יש לכם שאלה? מעוניינים בהצעת מחיר? צרו קשר:

תפריט ניווט

התקנת וואטסאפ (WhatsApp) במחשב

פורסם בתאריך: מרץ 25, 2019 - 25 תגובות

לאחר שסיימתם ליצור חשבון וואטסאפ עסקי כפי שהסברנו במדריך הקודם השלב הבא יהיה להתקין גרסה של וואטסאפ גם במחשב. במדריך זה נסביר איך להוריד ולהתקין את תוכנת וואטסאפ (Whatsapp) במחשב ובחינם וזאת על מנת שתוכלו לנהל את ההתכתבויות עם אנשי הקשר שלכם בצורה פשוטה ומהירה יותר.

הערה: חשוב לציין שתוכנת וואטסאפ למחשב תאפשר להשתמש בוואטסאפ ללא הטלפון הנייד ולמרות העבודה עם התוכנה במחשב הטעינה של אנשי הקשר, הצ’אטים והיסטוריית השיחות נעשית מתוך הטלפון הסלולרי. ללא וואטסאפ פעיל בטלפון הנייד לא תוכלו להתחבר לוואטסאפ גם במחשב.

שימו לב: פתיחת חשבון וואטסאפ עסקי הוא לא שירות שאנחנו מציעים ב-YYDevelopment. אם יש לכם שאלות הקשורות לנושא ניתן להשאיר אותם בתגובות שבתחתית העמוד. מעתה ואילך פניות ישירות בנושא לא יקבלו מענה.

ניתן לצפות בסרטון הדרכה הבא המסביר איך להתקין וואטסאפ במחשב

הרשמה לרשימת תפוצה:

איך להתקין וואטסאפ למחשב בלי טלפון

הפעלת וואטסאפ במחשב

לאלו מכם שרוצים להשתמש בוואטסאפ במחשב תוכלו לעשות זאת בשתי דרכים. הדרך הראשונה תהיה על ידי הורדה והתקנה של התוכנה במחשב והדרך השנייה תהיה על ידי שימוש בווצאפ וובב (Whatsapp Web) שמאפשרת להתחבר לוואטסאפ בדפדפן (Chrome, Firefox Explorer) ללא הצורך בהתקנת התוכנה במחשב.

וואטסאפ להורדה למחשב

על מנת שתוכלו להשתמש בוואטסאפ במחשב תחילה יהיה עליכם להוריד את התוכנה מעמוד ההורדות של וואטסאפ. בעמוד תהיה לכם האפשרות להוריד את גרסת התוכנה ל-Windows או ל-Mac.

וואטסאפ להורדה למחשב בחינם

לאחר הורדת הקובץ תתקינו את התוכנה ותפתחו את WhatsApp למחשב. לאחר שתפתחו את וואטסאפ למחשב אתם תוכלו לראות את החלון הבא שיבקש מכם לאמת את וואטסאפ באמצעות סריקת ברקוד.

אימות וואטסאפ במחשב באמצעות ברקוד

כעת מה שעליכם לעשות זה להיכנס לטלפון הנייד ולחשבון הוואטסאפ שאתם רוצים להפעיל במחשב. בשביל לחבר את וואטסאפ למחשב תלחצו על האייקון של ה-3 נקודות שמופיע בראש העמוד ותבחרו באפשרות של WhatsApp Web.

אם תופיע לכם חלונית שמסבירה איך לסרוק את הקוד QR תלחצו על הכפתור של “בסדר הבנתי”.

חיבור והפעלת וואטסאפ ווב במחשב

לאחר שתעשו זאת וואטסאפ יפתח את המצלמה של הטלפון ובאמצעות המצלמה של הטלפון תצטרכו לסרוק את הברקוד שמופיע בתוכנת הוואטסאפ ווב שהתקנתם במחשבכם הביתי.

