יש לכם שאלה? מעוניינים בהצעת מחיר? צרו קשר:

תפריט ניווט

הוספת חתימה למייל ב-Gmail

פורסם בתאריך: אוגוסט 26, 2018 - 25 תגובות

באמצעות עיצוב חתימה למייל תוכלו למתג את העסק על ידי שליחת אימיילים עם פרטי העסק ללקוחות. החתימה בדרך כלל תציג את לוגו ופרטי השולח: שם, טלפון, אתר אינטרנט, כתובת, כו’… במדריך זה נלמד אתכם איך ליצור חתימה בג’ימייל (Gmail). נסביר מה גודל החתימה המומלץ, איך להוסיף את החתימה למייל, איך להוסיף קישור לאתר שלכם ואיך להוסיף תמונה עם עיצוב לוגו לחתימה.

עדכון: ג’ימייל חסמו את האפשרות להעלות חתימה למייל באופן ישיר מהמחשב ומעתה ניתן להעלות את תמונת החתימה רק באמצעות קישור מכתובת של אתר אינטרנט. לחצו כאן על מנת לראות איך לעשות זאת.

צפו בסרטון הבא על מנת ללמוד איך להוסיף חתימה ב-Gmail

הרשמה לרשימת תפוצה:

גודל מומלץ לחתימה ב-Gmail

בעידן הטלפונים הניידים הרזולוציה של המסך הולכת וקטנה, כתוצאה מכך גם גודל החתימה קטן. כאשר אתם מעלים חתימה למייל מומלץ לא לעבור את הרוחב של 320 פיקסלים. במידה ותעלו חתימה ברוחב גדול מזה בחלק מספקי המיילים התמונה תיחתך כאשר יצפו בה בסמארטפונים. חשוב לציין שעדיף לא לעבור את הרוחב גם בחתימה שהיא תמונה וגם בחתימה שהיא חתימה של טקסט. בנוסף נציין גם שאין הגבלה לגובה החתימה אלה רק לרוחב שלה.

מתחת תוכלו לראות דוגמאות לחתימות למייל שלא עוברות את הרוחב של 320 פיקסלים.

גודל חתימה בג'ימייל  גודל חתימה ב-Gmail

יצירת חתימה ב-Gmail

מתחת תוכלו לראות את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת להוסיף חתימה בג’ימייל. תוכלו לראות איך להוסיף חתימת טקסט, איך להוסיף קישורים לחתימה ואיך להוסיף תמונות.

איך להוסיף חתימה לג’ימייל

על מנת להיכנס לעמוד שבו תוכלו לערוך את החתימה ב-Gmail עליכם ללחוץ על האייקון של גלגל השיניים ולבחור באפשרות של הגדרות.

כניסה לעמוד הגדרות ב-Gmail

בעמוד שיפתח וודאו שאתם נמצאים בלשונית של כללי ותרדו למטה עד שתראו את האפשרות של חתימה.

אזור עריכת החתימה בג'ימייל

בתוך תיבת הטקסט של חתימה כל מה שצריך לעשות הוא להכניס את הטקסט שאתם רוצים שיופיע בתוך החתימה. שימו לב גם שהאפשרות של החתימה מסומנת במקום האפשרות של “ללא חתימה”.

ואנחנו שוב מזכירים להשאיר את רוחב החתימה קצר על מנת שכל החתימה תוצג גם בתצוגת המובייל.

יצירת חתימה ב-Gmail

מעוניינים בעיצוב חתימה מקצועית לחשבון המייל העסקי?

נשמח לסייע ולעצב עבורכם חתימה מקצועית למייל שתכלול את לוגו העסק ואת כל שאר פרטי העסק הנחוצים. השאירו את הפרטים שלכם מתחת ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם:

הוספת תמונה לחתימה בגימייל

אם יש לכם חתימה מעוצבת למייל או תמונה של לוגו העסק שאתם רוצים להעלות תוכלו לעשות זאת על ידי לחיצה על האייקון של הוספת תמונה:

הוספת תמונה לחתימה ב-Gmail

בחלון שיפתח תבחרו באפשרות של “העלה” ולאחר מכן תלחצו על הכפתור של “בחר קובץ מהמחשב שלך”.

