דוגמאות לעבודות דפוס

כאשר אתם בוחרים מעצב לביצוע עבודות לדפוס חשוב שתבחרו מעצב בעל ידע וניסיון בתחום. נשמח לעמוד לשירותכם במגוון רחב של שירותי עבודות לדפוס. אם אתם מחפשים עיצוב לכרטיסי ביקור, פליירים, פוסטרים נשמח לעזור לכם בביצוע המשימה ותוך כדי נתאים את העיצוב לדרישות בית הדפוס שאיתו אתם עובדים. ניתן לראות מתחת דוגמאות לעבודות דפוס שעשינו בעבר. במידה ואתם מעוניינים בשירותינו ניתן לבקר בעמוד יצירת קשר.

הדרך הנכונה לשווק את עצמכם בפגישה עם לקוח או לקוח פוטנציאלי היא באמצעות כרטיס ביקור. כרטיסי הביקור מגיעים בצבעים, צורות וגדלים שונים וזאת כאשר הגודל הסטנדרטי הוא 5×9 סנטימטר. ניתן לצפות מתחת בדוגמאות לכרטיסי ביקור שעשינו ללקוחותינו בעבר. אם אתם מעוניינים בכרטיס ביקור מקצועי לחצו על עיצוב כרטיסי ביקור לצפייה בפרטים.

כרטיס ביקור לדוגמא לחברת בניית אתרים
דוגמא לכרטיס ביקור למעצב גרפי
כרטיסי ביקור לדוגמא לטיפולי הרגעה
כרטיס ביקור לדוגמא לעסק קמעונאות

ניתן לראות מתחת דוגמאות לפליירים שעשינו בעבר. פלייר משמש אמצעי יעיל וזול לשיווק העסק ולהגדלת ההכנסה. באמצעות פלייר תוכלו לשווק את העסק על ידי חלוקת פיזית של הפליירים לאנשים ברחוב או על ידי חלוקת הפליירים לתיבות דואר של לקוחות פוטנציאליים. במידה ואתם מחפשים עיצוב פלייר מקצועי עבור העסק שלכם צרו קשר ונשמח לעזור.

פלייר לדוגמא עבור אירוע שירה ונגינה
פלייר לדוגמא עבור טיול שייט בים
פלייר לדוגמא עבור קופון לתוכנית שותפים

על מנת להפוך את העסק שלכם למקצועי יותר רצוי לעשות שימוש במעטפות ממותגות עם פרטי העסק והלוגו שלו. משלוח מכתבים וחשבוניות נראה הרבה יותר מכובד כאשר המסמכים מגיעים במעטפה עם פרטי העסק. מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות למעטפות שעשינו ואם אתם מעוניינים במעטפה ממותגת לעסק שלכם בקרו בעמוד עיצוב מעטפות לצפייה בפרטים.

דוגמא למעטפה עבור אלונה For You
מעטפה לדוגמא לעורך דין
מעטפה לדוגמא עבור וואי וואי דיוולופמנט
דוגמא למעטפה למשרד עורכי דין

נייר מכתבים מעוצב יאפשר לכם למתג את העסק בצורה טובה יותר. שליחת מכתב רשמי עם ניירת משרדית ממותגת המכילה את לוגו העסק ופרטיו תגרום ללקוח להבין שהוא מתנהל מול עסק רציני שחושב על כל הפרטים הקטנים. ניתן לראות מתחת דוגמאות לנייר מכתבים שעיצבנו בעבר. אם אתם מעוניינים בשירותי עיצוב נייר מכתבים נשמח לעמוד לשירותכם.

דוגמא לניירת מכתבים לקוסמטיקאית
נייר מכתבים לדוגמא עבור retail
דף לוגו לדוגמא למשרד עורכי דין
דוגמא לנייר מכתבים עבור וואי וואי דיוולופמנט
נייר מכתבים לדוגמא לחברת הסעות
דף לוגו לדוגמא לקוסמטיקאית

כרטיסי מועדון וכרטיסי חבר יעזרו לכם לקדם מכירות בקרב הלקוחות באמצעות הטבות ומבצעים. ניתן לראות מתחת דוגמאות לכרטיסי מועדון שעשינו בעבר. אם אתם מעוניינים בשירותי עיצוב כרטיס מועדון צרו אתנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

דוגמא לכרטיס מועדון של אור סאן
דוגמא לכרטיס מועדון של מכון שיזוף