הפעלת וואטסאפ במחשב באמצעות ברקוד

אחרי סריקת הברקוד במחשב באמצעות הטלפון תיפתח תוכנת וואטסאפ גם במחשב ותוכלו לצפות בהיסטוריית השיחות של האפליקציה ולשוחח עם אנשי הקשר הקיימים.

שימוש בוואטסאפ למחשב בלי טלפון

מעוניינים בשירותי עיצוב גרפי ובניית אתרים?

נשמח לסייע עם מגוון רחב של שירותי עיצוב גרפי ובניית אתרים שיש לנו להציע. השאירו פרטים ונציג שלנו יצור קשר בהקדם:

שימוש בוואטסאפ וובב (Whatsapp Web) בדפדפן (ללא התקנה)

לאלו מכם שלא רוצים להתקין את וואטסאפ במחשב ניתן גם להפעיל את התוכנה בדפדפן ללא הצורך בהורדה והתקנה של התוכנה במחשבכם הביתי.

תוכלו לעשות זאת על ידי כניסה לעמוד וואטסאפ ווב (Web) ובעמוד תצטרכו לסרוק את הברקוד של וואטסאפ בצורה דומה להתקנה של התוכנה במחשב (כפי שהסברנו מעל).

כניסה לוואטסאפ ווב במחשב ללא התקנה

בשביל לסרוק את הברקוד כנסו לוואטסאפ בטלפון, תלחצו על האייקון של 3 הנקודות ותבחרו באפשרות של Whatsapp Web. לאחר מכן תסרקו באמצעות הטלפון את הברקוד שמופיע בעמוד הדפדפן שבמחשב ותוכלו להתחיל להשתמש בוואטסאפ ולשוחח עם אנשי הקשר שלכם באופן מיידי.

הפעלת ווצאפ וובב בדפדפן המחשב

איך להתנתק מוואטסאפ במחשב

לאחר שלמדתם איך להתחבר לוואטסאפ חשוב שתלמדו גם איך להתנתק מהתוכנה.

אם אתם מפעילים את התוכנה באמצעות וואטסאפ Web (בדפדפן) או במחשב נייח ציבורי שלא שייך לכם אז חשוב מאוד להתנתק מהתוכנה מיד לאחר השימוש במחשב.

התנתקות מוואטסאפ דרך התוכנה במחשב

האפשרות הראשונה להתנתק מוואטסאפ היא דרך ממשק הניהול שאליו אתם מחוברים.

בשביל להתנתק מוואטסאפ במחשב כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על האייקון של ה-3 נקודות ולבחור באפשרות של התנתק.

התנתקות מוואטסאפ דרך המחשב

לאחר ההתנתקות לא תהיה לכם אפשרות לצפות ברשימת הצ’אטים ולשוחח אם אנשי הקשר אבל תוכלו להתחבר מחדש בקלות על ידי התחברות מחדש וסריקת הברקוד שוב.

התנתקות מ-Whatsapp דרך הטלפון הנייד

אם התחברתם לתוכנה ממחשב ציבורי ושכחתם לצאת מהתוכנה בסיום העבודה איתה אתם תוכלו להתנתק מהתוכנה מרחוק דרך הטלפון הנייד שלכם.

על מנת להתנתק מהמכשירים אליהם אתם מחוברים כנסו לתוכנה בטלפון, לחצו על האייקון של 3 הנקודות ותבחרו ב-WhatsApp Web. בחלונית שתיפתח תלחצו על “התנתק מכל המכשירים” וכל מחשב שמחובר לוואטסאפ שלכם ינותק באופן מיידי.

התנתק מכל המכשירים בוואטסאפ Web מהסמארטפון

אפשר להשתמש ב-Whatsapp בכמה מחשבים בו זמנית?

לצערנו לא ניתן להשתמש בוואטסאפ בכמה מחשבים שונים בו זמנית. אומנם וואטסאפ מאפשרים לכם לשמור בטלפון הסלולרי יותר ממחשב/מכשיר אחד אבל ברגע שתתחברו לאחד המכשירים התוכנה שמחוברת במחשב השני תנותק.