העלאת תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

לאחר שתעשו זאת תוכלו לראות את התמונה שהוספתם בחתימה.

חתימה בגימייל עם תמונה

מה לעשות אם אי אפשר להעלות תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

לחלקכם לא תהיה האפשרות להעלות את התמונה באופן ישיר מהמחשב לחתימה בג’ימייל והחלון של העלאת תמונה יאפשר להעלות את התמונה רק באמצעות “כתובת אינטרנט (כתובת אתר)” כפי שניתן לראות בתמונה מתחת.

לא ניתן להעלות תמונה מהמחשב לחתימה ב-Gmail

הסיבה לכך שאתם לא יכולים להעלות תמונה לחתימה מהמחשב היא בגלל שג’ימייל מאפשרים העלאה של תמונות מהמחשב רק במידה ומדובר בחשבון ברירת מחדל. במידה ויש לכם כמה חשבונות שונים אז תהיה לכם האפשרות להעלות את התמונה רק באמצעות קישור ולא על ידי העלאת התמונה מהמחשב.

בשביל שתוכלו להעלות את התמונה לחתימה מהמחשב שלכם תוכלו לבצע את אחת האפשרויות הבאות:

 1. האפשרות הראשונה היא לפתוח חלון גלישה בסתר בדפדפן (חלון גלישה בסתר מאפשר פתיחה של הדפדפן ללא שום נתונים שהדפדפן שומר כמו סיסמאות וקבצי מטמון). בחלון גלישה בסתר כנסו לחשבון המייל שאליו אתם רוצים להוסיף את התמונה ותהיה לכם האפשרות להוסיף את תמונת החתימה למייל גם מהמחשב.
 2. האפשרות השנייה היא להתנתק מכל חשבונות ה-Gmail שאליהם אתם מחוברים ולאחר מכן להתחבר רק אל חשבון המייל שאליו אתם רוצים להוסיף את התמונה. כאשר אתם מחוברים רק לחשבון אחד הוא יהיה החשבון הראשי ותוכלו להעלות אליו את התמונה גם מהמחשב.
 3. והאפשרות השלישית היא פשוט להעלות את התמונה של החתימה באמצעות כתובת אינטרנט. אם יש לכם אתר אינטרנט ושרת אחסון הדרך הכי טובה היא להעלות את התמונה לשרת שלכם ולהעתיק את הקישור של התמונה לתיבה של התמונה ב-Gmail. אם עוד אין לכם אתר לעסק תוכלו להעלות את התמונה לאחד מהאתרים שמאפשרים העלאת תמונות ותעתיקו את הקישור הישיר של התמונה ל-Gmail.

הצגת החתימה בכל ההודעות שנשלחות

המצב ברירת מחדל של Gmail הוא להציג את החתימה רק בהודעה הראשונה שאתם שולחים ולאחר מכן החתימה לא תוצג בתגובות של שרשור הודעה.

במידה ואתם מעוניינים שהחתימה תוצג בכל הודעה שאתם שולחים ובכל תגובה תצטרכו לסמן את האפשרות של “החתימה הזו תופיע לפי טקסט מצוטט בתשובות בלי הקו “–” שנמצא לפניו”. לאחר שתסמנו את האפשרות ותשמרו שינויים החתימה שלכם תופיע בכל הודעה שאתם כותבים ובכל תגובה.

הצגת החתימה בכל ההודעות של Gmail

הוספת חתימה באמצעות קישור לכתובת אתר

באחד העדכונים האחרונים של Gmail הם הסירו את האפשרות להעלות תמונה באופן ישיר מהמחשב. כעת בשביל להעלות חתימת תמונה בגימייל תצטרכו קודם להעלות אותה לאתר אחסון תמונות כמו Up2Me:

http://www.up2me.co.il/

לאחר העלאת התמונה תעתיקו את הקישור של התמונה שנמצא לצד “קישור ישיר לתמונה”.

העלאת חתימה למייל לשרת תמונות

כנסו להגדרות החתימה ב-Gmail ותלחצו על האייקון של הוספת תמונה לחתימה (כפי שציינו בתחילת המדריך). הדביקו לתוך תיבת הטקסט של “כתובת האתר של התמונה” את הקישור של התמונה שהעלאתם לאתר תמונות ותלחצו על אישור.

