תיק עבודות

וואי וואי דיוולופמנט מספקת מגוון רחב של שירותי בניית אתרים ושירותי עיצוב גרפי. במשך השנים הצלחנו לבנות תיק עבודות מרשים עם מגוון רחב מאוד של שירותים שונים שאנו מציעים. בעמוד זה תוכלו לראות ולהתרשם מכמות מזערית מכלל העבודות שעשינו בעבר. ניתן לראות מתחת דוגמאות לאתרי אינטרנט שבנינו, דוגמאות לדפי נחיתה, דוגמאות לעיצוב לוגואים, דוגמאות לעיצוב באנרים, דוגמאות לעיצובים עבור המדיה החברתית, דוגמאות לעיצוב עבודות לדפוס, דוגמאות לעיצוב מוצרים דיגיטליים ודוגמאות לשירותים נוספים כמו עיצוב סמל אתר ובניית ניוזלטר. אם אהבתם את מה שראיתם ואתם מעוניינים בשירותינו צרו קשר ונשמח לעמוד לשרותיכם.

דוגמאות לאתרי אינטרנט

ניתן לראות מתחת דוגמאות לאתרי אינטרנט שפיתחנו עבור לקוחותינו בעבר. בין הדוגמאות יש אתרי אינטרנט הבנויים ב-HTML ואתרי אינטרנט בעלי מערכת ניהול תוכן של וורדפרס.  האתרים שבנינו הם אתרים רספונסיביים המשנים את התצוגה לפי הרזולוציה של המסך ולכן כל האתרים המוצגים מותאמים לסמארטפונים ולטאבלטים. בקרו בעמוד שירותי בניית אתרים למידע נוסף בנוגע לשירותי בניית אתרים שאנו מציעים.

אתר וורדפרס לדוגמא לחברה לעיצוב פנים
דוגמא לאתר וורדפרס לקלכלית
אתר וורדפרס לדוגמא ל-Solar Melon
אתר וורדפרס לדוגמא לחלקי חילוף לרכב
אתר וורדפרס לדוגמא לוואי וואי דיוולופמנט
אתר וורדפרס לדוגמא לחברת נדלן

דוגמאות לחבילת מיתוג לעסק

ניתן לראות מתחת דוגמאות לחבילות מיתוג שעשינו לעסקים חדשים. חבילת המיתוג שאנחנו מציעים לעסקים חדשים היא חבילה משתלמת מאוד עבור עסקים חדשים המעוניינים להתחיל את העסק עם המיתוג הנכון. החבילה שלנו כוללת עיצוב לוגו לעסק, עיצוב כרטיס ביקור, עיצוב באנר לפייסבוק, עיצוב נייר מכתבים, עיצוב מעטפה ועיצוב חתימה למייל. למידע נוסף על חבילת המיתוג שלנו בקרו בעמוד חבילת מיתוג לעסקים חדשים.

מיתוג לדוגמא לוואי וואי דיוולופמנט
דוגמא לחבילת מיתוג לאלונה For You

דוגמאות לדפי נחיתה

ניתן לראות מתחת דוגמאות לדפי נחיתה שבנינו עבור לקוחותינו בעבר. גם בשירות זה אנו מציעים לבנות את דף הנחיתה ב-HTML או לבנות אותו על מערכת ניהול של וורדפרס. דפי הנחיתה יהיו רספונסיביים וישנו את התצוגה שלהם לפי הרזולוציה של המסך ולכן כל דפי הנחיתה יהיו מותאמים לסמארטפונים ולטאבלטים. למידע נוסף בקרו בעמוד שירותי בניית דפי נחיתה.

דוגמא לדף נחיתה עבור קלכלית
דוגמא לדף נחיתה לעיצוב לוגואים
עמוד נחיתה לדוגמא עבור חברה לצמיגי רכב
דוגמא לדף נחיתה לפתרון הרזיה
דף נחיתה לדוגמא עבור קמפיין עיצוב גרפי
עמוד נחיתה לדוגמא לעיצוב תמונת נושא לפייסבוק

דוגמאות ללוגואים

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצוב לוגואים שעשינו עבור לקוחותינו. לוגו מוצלח הוא כזה המעביר את המסר בפשטות. כל העיצובים מתחת עוצבו בפורמט וקטורי על מנת לאפשר ללקוחותינו להשתמש בעיצוב לכל מטרותיהם לרבות עבדות לדפוס. צפו בעמוד שירותי עיצוב לוגו למידע נוסף.

לוגו לדוגמא לאלברט יועץ גז
דוגמא ללוגו עבור YYDevelopment
לוגו לדוגמא לאתר Amazed&Confused
לוגו לאתר Start A Job Today
לוגו לדוגמא עבור חברה המציעה חלקי חילוף לרכבים
דוגמא ללוגו עבור חנות מוצרים למתחתנים

דוגמאות לעיצובי המדיה החברתית

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצובים שעשינו עבור אתרי המדיה החברתית. אתרים כמו: פייסבוק, טוויטר, גוגל+ ויוטיוב הם רק חלק קטן מאתרי המדיה החברתית שאנו עובדים איתם. למידע נוסף על השירותים שאנו מציעים לאתרי המדיה החברתית בקרו בעמוד שירותי עיצוב למדיה החברתית.

דוגמא לתמונות קאבר לפייסבוק עבור man401
דוגמא לתמונת נושא לפייסבוק של חברת YYDevelopment
דוגמא לתמונת קאבר עבור אתר לפוטובול

דוגמאות למוצרים דיגיטליים

ניתן לראות מתחת דוגמאות לעיצובים של מוצרים דיגיטליים. בין שירותי העיצוב למוצרים דיגיטליים שאנו מציעים ניתן למצוא עיצובים של ספר דיגיטלי, תוכנה דיגיטלית, דיסק דיגיטלי, די.וי.די דיגיטלי וכרטיס ביקור בתלת מימד. בקרו בעמוד שירותי עיצוב מוצרים דיגיטליים למידע נוסף.

דוגמא לספר דיגיטלי עץ הכסף
דוגמא של ספר דיגיטלי לדיאטה וכושר
ebook לדוגמא לספר וורדפרס למתחילים
דיסק לדוגמא דיגיטלי עבור וורדפרס למתחילים
דיסק לדוגמא להורדה במשקל
דיסק לדוגמא לקידום ב-BING

דוגמאות לשירותים נוספים

ניתן לראות מתחת דוגמאות לשירותים אחרים שאנו מציעים כמו: עיצוב ניוזלטר וסמל לאתר (Favicon). בקרו בעמוד שירותים נוספים על מנת לראות מידע נוסף על שירותים אלו. במידה ולא מצאתם דוגמאות לשירותים הנדרשים באף אחת מהקטגוריות הנ”ל צרו קשר ונשמח לנסות לסייע לכם.

דוגמא לחתימה למייל עבור רואת חשבון
דוגמא לחתימה למייל עבור יוחאי
חתימה למייל לדוגמא לקוסמטיקאית
חתימה למייל לדוגמא עבור רחל
דוגמא של חתימה למייל עבור Kami
דוגמא לחתימה דיגיטלית למייל של YYYDevelopment