כך שאם למשל תתקינו את התוכנה ותתחברו במחשב הנייח (המחשב הביתי) ולאחר מכן תתקינו את התוכנה ותפעילו אותה גם במחשב הנייד אז התוכנה תפעל במחשב הנייד והחיבור של המחשב הביתי ינותק.

במידה והוספתם שני מחשבים אתם תוכלו בקלות להחליף בין התחברות ממחשב אחד למחשב השני אבל לא תוכלו להשתמש בשניהם בו זמנית.

הוספה של מכשיר נוסף מתבצעת בצורה דומה להתקנה של התוכנה בפעם הראשונה. אתם מפעילים את התוכנה במחשב ונכנסים להגדרות של וואטסאפ Web בטלפון שלכם. לאחר מכן יש ללחוץ על כפתור הפלוס להוספת מכשיר חדש ולסרוק את הברקוד במחשב השני שאתם רוצים להוסיף.

הוספת מכשיר וואטסאפ נוסף ל-Whatsapp Web

סיכום וכמה אזהרות למשתמשים בוואטסאפ במחשב

לגרסת הוואטסאפ במחשב יש המון יתרונות. היכולת לשוחח אם אנשים ולכתוב באמצעות המקלדת במקום באמצעות האצבע חוסכת המוך זמן וכאב ראש. בנוסף שליחת קישורים של אתרי אינטרנט ושמירת תמונות ששלחו לכם הרבה יותר קלה מתוך הוואטסאפ שמותקן על ה-PC שלכם.

ולמרות היתרונות חשוב מאוד להיזהר הדברים הבאים:

 1. אם אתם מתחברים לוואטסאפ ממחשב ציבורי חשוב מאוד להתנתק בסיום העבודה עם התוכנה על מנת שעובר אורח לא יקבל גישה לתוכנה עם חיבור שיאפשר לו לשלוח הודעות לאנשי הקשר שלכם.
 2. תוכנת וואטסאפ למחשב מאפשרת גם גישה לכל אנשי הקשר בטלפון הנייד שלכם ולכן רצוי להימנע מלתת לאחרים גישה לחשבון שלכם.
 3. וואטסאפ Web היא תוספת מצוינת שמאפשרת לעשות שימוש בוואטסאפ למחשב בלי פלאפון ולמרות שאת השימוש אתם תעשו דרך המחשב כל המידע נלקח בזמן אמת מהטלפון הנייד. כך שאם התוכנה תפסיק לעבוד בטלפון הנייד היא תפסיק לעבוד גם במחשב. אם לדוגמא לא יהיה חיבור לאינטרנט בנייד אז התוכנה תפסיק לעבוד גם במחשב.

אל תחמיצו אף פוסט

אהבתם את מה שיש לנו להציע? הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו ונדאג לעדכן אתכם על פוסטים חדשים.

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם:

פתיחת WhatsApp עסקי

פתיחת WhatsApp עסקי

במדריך הבא נלמד אתכם איך לפתוח חשבון וואטסאפ עסקי (Whatsapp Business) ואיך לנהל את החשבון ולהגדיר את פרטי העסק. המשך קריאה…

פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק

פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק

במדריך הבא תוכלו לראות צעד אחר צעד איך לפתוח חשבון עסקי בפייסבוק ואיך להגדיר ללא מאמץ את פרטי העסק שלכם בחשבון. המשך קריאה…

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

פתיחת מייל עסקי ב-Gmail

במדריך זה תוכלו ללמוד איך לפתוח חשבון מייל עסקי עם סיומת דומיין האתר שלכם באמצעות ג'ימייל ובחינם. המשך קריאה…

העלאת אתר לאוויר

העלאת אתר לאוויר

במדריך המקיף הבא תוכלו ללמוד את כל השלבים שאתם צריכים לדעת על מנת שתוכלו להעלות את האתר שלכם לאוויר. המשך קריאה…

יש לכם שאלות או משהו להוסיף? שתפו אותנו בתגובות מתחת!