כתובת האתר של התמונה של חיתמה

לאחר מכן התמונה תופיע בתוך אזור החתימה של Gmail ותוכלו להשתמש בתמונה באותו האופן שהשתמשתם בתמונה כאשר העלאתם אותה באופן ישיר מהמחשב.

מעוניינים בחתימה בעלת עיצוב מקצועי?

כל אחד יכול ליצור חתימה בעצמו, אבל אם אתם מחפשים משהו יותר רציני יש לנו המון ניסיון וידע בתחום של עיצוב חתימות למייל. אם אתם מעוניינים בחתימה עם עיצוב מקצועי צרו אתנו קשר ונשמח לסייע.

לאלו מכם שמקבלים אימיילים גם באמצעות Outlook תוכלו לצפות במדריך הבא של הוספת חתימה ב-Outlook על מנת שתוכלו להוסיף את החתימה שלכם גם לשם.

אל תחמיצו אף פוסט

אהבתם את מה שיש לנו להציע? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונדאג לעדכן אתכם על פוסטים חדשים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

הוספת חתימה ב-Outlook

הוספת חתימה ב-Outlook

במדריך הבא נסביר איך להוסיף חתימה ב-Outlook לאלו מכם שעובדים גם עם Outlook. המשך קריאה…

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

במדריך הבא נסביר איך תוכלו לפתוח מייל עסקי עם סיומת כתובת האתר באמצעות Gmail. המשך קריאה…

מה זה לוגו? ומה עושים איתו?

מה זה לוגו? ומה עושים איתו?

לוגו הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר לחתימה למייל. אם אתם עדיין לא יודעים מה זה כנסו ותגלו. המשך קריאה…

יצירת חשבון וואטסאפ עסקי

יצירת חשבון וואטסאפ עסקי

עוד אין לכם וואטסאפ עסקי? הגיע הזמן לשנות זאת ולאפשר ללקוחות שלכם לתקשר אתכם בקלות. צפו במדריך הבא על מנת ללמוד איך ליצור חשבון וואטסאפ עסקי. המשך קריאה…

פתיחת חשבון פייסבוק עסקי

פתיחת חשבון פייסבוק עסקי

מעוניינים בפייסבוק עסקי? צפו במדריך הבא על מנת ללמוד כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לפתוח, להגדיר ולנהל חשבון פייסבוק מקצועי לעסק שלכם. המשך קריאה…

מדריך להעלאת אתר לאוויר

מדריך להעלאת אתר לאוויר

במדריך הבא נלמד אתכם צעד אחר צעד איך להעלות אתר אינטרנט לאוויר. נתחיל מרכישת דומיין ואחסון לאתר ולאחר מכן נראה לכם איך מעלים את האתר לאחסון. המשך קריאה…

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אנחנו תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ולסייע לגולשים באתר שלנו. אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם.

25 תגובות

 1. יישר כח על המדריך.
  משום מה אצלי ב’הוספת תמונה’ לחתימה אין אופציה של בחירת קובץ מהמחשב, ואף לא של גרירה, אלא רק ‘הדביקי כאן כתובת אתר של תמונה’. מה עושים?

  1. שלום רב,
   במקרה כזה שאין את האופציה של העלאת תמונה מהמחשב אפשר לנסות לעשות את הדברים הבאים:

   1) אם אתה יודע איך לפתוח חלון גלישה בסתר בדפדפן שבו אתה משתמש תנסה לפתוח חלון גלישה בסתר ולהתחבר בו לחשבון Gmail שלך. חלון גלישה בסתר הוא בעצם חלון שמאפשר לך לגלוש באינטרנט ללא כל הקבצים והסיסמאות שנשמרים על המחשב שלך בעת הגלישה.
   אם אתה משתמש ב-Chrome אתה יכול לפתוח חלון גלישה בסתר על ידי מקשי הקיצור הבאים של המקלדת “Ctrl + Shift + N” ואם אתה משתמש ב-Firefox מקשי הקיצור לפתיחת חלון גלישה בסתר הם “Ctrl + Shift + P”.

   2) אם לא הצלחת להסתדר עם האפשרות של חלון גלישה בסתר תנסה להתנתק מכל החשבונות Gmail שאליהם אתה מחובר (במידה ויש לך יותר מחשבון אחד) ולאחר מכן תתחבר רק לחשבון שאתה רוצה להוסיף לו את החתימה ותראה אם יש לך את האפשרות של העלאה מהמחשב.

