש לכלי חשוב להבין שבעת פרסום המאמר הוא רק נמצא בחיתוליו וכרגע יש די הרבה באגים, יש הרבה תשובות שהכלי מספק ונשמעות נכונות אבל בפועל מדובר בטעות וכרגע למרות שהכלי ממש טוב יש לו עוד הרבה מקום להשתפר.

לפחות כרגע כפי הנראה הטכנולוגיה הזאת כאן במטרה להישאר ונראה כאילו היא הולכת לעשות מהפכה בעולם הטכנולוגיה שאנחנו מכירים ואולי אפילו להעלים ענפי תעסוקה ומקצועות שאנחנו מכירים וכרגע קיימים.

מי שלא ילמד להסתגל לשינויים ולהבין איך הוא יכול לפתח את העסק תוך כדי שימוש בכוח המטורף שיש ל-ChatGPT להציע עשוי למצוא את עצמו ממש בקרוב ללא עבודה.

אני לא יודע אם הנתונים האלו מדויקים אבל הרבה מאמרים ברשת מציינים שכרגע המערכת של Chat GPT מסתמכת על 175 ביליון פרמטרים והגרסה החדשה (גרסה 4) תשתמש על 1 טריליון נתונים. זאת אומרת שבגרסה החדשה יהיה יותר מפי 5 פרמטרים לעומת הגרסה הישנה + נתונים חדשים ושיפורים מהמידע של המשתמשים שעשו שימוש באתר.

בשורה התחתונה השיפור יהיה ממש משמעותי וממש בקרוב.

תכנים נוספים וחשובים בנוגע ל-ChatGPT

אני ממליץ לצפות בסרטון הבא שמציג את Sam Altman המנכ"ל של OpenAI שמסביר קצת על הרעיונות של הבינה המלאכותית ועונה של שאלות המראיין ושאלות מהקהל.

מומלץ לצפות בסרטון הבא של שאלות ותשובות של מנכ"ל OpenAI

מומלץ לצפות בסרטון הבא של שאלות ותשובות של מנכ"ל OpenAI

גם בצד של גוגל צריך להבין מה תהיה התגובה ומה יהיו השינויים בעקבות הטכנולוגיה הזאת.

המצב הזה יכול ליצור סיטואציה שבה הרבה אתרי מידע הולכים להפסיק לקבל כניסות בגלל שגוגל יציגו את התשובה לפני תוצאות האתרים ככה שלא יהיה צורך להיכנס אליהם (משהו שהם עושים כבר היום).

בנוסף לגוגל כבר יש את הטכנולוגיה של AI וכנראה מדובר על מערכת אפילו יותר מפותח מהמערכת של Chat GPT. אני רוצה שתצפו בסרטון הבא כדי שתוכלו להבין מה הכוח של גוגל. שימו לב שהסרטון הזה שוחרר לפני 4 שנים.

סרטון המציג את הטכנולוגיה המתקדמת של גוגל בגזרת ה-AI

סרטון המציג את הטכנולוגיה המתקדמת של גוגל בגזרת ה-AI

סרטון נוסף של משה רדמן מנכ"ל Anyverse עם תוכן מאוד מעניין על ההתפתחות של הבינה המלאכותית וההתפתחות של OpenAI והכלים שונים של החברה כמו: Chat GPT ו-DALL·E.

סרטון המציג הסבר על הטכנולוגיה של ChatGPT

סרטון המציג הסבר על הטכנולוגיה של ChatGPT

פרק מעניין בפודקסאט של עידן וולר שמדבר על הנושא של ChatGPT בספוטיפי

פרק של How I Built This with Guy Raz עם מנכ"ל OpenAi

עוד לא צפיתם בהדרכה? זה בחינם!

 אני רוצה ללמד אתכם לבנות אתר אחד בחינם. מדובר על הדרכה של למעלה משעה וחצי שבה אני אלמד אותך מ-0 לבנות אתר כולל רכישת אחסון ודומיין. לקבלת ההדרכה למייל באופן מיידי יש להשאיר פרטים מתחת.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת:

יוחאי ירמיהו

יוחאי ירמיהו

בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר הנדסאי בתעשייה וניהול עם התמחות בשיווק.
מעצב גרפי ומפתח אתרים עם ניסיון מעשי של למעלה מעשור בכל מה שקשור לעולם הדיגיטלי. נינג'ה מומחה למערכת המופלאה לבניית אתרים שנקראת וורדפרס, וזהו בסך הכל :-).

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

תוספים לוורדפרס שפיתחנו ב-YYDevelopment

בעמוד זה תוכלו לצפות בכל התוספים לוורדפרס שפיתחנו ב-YYDevelopment. את כל התוספים שלנו לוורדפרס תוכלו להוריד בחינם ולהשתמש בהם בכל בפרויקטים שלכם.

אחסון אתרים מומלץ

מחפשים אחסון אתרים מומלץ, זול ואיכותי? במאמר הבא תוכלו לצפות במספר אחסונים מובילים מישראל ומחו"ל לצד המלצות אישיות, ביקורות ומחירים לכל אחסון.

קורס בניית אתרים בוורדפרס בחינם

רוצים ללמוד לבנות אתרים בחינם? מעולה יש לי פתרון שאתם תאהבו. יצרתי במיוחד עבורכם הדרכה מלאה של שעה וחצי שבמהלכה אלמד אתכם איך לבנות אתר מ-0 בוורדפרס.

איך לשפר את האתר - סדרת סרטוני הדרכה לשיפור האתר באופן מעשי

רוצים ללמוד איך לשפר את האתר שלכם? בסדרת סרטוני הדרכה הבאים אקח כל פעם אתר קיים ואלמד אתכם מה אפשר לעשות כדי לשפר אותו וכדי להפוך אותו ליותר טוב ויעיל.

הקורס השקוף - איך לקדם את העסק שלך בעצמך

בחצי שנה האחרונה עבדתי מאוד קשה כדי ליצור את הקורס האינטרנטי הכי מקיף בארץ ללימוד בניית אתרים. בקורס השקוף אני מצרף אתכם לתהליך של איך אני מקדם אותו.

העלאת אתר לאינטרנט/לאוויר

העלאת אתר לאינטרנט היא לא פעולה מסובכת. במדריך זה המיועד למתחילים נלמד אתכם כיצד לרכוש דומיין ושרת אחסון ומה עליכם לעשות על מנת להעלות את האתר שלכם לאוויר.

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם בתגובות מתחת ולסייע במידת הצורך.

כלי נגישות