אנחנו תמיד שמחים ללמוד דברים חדשים ולסייע לגולשים באתר שלנו. אם יש לכם שאלות או משהו להוסיף נשמח לשמוע מכם.

25 תגובות

 1. מדריך מצויין תודה!
  אני מנסה להתקין וואטסאפ בכמה עמדות אצלי בעסק, האם אפשר להתקין את התוכנה בכמה מחשבים שונים עם נציג שונה על אותו מספר טלפון?

  1. שלום אריה, אני שמח לשמוע שאהבת את המדריך.

   לצערי נכון להיום באופן רגיל לא ניתן להשתמש בוואטסאפ בכמה מחשבים שונים במקביל.
   אתה אומנם יכול להתקין את התוכנה בכמה מחשבים שונים אבל ברגע שתתחבר באמצעות התוכנה או באמצעות וואטסאפ ווב (חיבור בדפדפן) לחשבון אחד אחד זה ינתק את החיבור מהמחשב השני.

   מה שאתה יכול לעשות זה להתקין את וואטסאפ בכמה עמדות מחשבים ופשוט להתחבר מחדש במחשב שיש לו נציג פעיל. ואל תשכח שאפשר גם להשתמש בטלפון הנייד לצורך ביצוע השיחות אז אומנם זה קצת פחות נוח אבל טכנית מדובר ב-2 עמדות.

   קיים גם שירות של וואטסאפ שנקרא WhatsApp Business API השירות הזה מאפשר בעצם מאפשר להתחבר ל-API של וואטסאפ ויכול להיום ששם קיימת האפשרות להתחבר עם כמה נציגי שירות במקביל. הבעיה בשירות זה היא שזה מצריך מתכנת שיבנה ממשק שיעבוד עם ה-API של וואטסאפ וההשקעה הראשונית יכולה להיות מאוד גבוהה. זאת פריבילגיה ששמורה לחברות גדולות יותר ואם מדובר בעסק קטן אז עדיף להסתפק באפשרויות הרגילות של וואטסאפ.

 2. איך אפשר להוסיף בחשבון עסקי בוואצפ אנשי קשר דרך המחשב?

  1. שלום רועי, בברירת מחדל של התוכנה אי אפשר להוסיף אנשי קשר חדשים דרך הוואטסאפ במחשב.
   בשביל להוסיף איש קשר אתה תצטרך להוסיף אותו דרך הטלפון הנייד והוא יופיע לך באופן מיידי גם בתוכנה שבמחשב.

   קיימת אולי האופציה של שימוש ב-Whatsapp Web בדפדפן של גוגל כרום והתקנה של איזשהו תוסף שמאפשר לעשות את זה. אבל זה לא משהו שניסיתי באופן אישי אז לצערי אני לא אוכל להמליץ לך על תוסף ספציפי שעושה אה זה.

   1. היי, שים לב שבמדריך לאחר הסבר ההתקנה על תוכנת הוואטסאפ במחשב רשמת את המשפט הבא:”אחרי סריקת הברקוד במחשב באמצעות הטלפון תיפתח תוכנת וואטסאפ גם במחשב ותוכלו לצפות בהיסטוריית השיחות של האפליקציה, תוכלו להוסיף אנשי קשר חדשים ותוכלו לשוחח עם אנשי הקשר הקיימים.”

    זה יוצר קצת בלבול אני כמו רועי גם ניסיתי להבין כיצד אני מוסיף אנשי קשר דרך התוכנה במחשב.
    האם אתה יודע איך נקרא התוסף?

    תודה רבה

    1. שלום נדב,
     תודה על ההערה, הכוונה באנשי קשר חדשים הייתה לאנשי קשר שנמצאים כבר בטלפון ולא בתוכנת הוואטסאפ. כדי למנוע בלבול נוסף מחקתי חלק מהשורה.