   3) אם 2 האפשרויות מעל לא עבדו עבורך מה שאתה יכול לעשות זה להעלות את התמונה שאתה רוצה בחיתה לאתר הבא שמאפשר להעלות תמונות:
   http://www.up2me.co.il/
   אחר שהעלאת את התמונה תעתיק את הכתובת של “קישור ישיר לתמונה” ותדביק אותה לתיבה של הכתובת של Gmail.

   1. תודה על ההסבר המפורט.
    אכן בחלון גלישה בסתר יש לי אופציה של העלאת תמונות מהמחשב, אך אז קורה לי משהו מוזר: אני מעלה את התמונה, לוחץ על ‘בחר’ [כדי שהיא תתווסף לחתימה], ו… כלום לא קורה! החלון ובו התמונה נשאר כפי שהיה…

    1. לצערי אני לא מכיר פתרון לבעיה שציינת. Gmail השיקו ממשק ועיצוב חדש בשבועות האחרונים ויכול להיות שיש להם כל מיני באגים בממשק החדש (לי באופן אישי זה כן מאפשר להעלות תמונות כאשר קיימת האפשרות).
     אז במקום להעלות את התמונה מהמחשב באופן ישיר תנסה להעלות אותה באמצעות קישור של אתר כפי שהסברתי בתגובה מעל בסעיף 3.

     1. תודה רבה

      [נשארתי בגירסא הישנה של ג’ימייל]

 2. היי,
  תודה על המאמר המעולה.
  שאלה שעלתה לי ואשמח אם תוכל לכוון אותי.
  אני רוצה שבמקום הכיתוב “בקרו באתר שלנו”, לקוחות ילחצו על התמונה ויגיעו לאתר, אפשרי?

  1. שלום אסתר,
   זה אפשרי להוסיף קישור לתמונה בחתימה שלך.
   כל מה שאתה צריכה לעשות זה לסמן את התמונה באמצעות העכבר, ללחוץ על הכפתור של הוספת הקישור ולהוסיף את הכתובת של האתר שאליו את רוצה שנמען יגיע.

   אם לאחר סימון התמונה ולחיצה על הוספת קישור לא תהיה לך האפשרות להוסיף את הקישור אז יופיעו לך האפשרויות של “קישור תמונה” ותלחצי על הכפתור “שנה” בשביל להגדיר את הקישור (כפי שניתן לראות בתמונה מתחת).
   הוספת קישור לתמונה בחתימה למייל של גימייל

   1. היי:)

    מדריך מעולה!!

    משום מה כשאני רוצה להוסיף קישור לתמונה בחתימה, זה לא נותן לי אפשרות כזאת.
    אציין שבעבר היתה לי תמונה עם קישור קבוע…
    כך שהכרתי את האפשרות, אך הפעם משום מה היא לא קיימת.

    אני בוחרת את התמונה, לוחצת על קישור ו– כלום;)
    יש פתרון?

    תודה!!

    1. שלום שרה,

     במידה ויש כבר קישור קיים לתמונה בחתימה אז סימון של התמונה ולחיצה על הלחצן של הקישור גורמת לביטול הקישור. לאחר הלחיצה הראשונה (שמבטלת את הקישור) תנסי שוב ללחוץ פעם או פעמיים על הכפתור של הקישור ותראי אם זה פותח את החלון שמאפשר הוספת כתובת URL לתמונה.

     אם האופציה מעל לא פתרה את הבעיה אז תנסי להיכנס לחשבון המייל מדפדפן אחר או ממחשב אחר ותנסי לשנות את הקישור משם.

 3. רונה יהל בורר

  תודה על ההסבר המפורט.

  על פי ההסבר סידרתי ללקוח חתימה במייל.
  החתימה היא קובץ תמונה עם הפרטים שלו והעליתי אותה לפי ההסבר שלך דרך המחשב שלי.
  (קיבלתי הרשאה מהלקוח להיכנס לחשבון הג’ימייל שלו).

  עשיתי בדיקה ושלחתי מייל מהמייל שלו לשלי וראיתי את קובץ החתימה.
  אבל, כשהלקוח שלח לי מייל – קובץ החתימה לא הופיע.

