יש לכם שאלה? מעוניינים בהצעת מחיר? צרו קשר:

תפריט ניווט

ביצוע הזמנה באתר

פורסם בתאריך: אוגוסט 23, 2017

ביצוע הזמנה באתר היא פעולה מאוד פשוטה שלא מצריכה שום ידע ולא תגזול יותר מ-5 דקות מזמנכם. האתר שלנו מאפשר לבצע הזמנות בצורה נוחה, מהירה וללא ביצוע רישום מיותר. ניתן לבצע הזמנה לשירותים בודדים וניתן לבצע הזמנות מורכבות המכילות רכישת מספר שירותים במקביל. המחירים שלנו הוגנים ומכוונים לתקציבים של בעלי עסקים קטנים ובעלי מקצועיות חופשיים. בנוסף אנחנו מציעים הנחות משמעותיות להזמנות גדולות.

לנוחיותכם ניתן לצפות מתחת בסרטון המסביר כיצד לבצע הזמנה באתר, כיצד לשלם באמצעות פייפאל וכיצד לשלם באמצעות כרטיס אשראי למשתמשים ללא חשבון פייפאל.

 

 

ביצוע הזמנה לשירות בודד

ביצוע הזמנה לרכישת לוגו

כניסה לעמוד של רכישת לוגו

במידה ואתם מעוניינים לבצע הזמנה לשירות בודד רחפו מעל הכפתור של ביצוע הזמנה בתפריט העליון ובחרו את השירות שבו אתם מעוניינים. אם למשל אתם מעוניינים בשירותי עיצוב לוגו לחצו על הכפתור של רכישת לוגו ותועברו לעמוד בו תוכלו לבצע את ההזמנה עבור הלוגו. תוכלו גם לבצע הזמנה לרכישת לוגו על ידי לחיצה על הקישור הבא רכישת לוגו.

לאחר שהגעתם לעמוד של רכישת לוגו תצטרכו להכניס את פרטי ההזמנה בטופס המילוי: שם מלא, שם שיופיע בחשבונית (במידה ואתם חברה או עוסק מורשה), דואר אלקטרוני, מספר טלפון ומידע נוסף שיעזור לנו להבין בצורה טובה יותר מה אתם מחפשים ומה הציפיות שלכם.

במטרה להקל עליכם פירטנו את כל המידע הנחוץ עבור כל שירות שאנחנו מציעים. תוכלו לראות בעמוד ההזמנה של השירות שבחרתם את המחיר לפני מע”מ ואחרי מע”מ, תוכלו לראות את זמני האספקה ודוגמאות לעבודות דומות שעשינו לאותו שירות בו אתם מעוניינים, תוכלו לראות את הקבצים שתקבלו בסיום העבודה ואת המידע שאנחנו צריכים על מנת שנוכל להתחיל לעבוד על ההזמנה.

בנוסף בחלק מהשירותים שאנחנו מציעים תופיע האפשרות לרכוש שירותים נוספים בעלות מופחתת. ההנחה של העלות המופחתת אפשרית רק כאשר אתם מבצעים הזמנה למוצר המציע אפשרויות של עלות מופחתת. ניתן לקבל את ההנחה של ההעלות המופחתת רק בעת הזמנת השירות ולא תוכלו לממש את ההטבה במועד מאוחר יותר.

 

ביצוע הזמנה מורכבת – רכישה של מספר שירותים

ניתן גם לבצע הזמנות מורכבות המכילות רכישה של מספר שירותים במקביל. ניתן לבצע הזמנה מורכבת על ידי כניסה לעמוד של ביצוע הזמנה מורכבת. בעמוד זה תוכלו לצפות בכל השירותים שאנחנו מציעים באתר. אנחנו מאמינים בשקיפות ולכן בניגוד למתחרים שלנו אנחנו מפרסמים את המחירים של כל השירותים המופיעים באתר. בעמוד ההזמנה תוכלו לבצע הזמנה אחת ולרכוש מספר שירותים שונים (לדוגמא: ביצוע הזמנה שבה אתם רוכשים עיצוב לוגו וגם עיצוב באנר לפייסבוק). על מנת לבחור את השירות שבו אתם מעוניינים לחצו על תיבת הבחירה שנמצאת לצד השירות שאתם רוצים לרכוש ובחרו את הכמות הרצויה. ניתן להזמין עד 5 פריטים מכל סוג שירות. במידה ואתם מעוניינים לבצע הזמנה של יותר מ-5 פריטים אנחנו מציעים ליצור איתנו קשר לפני ביצוע ההזמנה.

ביצוע הזמנה באמצעות האתר אונליין

 

אפשרויות התשלום באתר בעת ביצוע ההזמנה

איך לשלם בכרטיס אשראי עם פייפאל

תשלום בכרטיס אשראי באתר פייפאל

שיטת התשלום באתר שלנו היא באמצעות פייפאל. לאלה מכם שעדיין לא מכירים את פייפאל חשוב שתדעו שפייפאל היא חברה בינלאומית המציעה אפשרויות תשלום באינטרנט בקנה מידה בינלאומי. פייפאל היא חברה ותיקה ואמינה ולאתר שלהם יש פרוטוקול אבטחה מאד כבד, כך שאין לכם סיבות לדאגה בעת שימוש באתר. לאלה מכם שיש חשבון פייפאל שיטת התשלום תהיה מאוד פשוטה כל מה שתצטרכו לעשות לאחר מילוי הפרטים הוא להתחבר לחשבון ולבצע תשלום.

לאלו מכם שאין חשבון מומלץ לפתוח אחד. במידה ואתם לא מעוניינים בפתיחת חשבון ניתן גם לבצע הזמנה ולשלם באמצעות כרטיס אשראי באתר פייפאל.

לאחר מילוי פרטי ההזמנה ולאחר שהמערכת שלנו העבירה אתכם לעמוד הפייפאל תוכלו לשלם בכרטיס אשראי על ידי לחיצה על הכפתור “שלם באמצעות כרטיס אשראי”. לאחר לחיצה על הכפתור תצטרכו להכניס פרטים אישיים ואת פרטי כרטיס האשראי על מנת לבצע תשלום.

ניתן ליצור חשבון פייפאל ולצפות בפרטים נוספים אודות פייפאל באתר: https://www.paypal.com

לאחר ביצוע התשלום תקבלו אימייל עם כל פרטי ההזמנה ואימייל נוסף ועם חשבונית בעלת חותמת דיגיטלית.

ניתן גם לשלם באמצעות העברה בנקאית, או בסליקה טלפונית על ידי יצירת קשר עם נציגי האתר לפני ביצוע ההזמנה.

 

אם אהבתם את המדריך ואתם רוצים לשתף אותו ניתן לעשות זאת על ידי לחיצה על כפתורי השיתוף מתחת.

לחצן חזור למעלה
תוסף נגישות

כלי נגישות

הגדלת גודל פונט הקטנת גודלת פונט ניגודיות נמוכה ניגודיות גבוהה אפס הגדרות הצהרת נגישות לאתר
נציג צאט נציג צ'אט אונליין