     אני חושב שהיכולת הוספה של אנשי קשר מתוך המחשב יוצרת סוג של בעיית אבטחה ובגלל זה אני באופן אישי הייתי מעדיף להימנע מלעשות את זה אבל אם אתה בכל זאת רוצה לנסות קוראים לאפליקציה InTouch Contacts ואתה יכול לנסות לצפות בסרטון הבא (באנגלית) כדי לנסות ולקבל הסבר לאיך משתמשים בה (לא משהו שניסית בעצמי אז אני לא יודע אם זה עובד):
     https://www.youtube.com/watch?v=IrVW_KGY9mU

     1. תודה רבה על התגובה!

      1. אני דרך אגב חיפשתי את זה בשביל שיהיה לי את האופציה לשלוח הודעות וואטסאפ ישירות ללידים מבלי להשתמש במכשיר הטלפון עצמו, אכן יש גם אופציה לייצר לינק של המספר אליו מעוניינים לשלוח הודעה ובלחיצה עליו זה פותח לך את הצ’אט איתו מבלי הצורך להוסיף אותו לאנשי הקשר.

       לינק להסבר – https://www.protocol.co.il/whatsapp-click-to-chat/

 3. כרגע צפיתי במדריך שלכם לפתיחת ווטסאפ עסקי וגם צפיתי במדריך הזה ואני חייבת לציין שהמדריכים מפורטים, מצויינים ומקצועיים תודה רבה לכם.

  למרות שהתייחסתם לזה במאמר רציתי לנסות ולוודא שוב האם אפשר להתקין וואטסאפ בכמה מחשבים שונים ולהשתמש בהם במקביל? יש לי בחברה כמה עובדות שעוסקות בתמיכה ויהיה לי יותר קל אם כולם יוכלו לתת מענה ללקוחות במקום מענה של עובדת אחת בלבד. גם אם זה שירות בתשלום אין לי בעיה לשלם בשביל לאפשר את השימוש בכמה מחשבים שונים.

  1. שלום הילה,
   לצערי עד כמה שאני יודע זה לא אפשרי להשתמש בוואטסאפ בכמה מחשבים שונים בו זמנית.
   ניתן להשתמש בוואטסאפ גם במחשב וגם בטלפון ככה שמדובר ב-2 עמדות שבהם הנציגים יוכלו להשתמש באפליקציה בו זמנית.

   אם את משתמשת בוואטסאפ בדפדפן (וואטסאפ ווב) אז שמתי לב שלפעמים אפשר להתחבר לכמה מחשבים בו זמנית אבל זה לא משהו עקבי. לפעמים זה עובד ולפעמים לא ובמקרים שזה עובד זה יכול פתאום לנתק אותך מכל המחשבים בהפתעה.

   בגדול לדעתי האופציה הכי טובה היא להתקין את וואטסאפ למחשב בכל המחשבים של העסק ולאמת את החשבון באמצעות הברקוד.
   התוכנה תעבוד רק במחשב אחד ואם יש צורך בגלל עומס אז תוכלו להשתמש גם בטלפון הנייד בשביל להגיב לפניות.
   אם תתקינו את וואטסאפ בכל המחשבים תוכלו להחליף בין מחשב למחשב רק על ידי הפעלת התוכנה במחשב השני (ברגע שתפעילו את התוכנה במחשב אחר אז היא תנתק את המחשב הפעיל).

   אני יודע שזה לא הפתרון הכי נוח אבל לצערי זאת האופציה הכי טובה שאני מכיר כרגע.

 4. האם ניתן להפעיל את תוכנת הווצאפ בווינדוס XP ?

  1. שלום רותי,
   אני לא יודע אם אפשר להתקין את התוכנה בווינדוס XP אבל מדובר בווינדוס ישן אז יכול להיות שהיא לא תעבוד. ניסיתי להתקין את וואטסאפ ב-XP ולא הצלחת?

