דוגמאות לאתרי אינטרנט

כיום אתר אינטרנט הוא כלי הכרחי לקידום העסק בעלות נמוכה. כאשר יש כל כך הרבה אתרי אינטרנט ברשת הדרך הטובה ביותר לקבלת תוצאות היא באמצעות אתר מקצועי ואיכותי שמשאיר את המתחרים מאחור. יש לנו שנים רבות של ניסיון בבניית אתרים לתחומי עיסוק ומסחר רבים וניסיון רב בעבודה עם מרבית הטכנולוגיות החדשניות. ניתן לראות בדף זה דוגמאות לאתרי אינטרנט שפיתחנו עבור לקוחותינו. במידה ואהבתם את מה שראיתם צרו קשר או בקרו בעמוד בניית אתרים ונשמח לעזור לכם.

לניווט מהיר לחצו על הדוגמאות בהם אתם מעוניינים לצפות

דוגמאות לאתרי וורדפרס

אתר שנבנה על מערכת ניהול של וורדפרס הוא האפשרות הטובה ביותר עבורכם. וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הטובה והפופולרית בעולם. בעזרת וורדפרס תוכלו בקלות לעדכן את אתרכם ולהוסיף תוכן ועמודים חדשים וזאת ללא שום ידע בבניית אתרים. מתחת תוכלו לצפות בדוגמאות לאתרי וורדפרס שבנינו ללקוחותינו בעבר. צרו קשר למידע נוסף על השירותים שאנחנו מציעים עבור בניית אתר וורדפרס.

אתר וורדפרס לדוגמא לחברה לעיצוב פנים
דוגמא לאתר וורדפרס לקלכלית
אתר וורדפרס לדוגמא ל-Solar Melon

דוגמאות לאתרי HTML

אתר שבנוי באמצעות HTML הוא אפשרות נוספת לבעלי עסקים בעלי תקציב נמוך. ביצוע שינויים ב-HTML דורש ידע טכני ולכן לא מומלץ לבחור באפשרות זו במידה ואתם מתכננים לבצע שינויים רבים באתר. ניתן לבנות אתרים מדהימים באמצעות HTML ולמרות החסרון של העריכה HTML מהווה אפשרות טובה לבניית אתר לעסק. מתחת תוכלו לראות דוגמאות לאתרים שבנינו ב-HTML. ניתן גם לבקר בעמוד של בניית אתר ב-HTML על מנת לצפות במידע נוסף על השירות שאנחנו מציעים.

דוגמא לאתר HTML לעיצובי באנרים
דוגמא לאתר ב-HTML לחברת נדלן
אתר HTML לדוגמא לחברת עיצוב פנים