  מה יכולה להיות הסיבה ואיך ניתן לתקן זאת?

  תודה רבה !!!

  1. שלום רונה,
   אם החתימה הופיעה כאשר את שלחת אותה והוא שלח הודעה מאותו המייל זה אמור לעבוד גם לו.
   אם הוא שלח את המייל בצורה תקינה ולא מחק את התמונה באופן ידני כאשר הוא שלח אותה אז האפשרות היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא שהוא שלח לך תגובה ולא מייל חדש.

   תבקשי ממנו לשלוח לך מייל בהודעה חדשה ולשלוח לך מייל נוסף כתגובה להודעה קיימת.
   אם החתימה תופיע בהודעה החדשה אבל לא בתגובה אז את תצטרכי להגדיר שהמייל יופיע גם בתגובות להודעות קיימות.

   את תוכלי לעשות את זה על ידי כניסה להגדרות ותחת החתימה תסמני את האפשרות “החתימה הזו תופיע לפי טקסט מצוטט בתשובות בלי הקו “–” שנמצא לפניו”.
   הצגת חתימה בכל הודעות המייל

   1. רונה יהל בורר

    מאד מוזר מה שקורה עם הלקוח הזה.
    נכנסתי שוב לחשבון שלו, מחקתי את התמונה והכנסתי טקסט חי.
    אצלי רואים אותו מצוין (כמו שראו את התמונה)
    וכשהוא שולח לי – לא מופיעה החתימה.

    יש לך מושג מה יכולה להיות הסיבה?

    חשבתי שאולי הוא פועל דרך תוכנה אחרת (כמו אאוטלוק) ואז החתימה שמוגדרת בג’ימייל לא נראית, אבל הוא אומר שלא.

    1. שלום רונה,
     אם לא מדובר על הבעיה שציינתי מעל אז קשה לי לנחש למה החתימה לא מופיעה. סביר להניח שהוא עושה משהו בצורה לא נכונה ויש פה סוג של אי הבנה.

     אני מציע שתעברי איתו שלב שלב על מה הוא עושה כאשר הוא שולח את המייל ותנסי להבין מה הוא עושה בצורה לא נכונה.

     את יכולה גם לשלוח לו קישור למדריך כאן והוא יוכל לראות בסרטון איך לשלוח את המייל עם החתימה.

     1. רונה יהל בורר

      תודה רבה !!!

 4. תודה רבה על ההסבר המפורט! עזרתם לי מאוד!

 5. תודה רבה!!!!!!
  כמה ניסיתי, רק הוא למעלה יודע..
  היה עוד אתרים שנתנו אופציה להעלאות כקישור ורק האתר שנתתם פה עזר ועבד יופי
  אלפי תודות

  1. שלום אפרת,
   עד לא מזמן היה אפשר להעלות את החתימה ל-Gmail באופן ישיר מהמחשב כל עוד היית מחובר רק עם משתמש אחד של גוגל. אני לא יודע אם זה באג של גימייל או שהם פשוט החליטו להוריד את האפשרות הזאת אבל זה כבר לא קיים בתקופה האחרונה ולא ניתן להעלות תמונה של חתימה מהמחשב.

   אם זה מעניין אותך מה הסיבה שלא הצלחת להעלות את תמונת החתימה מאתרים אחרים ורק האתר הבא עבד לך
   http://www.up2me.co.il/
   היא בגלל שרוב אתרי התמונות לא נותנים קישור ישיר לתמונה אלה קישור לאתר התמונות שמציג את התמונה. כל עוד הקישור של החתימה הוא לא קישור ישיר לתמונה לא ידעו לזהות בגימייל שמדובר בתמונה וזה לא יעבוד. באתר הזה לעומת זאת הקישור הוא ישיר וזאת הסיבה שזה עבד לך.