   אם אי אפשר להתקין את וואטסאפ בווינדוס XP בגלל שהוא מאוד ישן אז במקום להתקין את התוכנה את יכולה להשתמש באפשרות של וואטסאפ ווב ולהפעיל את וואטסאפ בדפדפן.

   וואטסאפ ווב עובד כמעט באותה צורה שהתוכנה עובדת רק שהכניסה נעשית מתוך הדפדפן במקום מתוך התוכנה.

 5. הבנתי שלא ניתן להיות מחובר לוואטצאפ מכמה מכשירים בו זמנית אלא רק מחשב אחד וטלפון נייד אחר יכולים לעבוד בו זמנית. השאלה שלי היא האם כשאני מחבר מחשב אחד ואני נמצא בעיר אחרת לדוגמא האם כשאני מכבה את המחשב ומדליק שוב אני אצטרך שהטלפון הנייד יהיה ליד המחשב או שמספיק שחיברתי פעם אחד ואז אני יכול להסתובב חופשי עם הטלפון הנייד בכל מקום והוואטצאפ במחשב ימשיך לעבוד רגיל?

  1. שלום גיל,
   התוכנה של וואטסאפ במחשב עובדת לפי חיבור לאינטרנט ולא לפי קרבה של הטלפון למחשב. אז אם פרטי ההתחברות נשמרו בתוכנה יהיה ניתן להתחבר גם מעיר אחרת, כל עוד לטלפון יש גישה לאינטרנט. אם לצורך העניין אתה תהיה באזור ללא קליטה אז לא תהיה אפשרות להתחבר לתוכנה ולא תהיה אפשרות להשתמש בה אז שתחזור לאזור עם קליטה.

   במידה ואתה משתמש בתוכנה של וואטסאפ (לא בוואטסאפ ווב) אז בדרך כלל התוכנה זוכרת את התחברות באופן אוטומטי לתקופה יחסית ארוכה ואתה לא צריך לאמת את החשבון בכל פעם מחדש. אם אתה מתחבר באמצעות וואטסאפ ווב דרך הדפדפן אז שם בדרך כלל הדפדפן לא זוכר את החיבור לטווח ארוך ובגלל זה עדיף להשתמש בתוכנה.

 6. שלום חברים אני חייב עזרה!!!כבר חודש אני לא מצליח לפתוח את וואצאפ במחשב.
  עשיתי הורדה והתקנה מחדש,גם למחשב וגם בנייד.לא עוזר.
  יש כאן מישהוא שמבין לא זה קורה???

  1. שלום בוריס. יש איזושהי שגיאה שאתה מקבל ברגע שאתה מתקין את וואטסאפ במחשב?
   הרעיון אמור להיות מאוד פשוט והולך לפי השלבים הבאים:

   1) התקנת וואטסאפ פרטי או וואטסאפ עסקי בטלפון הנייד. אחרי שהתקנת וואטסאפ בטלפון תוודא שאתה יכול לשלוח הודעות לאנשים על מנת לוודא שזה עובד כמו שצריך. אתה יכול לצפות במדריך נוסף שיש לנו באתר ומסביר איך להתקין וואטסאפ עסקי:
   https://www.yydevelopment.co.il/?p=7498

   2) השלב הבא יהיה לעבור על המדריך בעמוד זה המסביר איך להתקין וואטסאפ במחשב. ואתה יכול גם לראות איך להשתמש בוואטסאפ ווב בדפדפן (ללא התקנה)

   3) אחרי ההתקנה אתה אמור לסרוק את הברקוד מהטלפון הנייד ואז נפתחת לך האפשרות לשוחח במחשב עם אנשי הקשר של הנייד.

   אם זה לא הובן מלמעלה אתה חייב וואטסאפ בטלפון הנייד שעובד כמו שצריך בשביל להתקין ולהפעיל אותו גם במחשב.
   אם תצפה במדריך של פתיחת וואטסאפ עסקי תבצע את השלבים שם לפי המדריך ותחזור לכאן ותצפה במדריך הזה שמסביר איך להתקין את התוכנה גם במחשב אני מאמין שהבעיה תיפתר.

