עיצוב ניוזלטר

כאשר אתם בוחרים לעבוד עם רשימות תפוצה ולשווק את עצמכם באמצעות שליחת אימיילים ללקוחות חשוב שתעשו זאת באמצעות ניוזלטר המעוצב בצורה מקצועית. כולנו מכירים את המיילים המשעממים שנשלחים בפורמט טקסט ולא מצליחים לעניין את הקורא, בעזרת השירותים שאנו מציעים עבור עיצוב ניוזלטר תוכלו לפתור את הבעיה. אנחנו נעצב עבורכם את הניוזלטר ונהפוך אותו למושך יותר ומעניין. נוכל להוסיף עבורכם תמונות, נוכל לעצב את התוכן בצורה שונה, נוכל להוסיף צבעים ובגדול פשוט להעביר את המסר בצורה הרבה יותר אטרקטיבית ומעניינת. שירות זה כולל עיצוב ניוזלטר ובנייתו באמצעות HTML.

הערה: על מנת שתוכלו להשתמש בעיצוב הניוזלטר שנספק לכם תצטרכו ספק אימיילים המאפשר שליחת ניוזלטרים בפורמט HTML. בנוסף לכך תצטרכו גם שרת אחסון שאליו תעלו את קבצי הניוזלטר.

עיצוב ניוזלטר מקצועי

פירוט חבילת עיצוב ניוזלטר

  • עלות: 1,000 ש”ח (לא כולל מע”מ)
  • עלות + מע”מ: 1,170 ש”ח
  • זמן אספקה: 1-10 ימי עסקים
  • קבצי הניוזלטר שתקבלו: PSD של הניוזלטר + קבצי הניוזלטר ב-HTML

מעוניינים בעיצוב ובנייה של ניוזלטר? לחצו על הכפתור מתחת על מנת לבצע הזמנה:

דוגמאות לעיצוב ניוזלטרים

פירוט שלבי התהליך של עיצוב ניוזלטר

על מנת לאפשר לכם הבנה טובה יותר של תהליך עיצוב ניוזלטר נפרט עבורכם את הצורה שבה התהליך יתנהל.

שלב א’ – אפיון דרישות – בכדי שנבין בצורה טובה יותר את הצרכים והדרישות שלכם נצטרך שתספקו לנו את המידע הבא:

  1. מה התוכן שתרצו לראות בניוזלטר?
  2. במידה ואתם רוצים שיופיע הלוגו שלכם בניוזלטר אנא ספקו תמונה שלו ברזולוציה גבוהה
  3. קישור לאתר האינטרנט שלכם (במידה ויש אתר)
  4. דוגמאות לניוזלטרים שאהבתם (אופציונלי)
  5. מיהו קהל היעד העיקרי שאליו פונה הניוזלטר? (אופציונלי)
  6. מהם הצבעים המרכזיים שתרצו לראות בניוזלטר? (אופציונלי)

שלב ב’ – עיצוב ובניית הניוזלטר – לאחר קבלת המידע הנדרש נתחיל במלאכת עיצוב הניוזלטר. תחילה נעצב את הניוזלטר ונציג אותו בפניכם לקבלת חוות דעת. כאשר תהיו שבעי רצון מהעיצוב נתחיל בעבודת קידוד העיצוב ל-HTML.

שלב ג’ – הצגת העבודה וביצוע שינויים – כאשר נסיים את עבודת קידוד הניוזלטר ל-HTML נציג אותו בפניכם על מנת לקבל חוות דעת. במידה וידרשו שינויים נשמח לעמוד לרשותכם ולבצע אותם עד שתהיו שבעי רצון מהתוצאה הסופית.

שלב ד’ – קבלת קבצי הניוזלטר – לאחר קבלת האישור הסופי מכם נשלח לכם את כל קבצי העבודה. אתם תקבלו קובץ PSD עם עיצוב הניוזלטר ובנוסף תקבלו קבצי HTML המכילים את הניוזלטר.

ביצוע הזמנת עיצוב ניוזלטר

אחרי שהבנתם את אופי התהליך של עיצוב הניוזלטר כל מה שנותר לעשות הוא לבצע הזמנה. הדרך הנוחה ביותר לביצוע הזמנה היא באמצעות תשלום מאובטח דרך האתר. ניתן לבצע הזמנה דרך האתר על ידי לחיצה על הכפתור מתחת. לאחר לחיצה על הכפתור אתם תועברו לעמוד ההזמנות שם תוכלו להכניס את כל הפרטים הנוגעים לעיצוב הניוזלטר ולבצע תשלום.

במידה ואתם חוששים מביצוע הזמנה באינטרנט ניתן גם לבצע הזמנה טלפונית. לביצוע הזמנה טלפונית בקרו בעמוד יצירת קשר שם תוכלו לראות את הפרטים והאפשרויות ליצירת הקשר.