דוגמאות לעיצובי המדיה החברתית

אתרי המדיה החברתית נכנסו לחיינו בסערה גדולה ונראה כאילו הם כאן בכדי להישאר. בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים וחברות בוחרים לקדם את עצמם באמצעות אתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר ואתרים נוספים. באופן פשוט קידום באתרי המדיה החברתית עובד. אתרי המדיה החברתית מאפשרים לכם למצוא לקוחות חדשים ולהישאר מחוברים ללקוחות קיימים וזאת על ידי עדכונים של חדשות ומבצעים. וואי וואי דיוולופמנט עוסקת כבר שנים רבות ביצירת באנרים לאתרי המדיה החברתית כגון: פייסבוק, טוויטר, יוטיוב וכו'….

יש לנו ניסיון רב בעיצוב באנרים למדיה החברתית ויש לנו ניסיון בעיצוב לכל ענפי העיסוק והתחומים השונים. ניתן לראות מתחת מעט מעבודות שעשינו עבור לקוחותינו בעבר. במידה ואתם מעוניינים לקדם את עצמכם באתרי המדיה החברתית צרו קשר ונשמח לעזור לכם.

ניתן לראות מתחת דוגמאות למודעות פייסבוק שעשינו בעבר. מודעת פייסבוק היא כלי שיווקי מצוין המאפשר לקדם את האתר, את העסק, או את עמוד הפייסבוק. היכולת של פייסבוק להציג את המודעה עבור קהל היעד המצומצם שאותו אתם מחפשים הפכה את פייסבוק לכלי מצוין המאפשר לקדם את העסק בצורה הטובה ביותר. מודעת פייסבוק איכותית ומקצועית תאפשר לקדם את העסק בצורה מוצלחת ותניב תוצאות טובות יותר. למידע נוסף על בקרו בעמוד עיצוב מודעה לפייסבוק.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות נושא שעשינו לעמודי פייסבוק של לקוחותינו. נכון להיום פייסבוק הוא אתר המדיה החברתית הפופולרי ביותר ועל מנת לקדם את עמוד הפייסבוק שלכם בצורה הטובה ביותר תזדקקו לעיצוב תמונת נושא מקצועית. למידע נוסף בקרו בעמוד עיצוב באנר לפייסבוק.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות כותרת שעשינו לעמודי טוויטר. טוויטר מאז ומתמיד היה אתר מדיה חברתית מאוד פופולרי. הדרך הנכונה להפוך את עמוד הטוויטר שלכם למוצלח היא באמצעות יצירת תמונת כותרת מדהימה בעל עיצוב מקצועי. בקרו בעמוד עיצוב באנר לטוויטר על מנת לשמוע מידע נוסף על מה שיש לנו להציע.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לבאנרים שעשינו עבור גוגל+. במידה ואתם מקדמים את אתרכם באתרי המדיה החברתית עליכם גם לקדם אותו בגוגל+. מאחר וגוגל+ שייך לגוגל הוא מקבל תעדוף על ידי מנוע החיפוש ולכן עמוד גוגל+ ועיצוב באנר מקצועי לעמוד יהיו הכרחיים לקידום אתרכם. למידע נוסף על שירות זה בקרו בעמוד עיצוב באנר לגוגל+.

באנר גוגל פלוס לדוגמא לביטח לרכב
דוגמא של באנר לגוגל פלוס של CheapOutletDeals

ניתן לראות מתחת דוגמאות באנרים לערוצי יוטיוב. יוטיוב שנקנתה על ידי גוגל הפכה לאמצעי חשוב בקידום האתר ובבניית קישורים לאתר. על מנת לקדם את ערוץ היוטיוב שלכם בצורה נכונה יש להתחיל מעיצוב באנר מקצועי. בקרו בעמוד עיצוב באנר ליוטיוב על מנת לשמוע מידע נוסף.

באנר ערוץ ליוטיוב לחברת פתרונות למייל
באנר ליוטיוב לערוץ למחשב פורטנייט

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצוב רקעים לסרטוני יוטיוב. הדוגמאות המופיעות מתחת הם דוגמאות לתמונות לסרטונים ודוגמאות תמונות רקע לשירים וקליפים ביוטיוב. בקרו בעמוד של עיצוב תמונת רקע ליוטיוב על מנת לצפות בפרטים נוספים.

עיצוב רקע לשיר של זמר ביוטיוב
דוגמא ל-thumbnail לסרטון יוטיוב ללימוד Ebay

מתחת תוכלו לראות דוגמאות של באנרים ללינקדאין. לינקדאין הוא אתר המדיה החברתית המוביל בעולם לבעלי עסקים, חברות ומחפשי עבודה. על מנת לקדם את הפרופיל שלכם או את העמוד העסקי של החברה מומלץ להשתמש בבאנר מותאם שיעזור להפוך את הפרופיל האישי או העסקי למקצועי יותר. בקרו בעמוד עיצוב באנר ללינקדאין על מנת לצפות במידע נוסף על מה שיש לנו להציע.

דוגמא לבאנר לינקדאין לאתר פתרונות למייל
דוגמא לבאנר לינקדאין לחברת ביטוח חיים

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות פרופיל לאתרי המדיה החברתית שעיצבנו ללקוחותינו. תמונת פרופיל מעוצבת לעמוד עסקי של אתרי המדיה החברתית יתרום לשיפור המראה הכללי של העמוד. בקרו בעמוד עיצוב תמונת פרופיל על מנת לשמוע מידע נוסף.

ניתן לראות מתחת דוגמאות לחבילות המדיה החברתית שאנו מציעים. חבילת המדיה החברתית היא חבילה המשמשת לקידום העסק באתרי המדיה החברתית. החבילה כוללת בתוכה עיצוב באנר לפייסבוק + עיצוב באנר לטוויטר + עיצוב באנר ללינקדאין + עיצוב תמונת פרופיל. בקרו בעמוד עיצוב חבילת מדיה חברתית על מנת לצפות במידע נוסף.