   אם זה עדיין לא עובד תפרט כאן מה בדיוק עשית ואיזה שגיאות אתה מקבל ואני אנסה לעזור.

   1. המון המון תודה.אבל זה לא עוזר.אפשר לדבר בטלפון?שלי 0522741576

    1. שלום בוריס,
     לצערי אני לא אוכל לעזור לך בטלפון. אנחנו לא מציעים שירותי תמיכה או שירותים בכלל הקשורים לוואטסאפ. אחת הסיבות העיקריות כאן לתגובות היא לאפשר לאחרים לצפות בבעיות שאנשים נתקלים בהם ובפתרון.

     אם תרצה לפרט קצת יותר כאן על הבעיה אני אשמח לנסות ולעזור אבל לא אוכל לעזור מעבר לזה.

 7. בס”ד
  האם אני חייב טלפון חכם כל הזמן כדי להשתמש בוואטסאפ במחשב או שרק להתקנה?

  1. שלום בועז,
   התשובה היא כן אתה חייב טלפון חכם כל הזמן ולא רק במהלך ההתקנה.

   הנתונים ואנשי הקשר שמופיעים בוואטסאפ במחשב נטענים בזמן אמת מתוך הטלפון הנייד. כל עוד הוואטסאפ לא פעיל בטלפון הנייד (אפילו אם אין חיבור לאינטרנט) הוואטסאפ במחשב לא יעבוד.

 8. שלום,
  אני עובדת עם ווטסאפ עסקי(חינמי) במחשב אבל רוצה שיהי לי אפשרות במקביל לחבר גם את הווטסאפ האישי שלי, האם זה אפשרי במחשב להתחבר במקביל ל2 מספרי ווטסאפ שונים?

  תודה רבה מראש

  תמר

  1. שלום תמר,
   זה אפשרי להתחבר גם למספר של וואטסאפ עסקי וגם למספר של הטלפון הנייד במקביל.

   מה שאת יכולה לעשות זה להשתמש בתוכנה של וואטסאפ למחשב עבור המספר העסקי ולהתחבר למספר של הטלפון הנייד דרך הדפדפן באמצעות וואטסאפ ווב.

   השימוש בוואטסאפ ווב זהה לשימוש בתוכנה והבדל היחידי הוא שזה נעשה דרך הדפדפן ולא דרך התוכנה של המחשב.

   1. תודה רבה רבה על העזרה!

 9. קודם כל תודה נעזרתי מהתגובות פה
  האם יש אפשרות לפתוח וואטסאפ במחשב בלי פלאפון חכם?

  1. שלום רות,
   אם מדובר במספר טלפון של וואטסאפ עסקי (מספר טלפון קווי) אז אני חושב שאפשר לנסות ולהתקין אמולטור במחשב ולנסות להריץ עליו את האפליקציה של וואטסאפ עסקי. אם אין טלפון נייד עם מספר קיים אז האימות של המספר יצטרך להיות אימות טלפוני ולא אימות באמצעות הודעה.

   זה לא משהו שניסיתי באופן אישי אבל עד כמה שאני זוכר שמעתי ש-BlueStacks היא אפשרות יחסית פשוטה להתקנת וואטסאפ ללא טלפון. את יכולה לנסות גם לצפות בסרטון הבא (באנגלית) ואולי הוא יעזור לתת לך כיוון לאיך להשתמש בתוכנה.
   https://www.youtube.com/watch?v=NYRCrXlgOUY

   בהצלחה, ואם את מצליחה אני אשמח אם תעדכני כאן שנדע שזה באמת עובד.

כתיבת תגובה

מלאו את כל השדות על מנת להשאיר תגובה (האימייל שלכם לא יוצג באתר).

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר
נציג צאט נציג צ'אט אונליין