דוגמאות לעיצובי המדיה החברתית

אתרי המדיה החברתית נכנסו לחיינו בסערה גדולה ונראה כאילו הם כאן בכדי להישאר. בשנים האחרונות יותר ויותר עסקים וחברות בוחרים לקדם את עצמם באמצעות אתרי מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר ואתרים נוספים. באופן פשוט קידום באתרי המדיה החברתית עובד. אתרי המדיה החברתית מאפשרים לכם למצוא לקוחות חדשים ולהישאר מחוברים ללקוחות קיימים וזאת על ידי עדכונים של חדשות ומבצעים. וואי וואי דיוולופמנט עוסקת כבר הרבה שנים ביצירת באנרים לאתרי המדיה החברתית כגון: פייסבוק, טוויטר, גוגל+, יוטיוב וכו’…. יש לנו ניסיון רב בעיצוב באנרים למדיה החברתית ויש לנו ניסיון בעיצוב לכל ענפי העיסוק והתחומים השונים. ניתן לראות מתחת מעט מעבודות שעשינו עבור לקוחותינו בעבר. במידה ואתם מעוניינים לקדם את עצמכם באתרי המדיה החברתית נשמח לעזור לכם. ניתן לראות מידע נוסף על השירותים שיש לנו להציע בעמוד עיצוב באנרים למדיה החברתית או לחילופין ליצור קשר בעמוד יצירת קשר.

דוגמאות למודעות פייסבוק

ניתן לראות מתחת דוגמאות למודעות פייסבוק שעשינו בעבר. מודעת פייסבוק היא כלי שיווקי מצוין המאפשר לקדם את האתר, את העסק, או את עמוד הפייסבוק. היכולת של פייסבוק להציג את המודעה עבור קהל היעד המצומצם שאותו אתם מחפשים הפכה את פייסבוק לכלי מצוין המאפשר לקדם את העסק בצורה הטובה ביותר. מודעת פייסבוק איכותית ומקצועית תאפשר לקדם את העסק בצורה מוצלחת ותניב תוצאות טובות יותר. למידע נוסף על השירותים שאנו מציעים למודעות פייסבוק בקרו בעמוד עיצוב מודעה לפייסבוק.

מודעה פרסומית בפייסבוק עבור קמפיין פרסום לוגו
מודעת פייסבוק לדוגמא עבור תוכנת פוטבול

דוגמאות לתמונות קאבר לפייסבוק

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות נושא שעשינו לעמודי פייסבוק של לקוחותינו. נכון להיום פייסבוק הוא אתר המדיה החברתית הפופולרי ביותר ועל מנת לקדם את עמוד הפייסבוק שלכם בצורה הטובה ביותר תזדקקו לעיצוב תמונת נושא מקצועית. למידע נוסף בקרו בעמוד עיצוב באנר לפייסבוק.

עיצוב לדוגמא לעמוד פייסבוק של אתר המתחמה בטיפים למשחקי פוטבול
דוגמא של עיצוב באנר לפייסבוק עבור man401

דוגמאות באנרים לטוויטר

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות כותרת שעשינו לעמודי טוויטר. טוויטר מאז ומתמיד היה אתר מדיה חברתית מאוד פופולרי. הדרך הנכונה להפוך את עמוד הטוויטר שלכם למוצלח היא באמצעות יצירת תמונת כותרת מדהימה בעל עיצוב מקצועי. בקרו בעמוד עיצוב באנר לטוויטר על מנת לשמוע מידע נוסף על מה שיש לנו להציע.

דוגמא של עיצוב באנר לטוויטר של חברת YYDevelopment
דוגמא של עיצוב באנר לטוויטר של SeoHip

דוגמאות באנרים לגוגל+

ניתן לראות מתחת דוגמאות לבאנרים שעשינו עבור גוגל+. במידה ואתם מקדמים את אתרכם באתרי המדיה החברתית עליכם גם לקדם אותו בגוגל+. מאחר וגוגל+ שייך למנוע החיפוש של גוגל הוא מקבל תעדוף על ידי מנוע החיפוש ולכן עמוד גוגל+ ועיצוב באנר מקצועי לעמוד יהיו הכרחיים לקידום אתרכם. למידע נוסף על שירות זה בקרו בעמוד עיצוב באנר לגוגל+.

דוגמא של עיצוב באנר לגוגל+ של חברת YYDevelopment
דוגמא של עיצוב באנר לגוגל+ של CheapOutletDeals

דוגמאות באנרים ליוטיוב

ניתן לראות מתחת דוגמאות באנרים לערוצי יוטיוב. יוטיוב שנקנתה על ידי גוגל הפכה לאמצעי חשוב בקידום האתר ובבניית קישורים לאתר. על מנת לקדם את ערוץ היוטיוב שלכם בצורה נכונה יש להתחיל מעיצוב באנר מקצועי. בקרו בעמוד עיצוב באנר ליוטיוב על מנת לשמוע מידע נוסף.

דוגמא לעיצוב באנר לערוץ יוטיוב של YYDevelopment
עיצוב באנר לדוגמא לערוץ יוטיוב המתמחה בטיפים למשחקי פוטבול

דוגמאות לעיצוב תמונות פרופיל לאתרי המדיה החברתית

ניתן לראות מתחת דוגמאות לתמונות פרופיל לאתרי המדיה החברתית שעיצבנו ללקוחותינו. תמונת פרופיל מעוצבת לעמוד עסקי של אתרי המדיה החברתית יתרום לשיפור המראה הכללי של העמוד. בקרו בעמוד עיצוב תמונת פרופיל על מנת לשמוע מידע נוסף.

וורדפרס למתחילים תמונת פרופיל לדוגמא לפייסבוק
עיצוב תמונת פרופיל לאתרי המדיה החברתית של YYDevelopment
דוגמא נוספת לעיצוב תמונת פרופיל לחברת YYDevelopment
עיצוב תמונת פרופיל לדוגמא לאתר המתמחה בטיפים למשחקי פוטבול
דוגמא לעיצוב תמונת פרופיל לאתרי המדיה החברתית של חברת SeoHip

דוגמאות לעיצוב חבילות מדיה חברתית

ניתן לראות מתחת דוגמאות לחבילות המדיה החברתית שאנו מציעים. חבילת המדיה החברתית היא חבילה המשמשת לקידום העסק באתרי המדיה החברתית. החבילה כוללת בתוכה עיצוב באנר לפייסבוק, עיצוב באנר לטוויטר, עיצוב באנר לגוגל+ ועיצוב תמונת פרופיל. בקרו בעמוד עיצוב חבילת מדיה חברתית על מנת לשמוע מידע נוסף על החבילה.

דוגמא לעיצוב חבילת מדיה חברתית עבור חברת YYDevelopment