   שמח שהבעיה הסתדרה לך

   1. תודה רבה
    אוסיף לציין לטובת המשתמשים:
    משום מה הקישור הרגיל שנתנו שם לא עבד לי (וניסיתי מס’ פעמים..)
    רק שניסיתי לשלוח קישור תמונה אל תיבת האימייל שלי למרות שכתב שאינו חובה
    פתח והציג את התמונה

 6. היי,
  האם יש אפשרות לבטל בחשבון שלי את העניין הזה שחתימות של שולח מגיעות כקובץ מצורף
  זאת אומרת- שאני לא אראה בכלל את החתימה כקובץ במייל (או שהיא תשאר בגוף המיל/ לא תופיע כלל)

  1. שלום חן,
   אני לא כל כך בטוח שהבנתי את השאלה.

   את שואלת האם אפשר להסתיר את התמונות שמופיעות כאשר מישהו שולח לך מייל?

   או שאת מתכוונת שכשאת שולחת למישהו מייל עם חתימה בגוף המייל זה מגיע גם בתור קובץ מצורף בנוסף לקובץ החתימה בהודעה ואת רוצה להפסיק את זה?

   1. כשאני מקבלת מיילים.
    החתימה של השולח מתקבלת כקובץ מצורף- כתמונה.
    לפני שאני מקליקה על המייל הנכנס- אני רואה שיש קבצים מצורפים.
    בפועל בתוך ההודעה אין קובץ מצורף אבל מבחוץ זה נראה שכן כי החתימות מתקבלות ככה.

    (הבעיה מפריעה בעיקר כשאני מחפשת מייל עפ”י קובץ מצורף ואז אני נתקלת בהמון מיילים שהחתימה עצמה זה הקובץ המצורף ולא ניתן להבדיל בינהם)

    1. לצערי אני לא חושב שאפשר לסדר את הבעיה שאת נתקלת בה.

     במרבית המקרים כשאת מקבלת מייל עם חתימה והחתימה מופיעה לך בתור קובץ מצורף זה קורה בגלל ששולח המייל לא הגדיר את השליחה של המייל בצורה נכונה (בדרך כלל מדובר במייל שהוגדר בתור מייל טקסט במקום בתור מייל HTML). גם אני מקבל לפעמים מיילים והחתימה מופיעה בתור קובץ מצורף אבל אצלי זה קורה לעיתים רחוקות יותר.

     וגם אם קיימת דרך לבטל את הקבצים המצורפים למייל סביר להניח שהביטול יהיה גורף ואני חושב שספק המייל לא ידע להבדיל בין קובץ שנשלח כתמונה מצורפת של החתימה לבין קובץ רגיל אז קשה לי להאמין שקיימת אופציה שתאפשר לך לפתור את הבעיה.

     אם את לא משתמשת ב-Gmail שווה לפנות לתמיכה של ספק המייל שלך (במידע ויש תמיכה) ולראות אם יש משהו לעשות בנידון. אם את משתמשת ב-Gmail אני חושב שבגימייל הם יודעים לזהות את זה במרבית המקרים לפתור את הבעיה באופן אוטומטי ולכן זה משהו שאני נתקל בו רק לעיתים קרובות אבל עד כמה שאני יודע לפחות אין משהו מעבר שאפשר לעשות.

 7. היי
  לפני זמן קצר רשמתי פה והודיתי על ההסבר המבורך
  אני עכשיו עם לוגו מחודש ולא מצליח לקלוט אותו התמונה לא עולה
  ניסית הכל הכל
  מה עושים?
  יש דרך לעזרה?
  דחוף מאוד
  אלפי תודות

  1. שלום אפרת,
   ג’ימייל חסמו בתקופה האחרונה את האפשרות להעלות תמונה ישירות מהמחשב וכרגע הדרך היחידה להעלות תמונה היא מקישור של כתובת אתר אינטרנט.

   ההסבר לאיך עושים את זה לא נמצא בסרטון וידאו שבראש העמוד אבל הוספתי עדכון להסבר הכתוב שמופיע בעמוד זה. תעברי על המדריך שמופיע כאן ותחת הכותרת של “הוספת חתימה באמצעות קישור לכתובת אתר” יש הסבר לאיך להעלות את התמונה מכתובת של אתר אינטרנט (אתר לאחסון תמונות) ולא באופן ישיר מהמחשב.

 8. תודה תודה רבה
  חיפשתי הרבה על זה שאין את האפשרות לעלות תמונות מהמחשב וכל הכבוד שהאתר שלכם מעודכן.

  שוב תודה

כתיבת תגובה

מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר
נציג צאט נציג צ'אט אונליין