דוגמאות לעיצוב מוצרים דיגיטליים

ענף המכירה של מוצרים דיגיטליים הולך ומתפתח בארץ ובעולם כולו. אנחנו כאן בשביל ליצור מענה איכותי ומקצועי לצורך של עיצוב מוצרים דיגיטליים. תוכלו לבחור ממגוון רחב של מוצרים דיגיטליים שאנחנו מציעים כגון: ספר דיגיטלי, תוכנה דיגיטלית, דיסק דיגיטלי, די.וי.די דיגיטלי, כרטיס ביקור בתלת מימד ואפילו חבילה המשלבת מספר מוצרים דיגיטליים בתמונה אחת. ניתן לראות מתחת דוגמאות למוצרים דיגיטליים שעשינו בעבר. במידה ואתם מחפשים עיצוב למוצר דיגיטלי צרו קשר נשמח לעמוד לשירותכם.

ספר דיגיטלי בפורמט PDF הפך לפופולרי בשנים האחרונות. קוראי ספרים דיגיטליים כמו קינדל של אמזון גרמו לסופרים רבים להתחיל למכור את הספר שלהם דרך האינטרנט. אנחנו מציעים שירותי עיצוב עבור ספר דיגיטלי בתלת מימד. צפו בדוגמאות לספרים דיגיטליים שעשינו עבור לקוחותינו בעבר ובקרו בעמוד עיצוב ספר דיגיטלי לקבלת מידע נוסף.

דוגמא לספר דיגיטלי בנושא מוטיבציה
דוגמא לספר דיגיטלי עץ הכסף
דוגמא של ספר דיגיטלי לדיאטה וכושר
ebook לדוגמא לספר וורדפרס למתחילים
דוגמא לספר דיגיטלי לגיימרים
דוגמא ל-Ebook לכאבי גב

עיצוב תוכנה דיגיטלית תעזור לקדם את המוצר שפיתחתם ותעזור גם להגדיל את המכירות ולמתג את התוכנה בצורה יעילה ומקצועית יותר. ניתן לצפות מתחת בדוגמאות לתוכנות דיגיטליות שעשינו בעבר עבור לקוחותינו.

עיצוב Ebook לקורס בנוגע לכסף
עיצוב Ebook לקורס פייסבוק ממומן
תוכנה לדוגמא לטיפים למשחק פוטבול

דיסק דיגיטלי המעוצב בצורה מקצועית יאפשר לכם לקדם אלבום שירים או כל מוצר אחר שעיקרו הוא אודיו. צפו מתחת בדוגמאות לעיצובי דיסקים דיגיטליים שעשינו עבור לקוחותינו בעבר. למידע נוסף על השירות שאנו מציעים כנסו לעמוד עיצוב דיסק דיגיטלי.

דיסק לדוגמא דיגיטלי עבור וורדפרס למתחילים
דיסק לדוגמא להורדה במשקל
דיסק לדוגמא לקידום ב-BING

די.וי.די דיגיטלי מאפשר לקדם מוצר המאופיין בסרטוני וידאו. למשל בעזרת עיצוב די.וי.די דיגיטלי תוכלו לקדם חבילת סרטוני הדרכה ולימוד. צפו בדוגמאות לדי.וי.די דיגיטלי שעשינו עבור לקוחותינו בעבר ובקרו בעמוד עיצוב די.וי.די דיגיטלי לקבלת מידע נוסף.

דוגמא לדי.וי.די דיגיטלי לקידום בבינג
די.וי.די לדוגמא עבור סרטוני לימוד לוורדפרס
DVD לדוגמא להורדה במשקל

עיצוב כרטיס ביקור ב-3D היא דרך מיוחדת לפרסם את עצמכם בעולם האינטרנטי. ניתן לראות דוגמאות לכרטיסי ביקור בתלת מימד שעשינו עבור לקוחותינו. על מנת לקבל מידע נוסף על השירות בקרו בעמוד עיצוב של כרטיס ביקור בתלת מימד.

כרטיס תלת מימד לדוגמא עבור יוחאי
דוגמא לכרטיס ביקור 3D לוורדפרס למתחילים

חבילת מוצרים דיגיטליים היא הדרך הטובה ביותר לשווק מוצר הנמכר בכמה פלטפורמות שונות. בחבילה זו נשלב כמה מוצרים שונים כמו ספר, תוכנה ודיסק בתוך תמונה אחת. צפו מתחת בדוגמאות לעבודות שעשינו בעבר ובקרו בעמוד עיצוב חבילת מוצרים דיגיטליים על מנת לקבל פרטים נוספים.

דוגמא לחבילת מוצרים דיגיטליים עבור וורדפרס
חבילת מוצרים דיגיטלית לדוגמא ללימוד בלוז
חבילת מוצרים דיגיטלית לנגינה בגיטרה